entry'ler (47)

protest sanayici

bizim gibi komünist kökenli olup da sonradan kapitalizme boyun eğmiştir.

demogirl

geldim yazar arkadaşlar, adıma tag açılmasına sevindim mi üzüldüm mü bilemedim.

sinemaya evden patlamış mısır götürmek

çok akıllıca.

aziz nesin

adamım benim çok yaşasın.

allah varsa afrika neden aç

yoksa eğer sözlükteki yazarlar neden aç ve bunu tartışıyor dediğim önermedir.

yazarların favori kelimeleri

tatil fonu.

tatil fonu

edit : şu anda bu konunun devletin üst yönetimi ile görüşüldüğü haberini aldım.

bireysel emeklilik sistemi

bireysel emeklilik yerine tatil fonu kurulsa daha iyi neden çünkü 20 sene kim ne diye para yatırsın ki, 20 yıl sonra kim öle kim kala, bir yıl sonra tatile gitmek varken neden 20 yıl para yatıralım. bence tatil fonu kurulsun daha iyi sonuçlar alınır.

bireysel emeklilik yerine tatil fonu kurulsun

bireysel emeklilik yerine tatil fonu kurulsa daha iyi neden çünkü 20 sene kim ne diye para yatırsın ki, 20 yıl sonra kim öle kim kala, bir yıl sonra tatile gitmek varken neden 20 yıl para yatıralım. bence Tatil Fonu kurulsun daha iyi sonuçlar alınır. (bkz: Tatil Fonu)

bireysel emeklilik

bireysel emeklilik yerine tatil fonu kurulsa daha iyi.

türki cumhuriyetler

ya onlar da bizim kimin arap olsaymış yandıydık.

sözlük kızlarının şu an yaptığı şeyler

bizim kızlarla nişantaşında (bkz: Tatil Fonu) konuşuyoruz acaba nasıl faydalanacağız bu projeden diye

nerdesin sorusuna en iyi cevap

olmak istediğin yere oldukça yakınım diyorum.

müslümanlara soruyorum

neden müslüman görünmek için çırpınıyor ama müslüman olmak istemiyorsunuz?

seyh said

seyh said ile said nursi hep karıştırılır. araştırırsanız anlarsınız.

ikinci abdülhamid

sultan hamid gelmiş geçmiş büyük devlet adamları arasında ilk 10 da yerini alabilecek kadar bilgili, kurt ve dehaya sahip basiretli bir adamdı. onu beğenmeyenler genelde ya yahudi ya da ermeni kökenli veya sevdalılarıdır. bir türk evladının onu sevmemesi mümkün değildir, ha evet yanlışları hataları da olmuştur ancak genel anlamda başarılarının yanında bu hatalar pek de önemli değildir. onun hakkında konuşurken dikkatli olunmalıdır. sultan hamid en az on tane mustafa kemale de bedeldir. zaten hamid olmasaydı kemal da olamazdı.

tatil fonu

Adnan Kasapcı adında bir kişinin oluşturduğu fakat akp yönetiminin faiz endişesi ile kabul edemediği 30 milyon insanımızı doğrudan etkileyecek çok kapsamlı büyük proje. (bkz: adnan kasapcı)

dolabında nescafe saklayan iş arkadaşı

kötü kedi şerafettinin hain kankasıdır kendileri.

sıktı artık denilen şeyler

bazı reklam filmleridir zannımca. ancak en çok sıkanlar sevgili siyasilerimizdir.

özgürlük türküsü

söylerken hep aynı coşkuyu yakaladığım unutulmaz türkümüzdür.