bugün

entry'ler (8)

traş bitince ense kıllarını kesen berber

Türkiye'de sayisi bazı illerde daha çok olan berberdir. Traş başladıktan (bkz: traş başlaması olayı) 20 dakika sonra sıcak hava gönderen aletle saç şekillenmişken gitmeye hazırsınızdır. Birden berber bir süpriz yapar ve üstünüze örtülen boyun boşluklu örtüyü arkadan hızlıca aşar. Açıkta kalan ensenizden üşümediyseniz sonraki aşama için hazırsınız demektir. Berber ekstra bir hizmetle ense kıllarınızı makineyle almaya başlar. Bugüne kadar bu hizmetin bir günde berbere gelen insanların yüzde kaçı üzerinde yapıldığı insanlar tarafından bulunmamıştır ve belkide bu ilginç olayı uzun yıllar boyunca biri araştırmayacak

Not: Bu entry mizah amacıyla yazılmıştır. Sizin ne hissettiğinizi, ne yaşadığınızı bilmiyorum. Bu entry berberlere yönelik bir dalga geçme, alay etme amacı taşımıyor. Parodi entry..

bir yazara mesaj atmak

Bir etkinliktir. Mesaj atma nedeniniz ile alınan cevap arasında bir bağlantı bazı durumlarda vardır.

sigara

Tehlikeli bir üründür. Bunun yanı sıra dünyada sigara kullanan birçok insan ve sigara kullanımından etkilenen birçok pasif içici vardır.

çocukken sanılan şeyler

Bazı faaliyetlerdir. Ben kola, cips gibi yiyeceklerin katkı maddesi içerme durumlarını bilmiyordum.

kütüphanede ders çalışmak

Faydalı bir eylem.
Sanırım insan o ortama girerek ve telefonla ya da bilgisayarla oynamayarak kendini bilinçli bir şekilde ders çalışmaya hazırlıyor.

fenerbahçe

Bir beşiktaşlı olarak Ersun Yanal geldikten sonra Fenerbahçe nin daha odaklandığını düşünüyorum.

araç kullanırken gelen uykuyu kaçırma yöntemleri

Bazı yöntemlerdir.
Ekşi şeyler yemek aklıma geliyor. Mesela greyfurt yemek gibi. Aslında bu uyku açıcı özellikte de midir? Ama uykuluyken araba kullanmamaya çalışın.

hoş geldiniz

Hoşbulduk. Bir hesabı silmeye çalıştım bu diğer hesap. Edindiğim bilgiler dahilinde insanlara yardım etmek istiyorum.