bugün

rakı içmeyi seven kızdır,kadehi hafifçe kaldırır ve masumane bir gülüş ile bakar fotoğraflarında.
rakı bardağını göğüslerinin arasına koyup fotoğraf çektiriyorsa tadından yenmeyecek kızdır.
iticidir.
bide arkasında atatürk resmi varsa gelde çıldırma laikliği içmek sanan aptaldır.
(bkz: çakma atatürkçü)
hayatta en nefret ettiğim kadın tipi olabilir.
vurdurmaya meraklı kevasedir. reklamını yapıyordur.
beni arasın dediğim kızdır.
Kekodur. Bence. Çünkü istisnasız her rakı içerken fotoğraf paylaşan kız arabeske bağlayıp aklı başı dağıtıyor.
Aklı zikinde bir toplumda yanlış anlaşılması kaçınılmaz olacaktır. Tıpkı burada da olduğu gibi.
Rakı içerken fotograf çektiren erkek de vurucu arıyor bu mantıkla. Çükünüz kopsun lan. Belki o zaman insan olduğumuzu hatırlarsınız.
yaşı 18 den küçüktür değilse de zeka yaşı küçüktür.
rakı içen kız iyidir ama fotoğrafını çekip paylaşanlar ağır kemalistlik intiba ettiğinden pek ısınamıyorum.
(bkz: rakı içmeye yüklenen anlamlar)
Ana babasını ve tüm akraba-ı taallukatını sosyal medya hesabından engellemiş kızdır sözde özgürdür..
Rakıyı içen kadın gülüyorsa, o gülüşün ardında en az dokuz roman, on dört tane de film repliği yatar.
Rakıyı içen kadının gülüşünde, bu dünyanın en zararsız mutluluğu vardır çünkü, büyük gülerler, büyük susarlar…
Rakı içen kadın, rakıyı çok sık içmez.
Ama rakıyı içtiği an, bil ki içme zamanı gelmiştir ve konuştuklarında net konuşurlar..
O kadınlar keyfine doyum olmayan bir akşamüstü sonrasında, bir kıyıda köşede, gece sefası gibi açarlar.
O kadınlar, afet-i devrandır…..
Ve, rakı içen kadının elleri güzeldir…
O kadınlar, senden başkasını severlerken bile seni incitmezler.
Rakı içen kadın senden hoşlanıyorsa sana verir boş boş konuyu uzatmaz ...
Rakı içen kadın, cihanda sulhtur: ağdalı değil, nağmeli sever.
Rakı içen kadın güzeldir, masasındakiler de…
Can Yücel
anotheeer sen beni anladın.
rakı içerken fotoğraf paylaşan insan.
Çay içerken hikaye paylaşan erkekle aynı kefede olan kişidir. Mesele bir içecekse sorun yoktur. Din üzerinden duyar kasacaksanız herkesin dini kendinedir. Unfollow butonunu kullanabilirsin.