bugün

internetin şu anki en büyük muammasıdır, sırrı henüz çözülemedi.
(bkz: kırmızı ve mavinin eşsiz uyumu)
youtube ve google mühendisleri bu videoların dünya dışından yüklendiklerini açıklamış. ayrıca youtube arama bölümüne yazılınca bu isim, karşımıza çıkanlar da gerçekten şaşırtıcı.. bu gece 50 tanesine kadar izledim, gerçekten hoşuma bile gidiyor bu sinyaller. ayrıca video yükleme olayı hiç durmuyor..

edit: an itibariyle 210.187 tane video mevcut bu kanalda.
görsel
bu nedir amk dedirtiyor insana.
şaka maka kafayı taktığım olay. çok şaşırtıyor.
kafayı iyiden iyiye taktığım eleman. video yükleme olayı hiç durmuyor fakat dün yazdığım entry'de 210.187 idi. dün geceden beri onlarca video yükledi, şu an bile yükleniyor her saniye durmadan ama video sayısı hiç değişmiyor. peşideyiz!
Bende sadece kekliyorla milleti gündeme gelmek isteyen bir grup genç oldugunu sanıyorum cok sacma otesı cunku.
video yüklemeleri hiç durmuyor.. yan kanalı ise webdriver ypp
hala çözemediğim ve kafaya taktığım youtube kanalı. yok mu benden başka ilgilenen biraz tartışalım, konuşalım, akıl danışalım..
Youtube'da 210.000 den fazla videosu olan kafa karıştırıcı. Sürekli yükleniyormuş. Bunları yükleyen kimdir necidir. Birde bu çıktı başıma. Düşün dur aq şimdi.
Kimsenin merak edip bu neyin nesidir diye araştırmadığı oluşum.
Kimsenin merak edip bu neyin nesidir diye araştırmadığı oluşum.

Allah aşkına bakında bişey yazın şuraya kriz geçirdim burda ya.

Ne eksiliyon göt.
(bkz: al abi bi snickers ye)
henüz decode etmeye fırsatım olmayan (vaktim olmadı) şifreli youtube videoları.
random olduğunu düşünmüyorum.
random olan videoları yapıp yükleyen bot'u ben de kodladım çünkü. *
görsel

muhtemelen 640x360 px resimlerdeki mavi dikdörtgenin sol üst, sağ üst ve sol alt koordinatları ile kırmızı dikdörtgenin sol üst sağ üst ve sol alt koordinatları ascii kodunda (veya şifrelenmiş biçimde) bilgiler içeriyor.
teorik olarak hiç şifrelenmediğini varsayararsak her bir kare 6 karakter her bir video 10-12 kare (resim) içeriyor. 60-72 karakter arası anlamlı hikayeler anlatması muhtemeldir.

bunu en basit (random olmayan şekilde) nasıl yapabilirim? derseniz;
form'a bir textbox atın, içine bir cümle yazın. ardından harf harf okuyup ascii değerlerinin 640x360'a sığacak şekilde modunu alın, resimleri oluşturun. resimlerden videoya geçiş kolay.

bir de ses kısmı var bu videoların, seslerin üretilmesinde pek bir şey yok aslında. o anki kare'nin kırmızı ve mavi yoğunluğuna göre monofonik bir ses frekansı üretin, beeper'a yollayın. (capture edip video'ya gömersiniz). *
dakikada bir video yüklemesi ilginc. videolarının hepsinin 11 saniye olması daha bir ilginc . ayrica videolarida gariptir kırmızı ve mavi renkler vardır.
Sözlükten hiç mi ilgilenen yok merak ediyorum..
Google.inc in ses denemesidir.

(bkz: sakin olun gençler problem yok)
youtube üzerinden arama yapıldığında, arama sayfasının, tıpkı yayınladığı videolarındaki gibi mavi kırmızı olmasını sağlayabilen youtube kanalı.
videoları bir müddet sonra kafa yapıyor.
insan olmadığı kesin. büyük ihtimalle youtube otomatik olarak yüklüyor ama neden?
bir gece uyandığımda videoları izler halde buldum kanalı engelledim en osnunda çıldıracaktım.
youtube kullanıcısı, sanırım videolarını el ile yapmıyor yazdığı bir script ile oluşturuyor ve youtube a yüklüyor, umarım kendisi her bir video için uğraşmıyordur xO.
içeriğinde mavi ve kırmızı şekillerin , arkaplanda ise monofonik seslerin olduğy videolardan sayılamayacak kadar atan youtube kanalı. Amacının youtube video yükleme, performans testleri olduğu söyleniyor ama pek inanasım gelmedi. Üşenmesem tüm videoları birleştiricem ama üşeniyorum. Bilgisi olan aydınlatırsa hep beraber aydınlanırız güzel olur.
güncel Önemli Başlıklar