entry'ler (19)

diplomalı amele

biz inşaat müh. okuyan kişileri çekemeyen ne olacağı belirsiz bölümlerde okuyan kişilerin kullandığı tabirdir.

namaz kılan gay

dinini yaşamaya çalışırken nefsine hakim olamayan kişilere denir.

sözlük yazarlarının itirafları

- gülünmemesi gereken yerlerde gülme krizine girmekten nefret ediyorum.
- insanlar arasında ayrım olmasından nefret ediyorum.
- galatasaraya ve ultrAslana laf edenlere uyuz olmakla beraber tükürüğümün son damlasına kadar savaşmaktan haz alıyorum.
- kokoş kızlardan nefret ediyorum.

vee galiba aşığım...

pokemon izlememiş bir nesil

ilk gittiğim sinema filmidir. roket takımının hiç bi zaman kazanamadığı ash misty ve brockun çeşitli pokemonlarla savaştığı ve togepinin ne işe yaradığını hala anlamadığım geçmiş dönemin en etkili çizgi filmidir.

futbol tarihine geçmiş unutulmaz sözler

bir çok futbolcunun, gazetelerin ve teknik direktörlerin galatasaray taraftarları için söylediği sözler ;

satenta (uluslararası medya şirketi): stadı süsleyen ‘welcome to hell’ pankartına katılmamak mümkün değil.

berliner morgenpost : “futbolun sadece futbol olmadığını ali sami yen stadında anladım.”

ryan giggs : asla galatasaray’ınki gibi bir deneyim yaşamadım. santradan 2 saat önce zemine bakmak için sahaya çıktık ve stat tamamen doluydu. tezahürat muhteşemdi; bir taraf başlıyor, sonra diğeri, sonra sessizlik, sonra da hepsi birden bağırıyor. ilk başlarda güzeldi, ama sonra hiç de öyle değildi.

maldini :”kimse bana burda 25 bin kişinin olduğuna inandıramaz.”

p. nouma :”bana hep ali sami yen’den bahsettiler.”

hagi:”bu seyirci ölüyü diriltir.”

tf1 fransiz tv :” paris ali sami yen cehenneminden nasıl çıkacak.”

corriara della sport : “milan dikkat et orası hala cehennem.

admir smayiç (neuchatel xamax): bizimkiler maç öncesi ısınmak için sahaya çıktı. soyunma odasına döndüklerinde yüzleri bembeyazdı.

alex ferguson : 1992′deki galatasaray maçını unutamıyorum. 3-3 biten ilk karşılaşmanın rövanşında ali sami yen’deki pankartlar ve tezahüratlar hala hafızamda.

javier irureta : bizim taraftarımız, asla galatasaray taraftarı gibi olamaz. kimse böyle bir taraftar grubu önünde oynamak istemez.

johan neeskens : barcelona’da 100 bin kişinin önünde maça çıkıyorduk. ancak ali sami yen’de öyle bir atmosfer oluyor ki, sahaya çıkıp oynamak istiyoruz.

beşiktaş ın tt arena ya taşınması

bu konuda stad 49 yıllığına galatasaraya kiralandığı için bayramlar (23nisan,19mayıs vs.) dışında son karar galatasaray klübüne aittir. bu konuda açıklama yapan galatasaray klübü yöneticisi bize gelen bi başvuru yok deyip böyle bir talep karşısında düşüneceklerini söylemiştir. ancak bazı galatasaray klübü yönecitileride buna tamamn karşı çıkmaktadır. klübü ekonomik yönden düzlüğe çıkarmaya çalışan başkan ünal aysal ek bi gelir elde edilmesi durumunda kabul edilbilir onun dışında da olası bi durum değildir. böyle bir durumda da bjk olimpiyat stadında maçlarına devam edecektir ancak yazın bile soğuk deyip şikayet eden yöneticiler kasımpaşa stadında oynamayı düşünüyorlar galiba .

ryan giggs ve del piero

yaşlarının bir hayli ilerlemesine karşı ortaya koydukları performansla manuve juve takımının taraftarlarını memnun eden oynadıkları bu klüplerde efsane olacak ve attıkları mükemmel gollerle hatırlayacağımız kişilerdir.

sevgilisi para harcamasın diye acıkmadım diyen kız

sevgilisi para harcamasın diye acıkmadım diyen kız harbiden acıkmamış kızdır. ilişkilerin karşılıklı olduğu kızın para düşkünü erkeğin sex düşkünü olduğu bi dönemde bi kızdan böle bi davranış bekleyeninde aklından şüphe ederim. tabi ki istisnalarda vardır ama istisnaların kaideyi bozmaz.

gaziantep

sanayisi bakımından türkiyenin gelişmiş şehirlerinden olup baklavasına doyamadığım güzel şehirlerimizden biridir.

buradayım çünkü

ders çalışıyorum çünkü vize haftasındayım.

aşkın en saf şekilde yaşandığı günler

çiftlerin birbirine karşı sadık ve dürüst oldukları tek amaçlarının sex değil mutlu bi hayat olduğu dönemlerdi.

cahil olmasına rağmen çok para kazanan insan

esnaf kafalı insan diye tabir edilir. nereden para kazanacağını bilir ve ona göre icraatlerde bulunur.

16 nisan 2012 beşiktaş galatasaray maçı

muhteşem galatasaray taraftarının tffnin aldığı karar doğrultusunda gidemeyip takımını floryadan uğurlayacağı ve muhtemelen galatasarayın kazanacağı maç.

flört aşamasında çekilen çile

ilişkinin temeli olup, kişiden kişeye göre günlerce veya haftalarca sürebilen bir dönemdir. birbirlerini elde etmek için karşısındakini kırmamaya çalışarak geçen bu dönem ilişki başladıktan sonra yerini yavaş yavaş tartışmalara bırakır.

muhabbete girilmeyecek insan türleri

baağırıp çağırarak kendini haksızda olsa haklı çıkarmaya çalışan kişilerdir. nefret ederim böylelerinden.

bakire olmadığı halde ciddi ilişki isteyen kız

ilerde kızlığını klinik bir operasyonla diktirip kocasına bakireyim yalınını söyleyecek kişidir.

sibel can

kendisi ve çocuklarıyla beraberkoyu bir fenerbahçe taraftarıdır.

dünyanın en güzel şeyi

sevdiğin kişiyle sarılarak uyuyup kalktığında ilk onu görmektir.

12 nisan 2012 fenerbahçe galatasaray mp maçı

türkiyenin en büyük iki takımının şampiyonluk için yapacakları final serisinin ilk maçı.