entry'ler (15)

15 temmuzda atatürk havalimanından kaçıyordun

http://www.yeniakit.com.t...da-kaciyordun-293564.html .

içeride sigara içilen günleri özlemek

genel olarak kötü günlerdi. otobüslerde uzun yollarda, okullarda, hatta hastanelerde bile içiliyordu. sigara kullanıcısı olarak özlemiyorum o günleri. ama mekanlarda yasak biraz gevşetilebilir.

günde yirmi şişe bira içmek

zenginliğe delalettir.

izmirli kadın

imdb 9.8

utanmadan sıkılmadan izmirliyim diyen tip

keşke izmir liyim diyebilmekti bütün mesele.

herkes nickine yakışanı yapsın

ülkemizde demokrasi rüzgarları esiyor.

kürt mafyası

daha çok akdeniz ege kıyılarında yaşarlar. mekan işletirler

şişman kızla sevgili olan erkek

ilk başta dikkat çeken, kısa süreli ön yargı ile bakılan sonrasında aklı selim, vicdanı yerinde herkesin birazcık bu duygu geçişlerinden ötürü yüzünün kızarmasını gerektiren bir tablo.

kepeğe kesin çözüm

şampuan değiştirme. ilk günlerde hemen geçmese bile kullanmaya devam et. yıllarca çektim her şeyi denedim en son clear ile kafam rahat. reklam yapıyor gibi hissettim bir an.

çay denince akla gelenler

bir araya gelmiş sosyal gruplar için vakit geçirme aracı. düşünsene saatlerce oturuyorsun ekiple ve çay yok.

sabah kahvesi

poaça çayla günün sabaha ait bölümünü atlatanlar için üst düzey ulaşılmaz amaann çay daha iyidir deme aracıdır.

hindi eti

yemek şirketinden geldiğinde kırmızı et mi hindi eti mi diye tartışmalara yol açan ve kimsenin ikna olmadığı koca yürekli hindi.. senide unutmadık

evrim safsatasına inanacak kadar saf olmak

ben şahsen etkilendim. daha bugün katıldım ve hayatımda bi çığır açtı. allah razı olsun kardeş. nerden bilirdim hayatımın dönüm noktasının bu olacağını. oysa gün kötü başlamıştı.
burdan diğer tüm evrimcilere sesleniyorum.
nerde lan ara formlar ( başlığı açan hariç )

ingilizcede birini own etmenin türkçe karşılığı

belasını vermek.. pert etmek.. itaat ettirmek. respect

sabaha bir cümle bırak

dün sabahın aynısı.. gene çok mutluyum. şaka şaka yok öle bişi