bugün

entry'ler (64)

selçuk şener

hiç dersime girmemiş olmasına rağmen hayranıyım kendisinin beyfendiliği ve ağırbaşlılığıyla beni etkilemiş bir hocadır kendisi inşallah bir gün dersime girerr çok merak ediyorum yılışan kızlar varmı acabaa????:(

son model cipe binip marka türban takan ablalar

muhtemelen yazarımız 'kıskanç!!!!!!!!!' bir bağyan.bu kadar kıskanç olmayın arkadaşlar nasıl mini etekli yarı çıplak ablalar binebiliyorsa türbanlıda parası varsa biner(kartalamı binsin)
en azından koca parası yiyiodur mini etekli sarı kafalı ablalar ne parası yiyorlar onu düşünün.örnek vereyim hemen acunun sevgilisi sarı kafalı mini etekli hatun.

sözlük yazarlarının doğum günleri

21.11.1989

en kötü kız isimleri

portakal teyze.

isminden kaşar denilebilecek kızlar

arzu,alev,aslı,burcu...

insan kılığınna bürünmüş cin aref

korktum ben bu çocuktan yaa anecimm.

tek cümle ile aşk

umutsuzluklar içinde hiç kaybolmayan umutlar,dalgınlık,heyecan,kendini kandırma....

atatürk ün cuma namazına hiç gitmemiş olması

kimse cumaya git ama insanların hakkını ye demiyo zaten g*tünüzden uyduruyorsunuz hak yiyen birisi varsa atatürktür o fakirlik dönmde insanlar aç açıkta savaşırken savarona niye var ?dolmabahçe saraylarında neden balolar düzenleniyo ?neden paristen gelme kıyafetler giyiliyo ?neden halk tipi dolmabahçe sarayında yaşanılıyo ?yani hem cumaya gitmeyip hemde hakka giren insanlarda var ikiside kötüdür!!!!!

atatürk ün cuma namazına hiç gitmemiş olması

ülkeyi kurataran atatürk değil ki imanlı fakir dedelerimizdir.
ülkeyi karıştırdı gitti birbirimizi yiyoruz düşmalar gibi aynı ülkenin vatandaşları ama birbirinden çook farklı insanlar hep atatürkün yüzünden başka insan modellleri yaratmaya çalıştı elini yüzüne bulaştırdı gitti yaa

akrep kadınının hoşlandığı erkek tipi

uzun boylu ,yapılı, çook güvenilir ,kadınına deli gibi aşık ,inançlı ,sadık ,sexi bir erkek..

en itici erkek isimleri

bülennttt bülent ersoy ve kral tv nin top dj bülentten ötürü.

en itici erkek isimleri

hüdaverdi.

uyumadan önce akla gelenler

sevdiğin kişiyi hayal ederk uyumak en güzelii nasıl hayal ettğimde bana kalsınn hehhe:))

sağına soluna k atatürk dövmesi yaptıran insan

gösteriş ve özentiliğn gösregesidir son zamanlarda 'kemalist' olmak çok moda oldu gençler arsında bişey anladıklarından yada hissettiklerinden değil moda diye yanii.facebooka atatürk resmi koymalar siyasi görüşe kemalist yazmalar haha hele onlar çok kmomik oluyolar yaa tanımasam bilmesen ailesini yaşam tarzını anlıycammmmm yanii palavra çığuuuu

kot giyen türbanlı kız

üzerine kalçalarını örten uzun tunik giymediyse anormal ve çok kötü görünen bir durumdur.

ama şunu anlamış değilim bu yazarlar türbanlı kızlarla uğraşacakları kadar memleket meselelerine kafa yorsalardı hiç bir sorun kalmazdı memleketimde ayrıcaa isz neyi beğeniyosunuz kii beee kadın çarşaf giyer tam kapanırr karafatma olur pardesü giyerrr yine yobaz gerici olur dışlanır, modern kapalı olur demedikleri kalmazkıskançlıktan hasetlerinden yeter artıkkk yaa!!
türbanlılarla uğraşmayın barlarda orda burda yarı çıplak gezip küfür basan sigarayı içkiyi löpür löpür götüren tiksinççççç kızlardan bahsedin artıkk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

türbanlı anneden utanmak

yok sıkmabaş usulu anne yok anadolu usulu anne sizenee yaa sizeneee kimin ne tarz giyineceğini ne tarz örtüneceğinide mi sorgulayacaksınız ya yeter ya bu nesaygısızlıktır !!siz aynaya dönünde götünde yalakalık yaptığınız ırıspı usulü hristyan avrupa özöntisi kızlarınızı eleştirin cicimm onun bunun annesiyle uğraşmayın sizin yüzünüzden bnde terbiyemi bozdum zatenn aaaa!!

türbanlı anneden utanmak

bir kadını kara fatmaya benzetmek daha acınası durum sen kendine bak onlar karafatmaya benziyolarsa sahilde orda burda yarı çıplak gezen kadınlarda ırıspılara yada gavur vatandaşlarına benziyolar cicimmmm naberrr acınası insan o annenede soyle çocuk oyle eğitilmezz verdiği cevaba bak kara fatma töbee!!!!!!!!!!!!

1 tl ile yapılabilecekler

bimden en az tanesi 200 binden 5 tane top kek alırsın yada 500 daha ekler profterol bile alırsınn beee iyiki varsın vimm.

en güzel kız isimleri

beğendiğim çok kız ismi var ama başı çekenler.
zehra
merve
melike
eda

ahmet altan ın defne joy foster yazısı

allaha sövmek dine sövmek çok moda oldu sonumuz hayrola kimsenin gerçek doğru bilgiside yok moda diye sallıyolar.