bugün

entry'ler (22)

quaresma adamsa beşiktaş ı şampiyon yapsın

Ne kadar cok besiktas dusmani varmis..onca basarili transferden sonra normal tabi kiskanmaniz.. Renkliler sizi..

penisin kaynayan suda haşlanması

Eski sevgililerime olur inşallah ne diyeyim amin..

bir erkek için arkadaşını silen insan

Iyi yapmışım oh ne de guzel yapmışım..

bir erkek için arkadaşını silen insan

olay şöyle gelişti son birkaç aydır kanka Olduğum kız Arkadaşımın bir sevgilisi var Zaten bende Tesadüfen bi çocukla tanıştım yelloz bu benim tanıştığım çocuğu o da tanıyor altarnatif tutuyormuş meğer kenarda.. Ben çocuğu alınca bu bir içerledi falan çirkef aaaa dedim sıçarım çarkına dedim sildim kendisini.. Zaten çok ukala dümbeleği düzen orospusuydu..

bunu okuyacağını bilsen ona ne söylerdin

Salağın tekisin.. Iyi ki kalbim aptal değil de seni gerçekten sevmedim.. Sana cok uyuz oluyorum neden? Numaranı da sildim.. Mutsuz olucaksın.. Adım gibi biliyorum..

solak olmaktan gurur duyan insan

Yaşasın solaklar... Tüm Solaklar yaşasın.

kendine saygının büyüsü

Kendine saygi her kisinin dusunmesi gereken bir konudur. Ilgili olarak kisinin kendine siz diye hitap etmesi gibi bir yontem hatirimda kalmis.. Insanin baskalarindan hayattan bekledigi saygi ve sevgiyi özde ilk kendine vermesi tum dunyasini degistirecektir. Muhim konu.

tebligat

E-tebligatı çıktı şimdi de mailinize gelicek tebligatlar..

birini tanıdıkça

Birini tanıdıkça hele de hayran olduğun birini tanıdıkça diğer insanlara, hayatındaki diğer başlıca varlıklara nasıl davrandığına bakıyorum.. Ona hiç soru sormuyorum ki kendi kendini yanlış anlatamasın bana rahat hissetsin.. Bir zaman sonra ya sıradanlaşıyor gözümde ben uzaklaşıyorum. Yahut bulunmaz bir mücevherse kendisi, kader örgüm yollarımızı ayırıyor.. Umut insana yaşadığını hissettiriyor..

sevilen şiirin en vurucu dizeleri

Merihli gecem
Birlikte bulacağız belamızı..

türkiye dışında yaşamak istenilen ülke

Amerika, Hollanda, Avustralya ya da Güney Amerika da burdan iyi olurdu sanki..

ailecek abd ye göçmek

Tanrı'm ne güzel bir hayal.. LA olur Miami olur lütfen..

bir erkeğin kalitesiz olduğunu gösteren detaylar

Flörtöz olması , ağzını yayarak konuşması , kendini bir halt sanması , tüm kızlar hasta bana havaları takınması , annesine mütemadiyen hesap vermesi gibi uzayan bir liste benim nazarımda ..

whatsapp durumuna özlü söz yazan insan

Düşman çatlatıyor olabilir amma anlamsız boş insan davranışı..

ortamda sevgilisine aşkım canım diyemeyen erkek

Totoştur , flörtözdür , ortalık malıdır..

kafayı boşaltma yolları

Sarhoş olup dansetmek
Yemek yapmak
Bebek ya da çocuklarla vakit geçirmek
Kedi köpekle oynamak
Oturup kendinle yüzleşip bunları yazıp çözüp bitirmek..

bir insanı fakir gösteren özellikler

Yolda bozuk para sayması , hayal bile kuramaması , Ütüsüz giyinmesi ..

sözlük yazarlarının hayata söylemek istedikleri

sevgili hayat ; daha coşkulu daha renkli olabilirsin.. Bu bizi içine soktuğun rekabetle ; yaş, para, statü, mükemmel eşi bulma oyunlarıyla bizi bize kırdırıyorsun.. Ayıp etme artık. şahsen büyüdüm , derslerimi aldım. Bi daha planlarımı bozma artık..

ne kadar özgürsünüz

Paranız olduğu kadar özgürsünüzdür..yapmasanız bile yapabileceğiniz çok şey vardır.

ulu aksiyon romanı

Dostum silahını ver dedi beriki ötekine neden dedi çünkü sen aranıyorsun kaçmalısın dedi beriki. Lanet olsun nereye kaçacağım köşeye sıkıştık dedi. Beriki al bunu dedi tek kişilik bir saat sonra kalkıcak Miami biletini verdi ona öteki sevindi dostum esaslı herifsin dedi. 9 65 black eagle ı çıkarıp verdi belinden ve yaklaşık 11 Sn sonra beyni dağılmış bir şekilde yerde yatıyordu. Beriki bileti alıp uçağa yetişti.