bugün

bir kızın gördüğünüzde kendisine melek sıfatı takmanıza neden olacağı andır. kafasının tepesinde o parlak sarı halkayı gördüğünüz andır. kısa bir andır keyfini çıkarın. aksi takdirde o çene bir açıldı mı...

yanlış anlaşılma üzerine edit: şaka yapıyorum bayanlar... herhalde öyle bir genelleme yapılamaz. mübalağa yaptım sadece. yoksa her kadın geveze olur diye bir şey düşünmüyorum. böyle biline...
naz etmeden verdiği andır yiyesi gelir insanın.*
üzerine sıvı çikolata sürülüp yalanmaya başlandığı an.
masmavi gözlerini sizin gözlerinize çivilediği andır.
uykudan uyandığı andır.
he? ne?
Sabah uyandığında yüzünde Ki o pişkin ifadedir.. Bayılıyorum o ifadeye. Al böyle koynuna Sev, sev.
kesinlikle uykudan uyanıp saf saf yürüdüğü andır.
omzunda ağladığı andır.
indirim peşinde mağazalarda pazarda seni sürüklemediği zamandır.
kızdan kıza değişecek anlardır.
mesaj 1: gözlerinin en güzel parladığı, gülerken elmacık kemiğinin en güzel şekilde ortaya çıkışı ve buna bağlı olarak, bu kısımın hafif pembe ve kızarmış ten rengi arasın da bir şey olması. küçük burnunun, gözlerini; gülerken çektiğin de belirgin ve daha güzel bir hal alması. saçlarının kızıl ve bukle şeklin de olduğu o andır..

//napıyorum ben yaa. daha okulun 3. gününden, aşık olmak istemediğim kızı anlatıyorum. abi o kadar güzel ki ama. anlatamam, o derece yani.*

bu haliyle ışıl ışıl parlayan yeşil gözleriyle, göz göze gelirsin ya.. sonra utanmadan, sıkılmadan o sana bakarken (aslında neden baktığını merak ettiği için bakıyordur.) senin de ona, gözlerini kaçırmadan ve kaçırmak istemeden bakmak istediğin andır, bir kızın en tatlı olduğu an.

//bak yine yapıyorum yaa.*

ama o kadar güzel lan.

edit: @9. cu entry i gördükten sonra; harbiden, bir kızın o küçücük, minicik elleriyle, sizin işaret parmağınızdan tutup da, sokak da yürürken, baba bu ne? şu ne? demesi gibisi yoktur.** daha 17 yaşındayım. ve evet benim de daha * var.

ama hemen olsun istiyorum lan sözlük.*

mesaj 2: yatak da çırılçıplak halde üzeriniz de yorgan ya da battaniye ne varsa üstünüze çektiğiniz ve kızın** kıllı göğsünüzün üstünde uyuya kalmasıdır.** sizin onu uyurken seyredişinizdir bir kızın en tatlı olduğu an.

tanım: bu başlık altını okuduktan sonra, kızların şimdi ne cevap vereceğini merak ettiğim başlıktır.* bir de biz erkeklere duygusuz derler. görün lan artık sizi nasıl düşündüğümüzü**, sizin için neler yapabileceğimizi görün artık.
öptükten sonra yüzünüze aşk ile baktığı andır, eğer gerçektn aşık ise bu yüz ifadesini görebilirsiniz ve tarif etmeniz imkansızdır.
seni öptüğü ve gözlerinin içine baktığı andır.
bi şey karşısında afalladığı andır saf saf bakarlar ya iste o an.
Onu kızdırıp takıldıgın an özelliklekle onunda bu duruma karşı laf yetiştirmeye çalıştıgı andır.
gülümsediği andır. çok tatlı oluyorlar.
beşiğinde size bakıp ,beni al derken yüzündeki o tatlı gülümsemeyi gördüğünüz andır.
orgazmla yüzü pembeleştiği, tüm sevgisi ve hayranlığıyla size baktığı an...
bir buket çiçeği gülümsüyerek kokladığı andır.
yeni doğduğu andır.
dudaklarını büktüğü andır.
gülümsediği andır.
öptükten sonra tatlı bir tebessüm etmesidir.
uykusundan uyanınca mırıldana mırıldana konuşmasıdır.
bebeğinizi içinde taşıdığı 9 aydır.** çocuğunuzun annesi olduğu zamandır.