bugün

entry'ler (28)

aşk

dünyada çaresi olmayan tek hastalık

insanı hayattan soğutan şeyler

dırdırcı eş , misal: adam iş çıkışı eve gelir çok yorgundur aklından geçen sadece yemek ve dinlenmektir,adam içeri girer ve kadın başlar;
__kadın : dırdırdırdırdırdırdırdırdırdırdırdırdırdırdırdırıdır...(sonu gelmez)
__adam : yeter lan dırdırdırdırdırdırdırdır ne lan bu süpürge mübarek hayattan soğudum lan senin yüzünden,ulan ah annemi dinlemdim ahh...

türk filmlerindeki saçma olaylar

mesela cüneyt arkın bir filminde 'han' da yemek yerken han ı bizanslılar basıyor cüneyt arkın da masasında duran 3 domatesi aynı anda 3 bizanslıya fırlatıp onları halt ediyor ( saçma bu, şimdi öle bişey yapsa abi 3 domatesin daha var mı evde çoluk çocuk aç beklio deriz )

anne kalbim acıyor

__anne kalbim acıyor
__sigara içmeye devam et oğlum...

anne kalbim acıyor

__anne kalbim acıyor
__ne kalbin mi acıyor ??? terli terli soğuk su içtin dimi yine şimdi de kalbine sancı yapıyor , olum ben sana demedim mi soğuk bişey içme die.......(bu böle uzadıkça uzar,yani annenin söylenmesi )

annenin değerinin anlaşıldığı anlar

evlenince : misal , canım ıspanak yemeği harika olmuş , (ama içinden) ulan annem olsa daha iyi yapardı be...

asırlara meydan okuyan sözler

duanla yaşamadım ki bedduanla öleyim (bknz:arog filminde arif'in kaaya ya yazdığı söz,1milyon yıl sonra günümüze ulaşmıştır)

splinter usta

_rafael : yemeği hazırladım splinter usta
_splinter usta : güzel şimdi yerleri sil ...

cocugunun okumayacagini anlayan baba

_baba : senden bi pok olmaz zibidi
_evlat: görürsün bak seneye bu sözlerini öss de yedircem sana
_baba : ne öss si lan yrn tamircide işe başlıyosun
_evlat: neeeee...

sigarayı bırakma yöntemleri

her defasında daha kaliteli ve pahalı sigara almak dimi yani bizimde toplumda saygınlığımız var en sonunda son kalan paranıda sigaraya yatırınca cepte para kalmıyo eeeeee,peki burdan nasıl bir sonuç çıkarabiliriz,sonuç şudur son paranlada sigara alınca cepte para kalmıyo o zaman sigara alamıyosun bu sebebten sigara içemdeğin için artık bünye kendi kendine Hayri olm artık cepte para yok salla cigarayı felan bu krizde bence sigaradan önce o aç karnını doyur diyor...Hayri'nin de hemen aklına yatıyor bu iş o an sigarayı bırakıyor ve sonsuza kadar mutlu,mesut ve huzur içinde yaşıyor...gökte 3 paket sigara düşüyor biri Hayriye,biri Taciy'e(Tacide kimse),öbürüde Muhittin'e(onuda tanımıyorum)falan felan... [ öle bişey yok sigaraya başlayıpta bırakan insan kaç tanedir bir kere başladın mı yolun sonu acı verici kötü bir sonla mezarda biter... ] o sebebten alışma tütüne koyarlar dötüne...:))

ezanli basketbol turnuvasi tanitimi

bu besketbol turnuvası caminin içindemi yoksam...

kepce kulaga kupe takmak

yelkeni olan yelkenlinin yelkenine kamyon lastiği geçirmek:))

eliyle kalbini gosteren sevgili

kızım aha buramı hasta ettin walla bak... kalp hastası oldum senin yüzünden...

turkiye iflasin esiginde

Türkiye bırakın iflası , aslında uçurumun eşiğinde...

sevişirken dinlenebilecek şarkılar

tuğba ekincinin ''condom'' şarkısı

atalarimiz doguya goc etseydi olabilecekler

Ülkemizin bugünkü batısı doğuda,doğusuda batıda olurdu

tezek diye bir sey var

doğalgaz yerine yakacağımız olan şey tezek (inek,manda vs. boku)

dogalgaz yerine findik yiyin

Şu demek : doğalgaz yakıp ay sonunda faturayı eline aldığında götüne yiceğine bırak doğalgazı felan siktiret ye fındığı enerji verir vücuda faydası var hem doğalgaz gibi de götüne diil ağzına yiyosun fındığı

dogalgaz yoksa bok yaksinlar

yakarız anasını satiim tezek yakarız kendi bokumuzu yakcak halimiz yok

sevişme öncesi ışığı kapatan kadın

biraz çekingen yada utanan kadın olsa gerek yada yeni fantaziler keşfeden kadın