bugün

insanların giyinişine, vücuduna yaptığı belirli objelere, hatta (bkz: ehliyet alan kızın bekareti) ni bile sorgulayan zihniyetlerden daha insancıl olan bayandır.

ya bi siktirip gidin allah aşkına.
(bkz: beyni aldırıp insanım diye dolaşmak)
dövme yaptırmanın dinden cıkarmayacağını ve dinden cıksa bile bunun anne olmasına engel de olmayacağın bilen insandır. doğurmamla birlikte aralarına katılmaktan gurur duyacağım gruptur ayriyetten.
(bkz: yazarların sorunları)
görsel
dövme yaptırıyor, rahmini aldırmıyor ki? dolayısıyla normal olan durumdur.

not: ısrarla anlamayacağım başlığın asıl anlatmak istediğini...
kyargılamanın sana düşmeyeceği bir olaydır. banada düşmez.
din adamı olsanda dinine laf uzatamazsın ki. kuran-ı kerimi oku lan sikik ben deist olduğum halde okudum oğrendim. bu cahillikle otoparkta bile göt veremezsin.
(bkz: ilk cümleden sonra sinirlendim)
böyle bir şey söylemek, isimlerini zaten her zaman kalbinde taşıdığı eşini ve çocuklarının ismini kalıcı dövmeyle koluna yaptıran anneyi hor görmektir.
Dövme yaptırmakla dinden çıkmanın ne gibi alakası var çözemedim. Ha bazıları yok abdest tutmaz yok bilmem ne diyor ona da şöyle bir açıklama yapayım; okulda bizzat din hocama sordum en ufak bir şüphesi olsa yaptırma derdi. Geçici dövmeler kına oluyor biliyorsunuz o da derinin üzerinde duruyor dolayısıyla abdest alırken deride ıslanmadık yer kalmaması gerektiği için abdest tutmuyor. Ama kalıcı dövme 2 hafta kadar derinin üzerinde kalabiliyor sanırım kabuk falan tutuyor ama kalıp kalmadığını bilmiyorum kalsa bile dediğim gibi kısa bir zaman içinde derinin altına iniyor. Merak ediyorum dövme derinin altında, bu düşüncede olan insanda belliki dinine önem veriyor(?) o zaman sen abdest alırken derinin altını da yıka kardeşim garanti olsun? Bilmiyorsanız yok dinden çıkar bilmem ne diye atıp tutmayın.
bende başlıktan şunu anladım: dövme yaptırdıktan sonra anne anne annecim diyerekten analarını arıyorlar, çağırıyorlar.
fekat öyle değilmiş. o zaman tanımımız da şu olsun: "başlık sıçıp başlık açtığını sanmak"tan iyidir. ayrıca şu cinsiyetçiliğinize de bir son verin. yiter yani.
vah vah vah diyecegim, seni doğuran anne böyle olacağını bilseydi heryerine dövme yaptırırdı diye düşüneceğim, saçma yazar başlığı deyip siktiredeceğim, insansı yazar başlığı.
güncel Önemli Başlıklar