bugün

entry'ler (88)

hacettepe ingilizce vs türkçe tıp

bilgisi olan büyüklerimin yardım etmesini dilediğim mevzudur. anadilde eğitim açıkçası daha mantıklı geliyor, ancak türkçe bölümü daha kalabalık. ingilizcemin de pek körelmesini istemiyorum, ama türkçe bölümünün labları ingilizceymiş sanırım bir de hazırlık okuyorsunuz zaten girişte. tus ve klinikler zaten türkçe oluyor. 3 sene temel eğitimi ingilizce almak gerçekten gerekli mi? Tıp başlı başına derya deniz, bir yandan da ingilizceyle cebelleşmek istemiyorum açıkçası. yardım et sözlük :(

gimme shelter

efsanedir.
(bkz: it s just josh holloway)

albert einstein

552. yorumu okudum, hala bu kadar konuya uzak olup bu kadar emin nasıl konuşmuş çözemedim.
edit: çözdüm.
(bkz: rölativite)
(bkz: zaman daralması)
(bkz: benim burda ne işim var dedirten anlar)
Daha temelden girelim,
(bkz: foton)

ersin düzen

(bkz: sınaydır)

lys 2014

Bitse de gitsek havasına inceden girdiğim sınav. Ömrümden ömür gitti, bit artık. Bit. Güzel Bit.

internette neler olsa daha iyi olurdu

Örneğin puanza çoğu liseli arkadaşımız için muhteşem bir site oldu, sıralama ve puanlarını türkiye geneli yaklaşık olarak görebiliyorlar. Başka bi örnek youtube'da bir sayfa yabancı videolara türkçe altyazı hazırlıyor mesela. Bunun gibi sizce neler olsa daha iyi olur?

cinsel seks

Çok çok çok kötü ama, cinlerle yapılan telefon seksidir.
(bkz: cincell seks)

masa tenisini spordan sayan fenerbahçe

ikisini de spor saymayan zihniyetten bir adım öndedir. Bu başlığı da fenerbahçeli biri açmadıysa ne olayım.

eskişehirspor un 1 yıl avrupadan men edilmesi

Lig 8. Mizin avrupa ligine gitmesiyle bu alanda avrupada ilk sıraya ortak olmamızı sağlamıştır. (bkz: bu da bir şey sonuçta)

webdriver torso

internetin şu anki en büyük muammasıdır, sırrı henüz çözülemedi.
(bkz: kırmızı ve mavinin eşsiz uyumu)

haziranın bahar eylülün yaz ayı olması

Ve aynı durumun aralık ve martta da kendini göstermesi. Kardeşim düzgün ayarlayın işte şu takvimi, olmamış bu. Kış ayları ocak şubat marttır, göz var nizam var usta.

lys 2014

9 gün sonra girip koç tıp'ın kapısını zorlayacağım; ömürden bir sene çalan, maalesef, çoğu kişi için zor sınavdır.

hasmet ibriktaroglu

(bkz: ibriktar)

2013 2014 cl finali maçın adamı

Arda turandır, hatasızdı bugün.

22 manyak bir top ve onbinlerce salak

Spordan anlamayıp yorum yapan insan kisvesinin yorumlarıdır.
(bkz: fikir sahibi olmadan zikir sahibi olmak)

realcilerin sus pus olması

Realcilerin bi' gol atınca eski hatalarına düşmesiyle son bulmayacaktır.

verüt

integral olarak da bilinir.

logaritma

Sorularının zoru bile kolaydır. Bilgi sormazlar, bulmacadır.

radamel falcao garcia

Gittiği için atletico, trabzonspor-burak mantığından kurtulup takım olabilmiştir. 5000 seyirciye karşı oynasın, yeter ona.

gareth bale

Tam noobdur.
Edit: hala noobdur.