bugün

sempatik ve de yakışıklı, uzun boylu, centilmen erkek tipi.
bu erkek tipi sadece akrep kadınları tarafından değil çin astrolojisi dahil bütün astrolojilerde bulunan burçlara sahip kadınlar tarafından da beğenilmekte, sevilmekte, hayran olunmakta, sulanılmaktadır.

(bkz: sen gerçek misiniz)
kabuklu aileden seçmesi uygunluk yaratacağından sanırım yengeç bi erkek.
hafif toplu erkekler tercih eder bu burçtakiler.çok zayıf erkeklerden hoşlanmazlar.sürekli yüzü gülen esprili ve sempatik erkekler onlar için caziptir.
akrep kadını güvenilir ve mert erkek arar.
adam gibi adam olmasının dışında hiç bir özelliği olmasın yeter. hatta genelde sevilmeyen, garip, yakışıklı mı değil mi diye üzerinde tartışılabilir ve de sexy bir erkek olması yeterlidir. ki bu da normal erkeğin tanımı sanırım:D
Çok yakışıklı olmasına gerek yok.Zeki,esprili ve samimi olmalıdır.Bir de akrep kadınından daha güçlü olmalıdır ki hayran olunabilsin.
zengin erkek tipidir *
e tipidir.
(bkz: boğa tipinde erkek)
cok dogru bir sey soylemek istiyorum bu erkek tipi icin, pipisi kesinlikle vardir.
pantolon giysin yeter. bazı kadınlar vardır, bazı erkekler gibi fazla seçmeyen, bence akrep kadınlarıda böyleler ona iltifat eden her erkeğe atlarlar.
kesinlikle fiziki açıdan güçlü erkek tipidir.
erkek dediğin kodun mu oturtacak arkadaş.**
sikip bırakan şerefsiz erkek tipidir.

terk edilmemin sebebi de bu olsa gerek. hayır öyle çok aşk meşk adamı da değilim, abazanın önde gideniyim, ne yalan söyleyeyim taş gibi de adamım.

ben de sikiyordum yani ne var allah allah. niye gidiyorsun?
uzun boylu ,yapılı, çook güvenilir ,kadınına deli gibi aşık ,inançlı ,sadık ,sexi bir erkek..
bir akrep kadını olarak el atarsam: zayıf olmayan, çok yakışıklı olmayan bir erkek; güçlü ( fiziksel anlamda da) ve zeki olması yeter benim için.
düzült: bunlar çok sıradan şeyler olmasına rağmen hepsi aynı anda olmuyor a dostlar....
q klavye gibi olcek, burnu tıktık, yanakları al, aklı hıllı, döşü kıllı olacak. bir dediğini iki etmeyecek. ona yemek yapacak, ayaklarını yıkayacak.
ensesine vurup ekmeğini alacak.
saçmalamak bedava nasılsa.
Akrep kadını/erkeği farketmez aşırı cinselliğe düşkündür. Hatta sürekli istediği için sevgilisini ve eşini bıktırır. Cinsel performansı yüksek erkek tiplerini severler. Sex onların vazgeçilmezidir.
NOt: Astrolojide,Cinselliğe düşkünlüğü Akrep burcu özelliklerinde yer alır.
bu kadınlar belli bir süre sonra kaçacakları için ne olduğun önemli değil. ama parasal anlamda güçlü ol gezdir eğlendir yeterdir.
sokulmaya hazır olması geren erkek tipi.
Tene batacak kadar sakalları olan, uzun boylu, cılız olmayan, sert mizaçlı, gevşeklikten uzak, kesinlikle sadakate önem veren, sevişirken hem şefkatli hem vahşi hem de sadist olabilen, minnak gözlü, o minnak gözlerinden fışkıran uzun kirpiklere sahip bi bey tipi.