bugün

yahuda rolünü üstlenmiş şerefsizdir. allah'ın kulu, yemeklerin (içinden çıkan) kıl(ı)dır.
(bkz: orozbu çocuğu)
o filmdeki erol taş kılıklı insan bozuntusu.. bir rol insanin ustune bu kadar da yakışmaz efenim..
yeşil yol filminde Percy Wetmore karakterini çok iyi canlandırarak, karakteri nefret ettirmeyi başaran başarılı bir oyuncudur. ama yeşil yoldan sonra kaybolmuştur.
ortaya çıkan manzaradan sonra yaptığı ibneliği kendi de anlayan psikopat ruhlu herif. "naapmı$ım lan ben?" gibi korku ve pi$manlık dolu bir ifade takınır sonradan. izleyicinin, hiç olmadı, burda hafif morali düzelir. deli mahkuma harbiden ayıp eder bu izzetinefissiz.
(bkz: bunu yapan insan olamaz)
sigarayı filtreli tarafından yakan*, gizli numaradan çağrı bırakan*, gecekondu yıkımlarından sorumlu ve kış vakti şapka giyen* şerefsizdir.
seyirciden bol bol küfür yemiş kişidir.
filmin sonunda hakkettiğini almıştır.
(bkz: odunla dovulesi insanlar)
insanlıktan nasibini almamış kişidir. hoş insan olsa idi öyle elektrikli sandalye ile idam eden bir ülkenin gardiyanı olmaz çöpçü falan olurdu hem de insanlara bir katkısı bir yardımı olurdu.
(bkz: doug hutchison)
insanın içini cız ettiren kişidir.
(bkz: o rus bu çocuğu)
kafasına kuru sünger konulup çarptırılması gereken ağır puştun ta kendisidir.
tam sopalıktır ağzına kürekle yada tavayla vurulması gereken insan hayvanı çeşididir. böylelerinin götüne dinamit sokup patlatıcaksın.
fareli adamın yaşattığı duygusal anlar...
Yoruldum patron , Çok yorgunum.
bu kadar mı tesadüf olur.. şimdi filmi indiriyorum gece izleyince süngeri ıslatmayan o şerefsize bende söveceğim.
Serefsizlerin amina koyarim ben...
Orospu cocugudur, john coffeynin ruhu şad olsun.
ideolojik düşüncesinin esiri olup bir öğrencinin hayatını karartabilen şerefsizle akraba olduğu söylemleri var.
pisliğin tekidir kendisi.
ektiğini biçmiştir.
sungeri islatsaydi iyi bir insan mi olacakti.