entry'ler (298)

sabahı güzel kılan parçalar

Vega - bu sabahların bir anlamı olmalı.

cinsel seks yaparken gelen motor sürme isteği

cinsel sex nedir ey ergen sözlük yazarı !!! başlık açamayıp başlık sıçan insan profili seni.

sizi en çok ne duygulandırır

ne kadarda saçma bir soru hayatı akışına bırakmış ordan oraya savrulan insancıklar için. her yeni gün başka bir rezaleti vuruyorken yüzümüze ve her yeni gün etrafında okuduğun haberlerde konuştuğun insanların gözlerinde bakabildiğin anlayıp yorumlaya bildiğin herşey de bir kötülük varken, beni yağmuru ve gri yi seven herkes herşeye duygulanır arkadaş. hele birde bu kadar bokluk içinde dipsiz bir özlemin içindeysen benim gibi, duygular şelale olur akar gözlerinden.

başbakan recep tayyip erdoğan ı yedirmeyeceğiz

kemalistlere laf atmışsın ya hani MUSTAFA KEMAL ATATÜRK dediğin adam olmasaydı su anda ananın adı elizabeth babanın adı yorgo seninde olsa olsa pipis olurdu benim müslümanlık adı altında yaşayan amip kardeşim.

başbakan recep tayyip erdoğan ı yedirmeyeceğiz

kafasına siyah tekel poşeti giyip "hepimiz zokorayız" diyen bir ilin insanının rte yi havaalanında kefenle karşılaması ne kadar doğalsa , senin gibi beyinsizlerinde rte yi yedirtmiyeceğiz demesi bir okadar doğaldır. dikkate almayın eğer seçim zamanı kömür ve makarna dağıtmazsa bu rte, bu andavallar kendiliğinden yok olur zaten fikrini zikrini siktiklerim.

dövme yaptırıp anne diye dolaşmak

vah vah vah diyecegim, seni doğuran anne böyle olacağını bilseydi heryerine dövme yaptırırdı diye düşüneceğim, saçma yazar başlığı deyip siktiredeceğim, insansı yazar başlığı.

en berbat içkinin rakı olduğu gerçeği

rakı acı geliyorsa , rakı içecek kadar acın yoktur demekki. sana son mohiton la mutluluklar.

kokoreç yiyip ben insanım diye dolaşmak

başlık sıçıp yazarım diye dolaşmaktan iyidir kanımca.

türk televizyon tarihinin en iyi dizisi

ikinci bahar. başka söze gerek yok bence.

saint petersburg

2 aydır burda yaşıyorum ve sanırım burda ölmek istiyorum. bir insanın hayatında görebileceği en güzel şehirlerden biri hatta ilki.
mimarisi, sokakları, caddeleri, parkları, müzeleri, barları, gece hayatı, gündüzü, gecesi herşeyi bir farklı. soğuguna bile alışıyor seviyor insan.
bir müzisyen olarak müziğin ve müüzisyenin değerini veren bir halkı görünce hayatımdaki en doğru kararı verdiğimi bir daha anlıyorum.

bazen ihtiyacın olan tek şey

1 milyon dolar.

bayanını sahiplenip malı gibi görmeyen erkek

bir erkek kız arkadaşını malı olarak görüyorsa, zaten o erkek maldır. konuşmaya bile gerek yok.

izmir in domuz eti yediği gerçeği

vay benim beyinsiz kardeşim bir işletmecinin yaptığı suçu izmire bağlayıp gavur ilan etmekte sana yakışır ancak. anlamadım küçükken izmirde topun inşaatamı kaçtı senin ne alığ veremediğin var izmirle.

erkeğe en çok yakışan organ

yürektir. yüreksiz adam adam değildir çünkü efendim.

ben bu yazıyı sana yazdım

bulutlardan beyaz, gökyüzünden manvi aldım. denizlerden sonsuzluk, gözlerinden umut aldım. yıldızlardan işık, kuşlardan haber aldım. ahiretten ölüm, tandırdan inanç aldım.
ben bu şarkıyı sana yazdım.
gecelerden yalnızlık,sabahlardan ümit aldım. sesleri dinledim dinledim durmadan dinledim cesaret aldım. gözyaşlarından söz, karanlıktan korku aldım. içine birazda hüzün kattım.
ben bu şarkıyı sana yazdım.

ultraslan dan beşiktaş açıklaması

'vay arkadaş vay' başka ne denirki buna.
bide emek verdik falan yazmışlar ulan hangi emek hangi fedakarlıktan bahsediyosun, duyanda sanırki karda kışta oranın yapılmasında emek veren insanlarla yanyana çalışmış ultravestiler. r.t.e. nin götünü yalayarak stad sahibi olanar şimdi kimin malını kimden saklıyorlar.
üzüldüğüm kısım sadece beşiktaşa ve taraftarına bu gerizekalı taraftar topluluğunun ağzına düştükleri için. alsınlarNER r.t.e. ile birkilte götlerine soksunlar bi gram emek vermeden elde etikkleri stadlarını sen çarşısın heryerde desteklersin takımın.
edit : FENERBAHÇE liyim.

iyi yetişmiş kız

her iyi yetişmiş kız arkasında, işe yaramaz bir erkek vardır.

bu yazıyı babama yazdım

Bu adam benim babam
Derdi dağlardan büyük
Çaresiz (biçare) , beli bükük hey!
Bir gün olsun gülmemiş
Rahat nedir bilmemiş
Gözyaşını silmemiş
Bir lokma ekmek için
Kimseye eğilmemiş
Bu adam benim babam hey!

Benim babam mert adamdı
Mangal gibi yüreği
Yufka gibi kalbi vardı
Hayatım boyunca o'na özendim
Fedakardı
Bir dikili ağacı olmadı belki
Ama kendisi
Onuruyla yaşayan koskoca bir çınardı
Üstümdeki kol kanat
Sırtımı yasladığım dağ gibiydi
Ben babamın oğluyum
Tepeden tırnağa Anadolu'yum...

gecenin tek şarkılık özeti

beni bu derde sen attın da , gittin ya kafam hep duman.

dünyanın en güzel şehri

new york.