bugün

entry'ler (521)

sözlük yazarlarının bugünkü harcama tutarları

1.30TL dolmuş
5tl yemek.

sin cos cos sin cos cos sin sin

sibel can can sibel can can salla sibel.

yerel secimlerde memlekete gitmek

artık memlekete gitme zorunluluğu ortadan kalkmıştır.

yurtta kalıyorsanız öğrenci belgeniz ve yurtta kaldığınıza dair belgeyi,
evde kalıyorsanız nüfus müdürlüğünden evde kaldığınıza dair belgeyi, bulunduğunuz ilçe seçim kuruluna teslim etmeniz gerekmektedir.

lütfen herkese duyuralım, unutmayın son gün 23 ocak!

değerler eğitimi

işsizliği azaltma (işsiz sayısını az gösterme) çalışmalarının ilk ayağı üniversite sayısını arttırmaktır. Malum bu olay sonucunda açılan üniversitelerde (apartmandan bozma fakülteler) eğitim ne yazık ki en alt seviyededir. Ders verecek hoca sıkıntısından dolayı öğrencilere seçmeli ders olarak pek seçenek koyulmaz fakat MÜHENDiSLiK FAKÜLTESiNDE DE BU DERS OKUTULMAZ! *
Ulan adam çalışmış çabalamış iyi bir bölüm kazanmış sen kim oluyorsun da bu adama*, senin ahlakın zayıf al sana zorunlu değer, ahlak, islam eğitimi dersi diyebilirsin! Adam güç elektroniğine mi, elektromanyetik dalgalara mı, sinyaller ve sistemlere mi... çalışsın senin bu saçma sapan dersine mi?

Bir de dersi veren insanlıktan nasibini almamış kişi vizede öğrenciye 30 vermişse zavallı öğrenci finalde en az 80 alarak dersi geçebilecektir.

Bu memlekette her gelen eğitim sistemi yanlış düzeltmek lazım diye diye sistemin içine s*çtı. Neyse sakinim.

ceza kesen polise kafa atmak

eylemi yapan kişinin vay haline. faili meçhule kadar gidebilir.

kiğılı genç kart

(bkz: kiğılının oğluyum işler kesat sözlükte müşteri arıyorum)
oldu mu?

kiğılı genç kart

bugün tesadüfen denk geldiğim alışverişlerden puan kazandıran kartlardan biri. avantajları var gibi geldi ve paylaşayım istedim.

kiğılı genç card sahipleri tüm alışverişlerinde anında %10 indirim kazanırlar. ayrıca bir sonraki alışverişlerinde harcamaları için ekstra yüklenen %10 puan ile çifte fırsatın keyfini yaşarlar.

hala kiğılı genç card'ınız yoksa öğrenci kimliğiniz ile birlikte mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

http://www.e-kigili.com/i...ik/sayfa/kigili-kart.aspx

teröristle öğrenciyi elele gösteren zaman reklamı

teröristi göremediğimiz reklam filmidir.

pazar gününü piç eden şeyler

pazartesi başlayacak olan vize haftası.

genel görünüme dön

şifreyi hatırla butonunu kullandıktan sonra tekrar görünmeyen tuş.

ege kıyılarında genelde yunan radyolarının çekmesi

kendini einstein sanan yazar tespiti.
(bkz: iran radyosu mu çekecekti)

ramazan bayramı bitmeden kurban bayramını beklemek

buzdolabında kurbandan kurbana et gören kişinin eylemi.

günün sözü

Hergün biraz daha gecikiyorsun. Dün ölmüş olabilirdim.

sözlükte seksi erkek olmaması sorunsalı

sözlüğün mankenlik veya cast ajansı olmadığı için sıkıntı yaratmaz. yaratır diyenin sözlüğe girme amacını sorgulamak lazım.

türkiye nin yunanistan dan fazla madalya alması

örümcek beyinlileri mutlu eden hadisedir.

oruç tutup küfür eden insan

ibadet ettiğini sanan insandır. küfür ettikten sonra orucun bozuldu lafıyla karşılaşınca çirkefleşmesi muhtemeldir.

şehit haberlerinin kanıksanması

insanların bu tip haberlere alışması sonucu duyarsızlaşması durumudur. tespit cnn televizyonunun aykırı sorular programına konuk olan selda bağcan'ındır.

türkiye halkının yardımseverliği

dünyada en fazla yardımı türkiye cumhuriyeti vatandaşlarının yapması durumudur. ankara büyükşehir belediyesi'nin icraatlarını halka duyurmak amacıyla ücretsiz dağıttığı gazetede rastladığım "arakanlı müslümanlara 2 milyon dolar" başlıklı haberle değinmek istediğim konudur. filistine', gemilerimizi korsanlarının bastığı somali'ye, Myanmar'a... yurt içinde özellikle seçim öncesi su gitmeyen köylere çamaşır, bulaşık makinesi, belediyelerin yaptığı yardımlar...

sonuç: sadaka, zekat verme gibi bi zorunluluğumun olmadığına inanıyorum.

iftar sonrası ilk sigara

allah'ın verdiği bedene zarar vermektir. oruç tutup iftardan sonra sigara içmek kadar büyük bir tezatlık yoktur.
edit: eksileyince bu günahtan kurtulmuyorsunuz. gerçekler acıdır.

clinton ın türkiye ziyareti

obama'nın beyzbol sopalı fotoğrafının ardından ortada bir şey yok imajı verilmeye çalışılarak yapılan ziyarettir.