bugün

Korkutan.
Ya hastalik saglik sorunu soz konusu degilse nasil olduğunu gercekten anlamadigimdir. Yani 10 kiloyu birden alirsin hadi anlamazsin diyelim sonrasinda bir dur ya. Dogumdan sonra cok fazla kilo kalan var en cok ondan oluyor ona sözüm yok o da olsun en fazla20 kg olsun.
(bkz: Kadınlarımız)
benim de aralarına gireceğim kadınlardır.

umarım aşırı kilolu biriyle evlenirim de benim o halimi yadırgamaz.
Sebebi Hep başlarının ağrıyor olması.
gayet olağan ve normaldir. doğurduktan sonra aldığı kiloları veremeyebilir. hem kadınların vücutları erkeklere göre daha yağlıdır ve yağ biriktirmeye yatkındır.

(bkz: bekara karı boşamak kolay)
Evlenmeden önce 80 kilodur. Evet.
homili gırtlak, hamur işi, tatlı, zeytinyağlı ne varsa götüren hanım kişilerdir. bu boğaz yemeden durmaz.

iyi de nereye kadar ?

perhiz yok, hareket yok, spor yok, bütün gün evde iş güç yok. az yemek yemek hiç yok. ondan sonra gelsin hastalıklar sıra sıra.

bazı adamlar da aynı. göbek 2 adım önde gidiyor. balkonu filan aşmış zepline dönmüş.
götü başı dağıtmak tabirinin karşılığı kadınlardır. kendine dikkat etmeyen kadının allah cezasını vereceeeekkk.
Yüzde doksan birkaç çocuk doğurduğu için aldığı kiloları verememiş kadındır. Anne olmak dünyanın en büyük fedakarlığıdır. Kadın gebe kaldığı andan itibaren bütün metabolizması bebeğe hizmet etmeye başlar. Doğumdan sonra da en az 2 sene kadının bütün hayatı bebeğe endeksli olur. Dolayısıyla elleri öpülesi, ayaklarına kapanılası annelere, eşlere, kadınlara bakarken ya da hakkında konulurken daha edepli ve saygılı olun. Doğum sancısının binde birini yaşasanız 6 ay bulanık sıçardınız ibneler.
evlilik sonrası, doğum, uzun süreli ilaç kullanımı, stres vs gibi olağan durumlara çözüm bulacak zamanı ve psikolojiyi yakalayamamış kadınlardır. 100 abartıdır ama kilo alması muhtemeldir.
yemek yap diyen orospu çocuğu koca yüzündendir. Yemek yap diyeceğine günde 3-4 kere seks yapalım deseler ve kalori hesabı yapsalar kadın da erkek de fit olur.

kadın dediğin börek açacak, mantı yapacak, sulu yemek pilav yapacak, pasta kurabiye yapacak diye ötmeyi biliyorsunuz. Onu yapan kadın sizi de kendini de obeziteye sürükler ki memnun olmanız lazım isteğiniz bu çünkü.
erkek versiyonu çokçadır.
iyi yemişlerdir.. gerçekten..
Nasılsa aldım diyerek rahatlayıp hunharca yiyen kadınlardır.
'Dünyaya bi' kere daha mı gelcez aman ye gitsin' diyenlerden uzak durun adam batırır.
mutluluğu aşkta değil yemekte bulmuştur. Bu bir yardım çağrısıdır aslında. Nasıl bir ayıyla evlendiyse artık...
eğer 50'sinden sonra 100 kiloyu geçiyorsa pek de sorun yaşamayacak insanlardır. eğer 25, 26 yaşındaysa vay ki ne vay. kocası olsam eve sokmam, fitness'a kilitlerim. git incel öyle gel diye. ulan 25 yaşındaki kadın (hasta değilse) 100 kilo olur mu vicdansızlar.
nasıl yemişlerse baya yaramış. evet.
mantıken, cümlenin gelişine göre evlenmeden önce 100 kilodan az olan kadınlardır.
duzenli sex iştah aciyordur.
bunların erkek versiyonları da vardır.
aslında bu durumun altında psikolojik sorunlar yatıyor.

evlilik çoğu kadın için sosyal yaşamdan çekilinen, unumu eledim eleğimi astım hissiyatının yaşandığı, evin, çocuğun öncelikli olduğu olduğu bir kurum.

yani içinde " ben" olmayan bir vazgeçiş. genelde evliliğe böyle bakan kadınlar kilo alıyor. ama evlilikte eşin desteğini alanlar kilo bile alsalar bundan kurtuluyorlar. yani mesele kendini sevmekle ilgili.
Ben net insanım arkadaş dalavereyle işim olmaz, direk sonuçla geliyorum.
Kilonun tadını kaçırmaktır.