bugün

göğüs ucu kılından biraz daha az bir ciddiyette olan sorunsaldır.
bir kalın kaş değildir.
http://www.newtrendi.com/...%B1n-ka%C5%9F-237x300.jpg
bir bıyık değil tabi.
bunu söyleyen kişinin her gün etek tıraşı yaptırması muhtemeldir.
çok şükür başıma gelmeyen sorundur. yani tamam evet uzun olunca iğrenç görünür tiksinçtir falan ama neden, neden o zaman erkekler de alsın arkadaşım?? biz onların kıvırcık şekiller alan bacak kıllarına bişey diyor muyuz? kızın en ufak tüyü olsa bik bik bik. sanki erkeğinki kıl değil. ayrıca boru mudur bu? kol dediğin şey ne kadar hassas bilir misin özellikle kızların vücudu zaden hassastır. yazık değil mi lan bu insanlara? ağda dediğin şeyin zorluğunu tattın mı hiç? bilmem kızlar kol kıllarını alsın falan fıstık. sevgiline istediğini söylersin. ama gelip de yok beğenmedik olmamış tavırları falan da ney. biz de bayılmıyoruz size efenim. saygılar.
dedikodu yaptıkları zamanı kollarına ayırmaları evde kalma ihtimallerini büyük ihtimalle düşürecektir.
yıl olmuş 2011. teknoloji çok gelişmiş. epilasyon var, bıdısı var budusu var. cildin hassasmış narinmiş, yaptır işte bi işlem olsun bitsin. gerçekten itici ama ya. vallaha bak. ben realist biri olarak açıkça söylüyorum taşlamayın. kusasım geliyor şahsen kol kılına sahip bir kız görünce. üzgünüm kıllı kızlar, eksiliyorsunuz ama bu bir gerçek. hiç bir erkek size söyleyemiyor ama siz başka yere bakarken yanınızdaki erkekler kıllarınıza bakıp öğürüyor, siz ortamda yokken "abi o ne biçim kıllar yeaa" diyor.

haydi kızlar epilasyona.
iğrençtir, tiksinçtir, kusmuktur, yaraktır ve de kürektir.

bu başlık duygularıma tercüman oldu.
çok büyük sorunsaldır. yahu bu senin güzelliğin. 2-3 bin lira harcayamayacak mısın güzelliğine. şimdi biraz araştırdım da sanıyorum fiyatı o civarlarda epilasyonun. hadi diyelim o kadar parayı da veremiyorsun; güzel olmak, çekici olmak istiyorsan ağda veyahut silk epil -reklamların yararları- yapacaksın. eğer hiç bir şey yapmıyorsan, acıya katlanamam diyorsan, ben kıllarımla mutluyum, beni böyle beğenen beğensin diyorsan, sen çekici ve güzel değilsin der geçerim.

ayrıca, erkeklerde görüp tiksindiğiniz şeyleri yazmamanız için bir baskı mı vardır merak ettim doğrusu.
bunu yazmaktan zerre hoşlanmasam da:

acıyan benim canım üstelik epilasyonun fiyatları afedersin kolum gibi gireceğinden mecburen ağda. hee buna alerjin varsa napacaksın işte sorun burda. boydan boya kıpkırmızı olup kabarmış iki kol emin ol bana kıllı olmasından daha fazla dikkat çekiyor hadi otur bir de bunu açıkla işin yoksa. tabi sana konuşması kolay giren çıkan yok nasılsa.

ha bir de belki ilgini çeker:
(bkz: polikistik over) (bkz: hormon ilaçları) bi de en çok kullanılanından (bkz: diane 35)

ekleme editi: hormon bozukluğu ya da buna sebep olacak hastalıklar kıl tüy sorununu artırır bunun çözümü genelde doğum kontrol haplarıdır ancak onların da kendi çapında yarattığı dengesizlikler ve iştahını açması düşünülürse kıl tüy oldukça ufak bir sorun olarak kalır.
kendi götümüzdeki kıllara bakalım.
çakmak ateşiyle üstesinden gelinebilincek bir sorundur. denedim biliyorum *
hiç olmasa daha iyi tabi. bakıyorsun giyim-bakım hoş. ah bir de ağda yapsalar.
abartmayın derim. genellikle çok zayıf, açık renkli ve kısa olur kızların kol tüyleri. yakından bakınca belli olur sadece. kılı belli olmayan her kızı kollarını alıyor sanmayın. bunu yapan kimseyi tanımadım henüz. ha çok koyu renkli olanlar da var ama az. alıp almamak da onların tercihidir.
birçok erkeği * komplekse sokacak olan çelişkidir.
sorun değildir. bakımsızlıktan dolayı alınmaz. o da üç kuruşluk göz zevkimizi öldürür.
http://www.milliyet.com.t...a-koltuk-alti-takintisi/1
Bu yalnızlığımda bir kızı reddetmeme yol açan sorundur. Sarı olanı makbuldür. Renk koyulaştıkça tiksinme katsayısı artar.

Edit: Kim o kolu kıllı bayan yazarımız?
istanbul kızlarında fazlaca rastladığım sorundur. Genelleme yapmıyorum tabi ama bu durum oldukça fazla olan korkutucu bir gerçektir.
bir kürt sorunu değildir *
her yerinden kıl fışkıran mahlukatlara dert olmuş sorunsal.
sorundur.
kadın dediğin temiz olmalı.
geçen bir hatun gördüm okulda, kapali bir de kolunu hafif sıyırmış ucundan gözüküyor kılı.
güzel kardeş allah kapan dedi kapandın ama erkek gibi olma da dedin niye kılını almadın. yahu olmaz böyle bir şey cidden abartmıyorum.. alın kollarınızı alamıyorsaniz aldırın. bu da mide yahu.
iğrenclikten başka birşey değil. Bakımsız kızlarda bulunur.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar