bugün

muğla üniversitesi fizyoterapi ve rehabilitasyon bölümü öğrencileri'nin hazırladığı videodur. video ikinci sınıf öğrenciler tarafından birinci sınıflara hoşgeldin partisinde yayınlansın diye çekildi. fakat 2 günde 155.000 youtube izleyicisine ulaştılar.

http://www.youtube.com/wa...l3I&feature=g-all-xit
Muğla üniversite sinden nefret etme sebebi. Kendi üniversitemden utandım mk seviye yerlerde.
rektörün bu video dan dolayı istifa ettiği haberide son dakika olarak gündeme düşmüştür.
(bkz: bunlar hep abazanlıktan oluyor)
sonra diyosunuz ki yazdimoldu erkekleri niye eleştiriyor! videoyu izleyin please! *
uzun saçlı çocuk gerçekten saunadan sağlam çıktı mı merak ediyoruz.
eğlenceli bi video olmuş, çocukların amatör oldukları zaten belli, taşkalasına video çekmişler işte.
öyle çocuğumu kesecek kadar sıkıntı vermedi, şahsen atilla taş'ın yam yam style ından çok çok keyifli.
bide benim okul falan diye mi keyfle izledim ve objektif yorumlayamıyorum acaba?
lan ne özlemişim amk "m kapı" kütüphanenin oralar, eğitim fakültesi ile fen edebiyat arasında kalan yeşillik, herifin üflediği sur benzeri heykel...
vay amk hep mi kaymedince değeri anlaşılıyor birşeylerin yahu. duygusala bağladım. gangnam style klibinden duygusala bağlayan dünya üzerinde ki tek insan evladı benim heralde.
yazık yazık amk, 2004 yuksek lisans mezunu olduğum üniversitemin amk afedersin.
ellerine sağlık fena olmamış. Gece gündüz önlük giyinmeleri ilginç doğrusu. yani cerrahlarda gecenin köründe önlükle mi operasyona giriyor.
(bkz: güldüm amk)
fena olmamış.
adamların eğlenmek için çektikleri gülmelik video. ayrıca tüm üniversite hayatım boyunca o uçağın yanında neden fotoğraf çektirmediğimi bana sorgulattılar sağ olsunlar. ben beğendim,başarılı *
gülmekten yaran video.
(bkz: hey gidi gençlik)
evet gerçekten fizyoterapi ve rehabilitasyona ihtiyaçları var.
ibret aldırmıştır. kaç gün çalışmışlar lan buna?
375.000'i bulmuşlardır.
youtube a her girdiğimde gözüme sokar gibi karşıma çıkan video. izlemedim izlemem izletmem.
mozart veya beethoven tarafından yapılmış oda müziklerinden bir demet sunacak halleri yok ya?
bu okumuş cahillerin.

not: video izlenmemiştir. tahmin üzerine yazılmıştır. uzakdoğu mu-asya mı dersiniz bilmem ama oraların ajdarını üniversite öğrencisi eğlence-dans zevkine ilham alır ise; bu ameleliktir.
herhalde, bu eğitimsizlik düzeyinde bir enstrüman çalmaları veya grup halinde format dışı bir gösteri yapmaları(yerel çalgılar ile rock bir şarkı-rock grubu ile yerel bir şarkı vb) beklenemez.
zaten okuyup, insanlık için üniversal(üniversite sözcüğünün anlamı) bir değer + katkı yapmak amaçları olduğu sanılmayıp, bu yeti ve algıları da yoktur.

uluslar arası ilişkiler-siyaset okuyan insanın yüce divan demesi benzeri durumun altyapısının yansıması.
sözlük yazarlarının hayatlarında her şeyi yerinde zamanında ve olgunca yaşıyormuşcasına eleştirdiği video.

ebeveynleri bunları okuyor sanıyor demiş bir tane kestane. ne yapıyor adamlar sanki? faça şahinde cansever dinleyip karıya kıza laf mı atıyor?

dansını ediyor, anı bırakıyor, güldürüyor.

birisi de okumuş cahil demiş.

kime göre cahil arkadaşım? eğlenmek mi cahillik? insanların nasıl eğleneceğine de mi karışacaksınız artık? siz mutlu olmayı beceremiyorsunuz diye diğer insanların küçük ayrıntılardan kendilerini mutlu etmeyi bilmelerini eleştiremezsiniz.
ilkokul çocuklarının yaptığı olay bile daha hoştu. Hakikaten daha hoştu, bu ne lan ?
çok kötü bir video olmuş . bunun yerine daha gerekli şeyler yapabilirlerdi , beyin fakirleri
15 saniye dayanabildiğim videodur. bu ne amk mal mısınız nesiniz, allah akıl fikir versin.
derslerden kafayı yemiş bir grup erkeğin abazanlıklarını ortaya koyduğu videodur.
amk onlar nasıl hareketler la?

edit: uzun saçlı olan çok sexi. özellikle 1.47-50 arası.
çok da güzel olmuş ellerine sağlık yapanların, eğlenerek izleyin işte bol kahkahalık bir gangnam style videosu daha.
klibin başında masaj için yatan çocuğa selam olsun dedirten klibimsidir.
böyle bir örnek varken hep arka planlarda kalmaya mahkum kalacak çalışmadır.

http://www.youtube.com/watch?v=lJtHNEDnrnY
güncel Önemli Başlıklar