bugün

entry'ler (13)

diyanetin kaldırılmasına göz yumar mısınız

Normalde din karşıtı biri hiçbir zaman olmadım. Çok içli dışlı olmasamda inancım mevcut. Kapatılırsa bence güzel olur neden? Çünkü boş bir kurum.Kafasına göre vetfa verebilen bir kurum. Diyanetin olmasının mantıklı bir tarafı yok.

bir kadını sevmeye neresinden başlanır

Yanağı ile çenesini sağ elinizle avuç içine alıp baş parmağınızla da yanağını severseniz ve oda kafasını göğsünüze yaslarsa tadından yenmez.

yapayalnız olmak

Yalnızlık konusunda ki tek korkum asker eğlenceme kimsenin gelmemesi, otogardan birilerinin uğurlamaması. Düşünsenize.. Boşluktasınız. Tutunacak tek dalınız anneniz babanız. Onlar da olmasa şuan bunu yazıyor olmayacaktım.

sözlük yazarlarının istediği sevgili tipi

Yazları nefesiyle serinletecek kışları ponçikliğiyle ısıtacak olması yeter. He bide olması yeter.

aşık olmak

Tek taraflısı çok kötü bunun.insanı yiyip bitirir. Platonik deniyordu sanırım buna da. Hayatta en sevmediğim duygu. Aşık olursun karşı tarafa açılmak istersin reddedilmekten, reddedildikten sonra sesini duyamamaktan, yüzünü bir daha görememekten korkarsın. Sırf yanında olduğu onu sürekli görebildiğin için şükür edersin.
Sonra ellerinin başkasının avuçları için de olduğunu görünce çok geç olduğunu anlarsın. 1 hafta falan içersin işte. işlerinle meşgul olursun 1 ay sonra unutursun. Ama sadece yüzünü ! Yaşadığın duygu hiç bir zaman değişmez ve unutamazsın. Sadece kötü bir anı olarak kalır sende. Sonra içki sofrasında arkadaşlarına anlatırsın onlarda " Ah be oğlum keşke söyleseydin ne kaybedecektin ? " der.

Ah işte ah. Keşke söyleseydim. Ne kaybederdim?

kızların adam gibi seven yok deme yavşaklığı

Ben otu boku yedim, ona buna verdim, diğer erkeklerden göte şutu yedim şimdi götümün kaldırılması gerek ve bana bakacak bir tane salak lazım demenin en adi, en şerefsizce hali.

kadınları çekici yapan detaylar

Kadını en çekici yapan detay "haz" dır birader. Ne derseniz deyin itirazsız kabul edilecek tek yer. (Bilmeyenler için burun ve dudak arasındaki girintili çıkıntılı yerden bahsediyorum.)

neden sevgilin yok

insanın üstüne bir sebepten yapışmış olan öz güven eksikliğinden dolayı, reddedilme korkusundan dolayı, eğer olur da reddedilirsen o kişi ile bir daha konuşamama korkusunda dolayı, kıskançlığın yüzünden onu sıkmaktan korktuğundan dolayı, dolayıda dolayı. Yalnızlık güzel, yalnızlık cici.

hala uyumamış olan ygs adayı

Ne ygs'ymiş arkadaş! Biz girerken böyle tatava yapmadık. Facebook'ta ygs, twitterda ygs, bakkalda ygs, manavda ygs. Yeter artık la.

tayt giyen kızın belli olan kalçası

Allah rızası için totosu dolgun olmayan giymesin. Sütaş yoğurt kapağına benziyolar.

kemal kılıçdaroğlu

Bu adam yüzünden Atatürk'ün kurduğu partiden soğudum.

gerekirse anıtkabiri yıkar cami yaparız

Ordaki kolonlarıda bi yerlerine montelerler artık.

tiple dalga geçilmesi

Dalga geçenlere Huwhwuwhwuwu Allah'ın kertenkele suratlısı sen çok mu iyisin diyesim geliyor. Ama neyse...