bugün

entry'ler (165)

çankaya üniversitesi

kültür hizmetlerine bayıldığım eğitim yuvam.

sivas

2 temmuzu yaşamış ve buna engel olamamış talihsiz şehir.

gece sözlükte takılan kız

açılın ben kızım dedirten başlık. nesin sen nesin?

yazarın psikolojini bozan konular

en basidi 2 aydır bu ülkede yaşananlar, gizli politikalar ve beni aptal yerine koyan insanlar ve bu insanlara itaat eden halk.

eski sevgiliyle içmeye gitmek

sevişmeye gitmek demektir.

bir aşk acısının insana kazandırdıkları

diğer aşklarındaki artan tecrübesidir bence. bunu doğru kullandığı sürece insan, daha da saflaşır duyguları.

dj

megaloman, kendini beğenmiş malesef ki dünyanın etraflarında döndüğünü sanan insan müsvetteleri.

dj

dj cihan yılmaz aslında gerçekten meslek olduğuna inanan insanlardan biri. gelin görün ki kendini bi halt sanmakta işte.

desem inanir misin

kaybetmiş bugün kendini.

sözlük yazarlarının itirafları

eski sevgilime benzeyen biri beni seviyor ve ben sadece eski sevgilime benzediği için onunla konuşuyorum. çok büyük yanlış yapıyorum.

kitap okumayı seven sözlük yazarları

kitap hayal dünyama klavuzdur. kitap sevilmez mi okunmaz mı?! candır onlar ve onları okuyanlar.

desem inanir misin

hayatında bir defalık 'kötü dilekte' bulunmuş yazardır. yerine ulaşmıştır. ama bununla mutluluk duymamaktadır. aksine bunu yaptırana hala kızmaktadır. bu ara iki yüzlülüğe ve huzursuzluğa isyanı vardır!

uzun saç

mevcuttur. sıkıntıdır.

günün tek cümlelik özeti

hala aynı insanı özlediğimi bildiğimi düşündüm bugün ara ara. *

fotoğraf sanatçısı

mükemmel insanlardır. kalpleri de müthiştir kendilerinin. çabucak sevdirirler kendilerini* *. bir tanesi vardır ki çok özeldir. *

potansiyel piç erkek isimleri

(bkz: cem)

hayatımdan çık artık diyebilmek

diyebilmek değildir aslında olay. dedirtene bakmak lazım gelir. o zaman : (bkz: 2 kare 2)

nefret

2 kare 2 'ye hissettiğim mükemmel duygu. *

ruhsuz

(bkz: 2 kare 2)

kalpsiz

(bkz: 2 kare 2) *