bugün

entry'ler (11)

otlu peynir

Yenilme usulu sicak pofuduk lavasimsi ekmekle yaninda demli şekerli kaçak çaydïr.
Yarasin. Afiyet olsun.

her demet

ibrahim tatlısesinde okuduğu bir uzunhava için baykuş sesini bülbülü şeydaya değişmem diye bölümü vardır.

kısacası

Gökhan türkmenin en baştan isimli albümünden bir şarkı. Ben severim dinleyiniz.

inflamasyon

Aslinda aklin alabildiginden cok daha karmasik isleyen yuruyen ve duran mekanizmadir.

özgecan aslan ın katillerinin hapiste vurulması

Insallah olmeyip deliklerine geri donerler. Arasira boyle haberlerini duyup biraz olsun yurek sogutabiliriz.

uludağ sözlük

Diger sozluklere bir bir kufur edip en sonunda gectigim sozluk. Peki ne mioldu bugun entrymin sonunda nokta yok diye girdirtmedi. Sen tdk misin sen grammer nazi misin sen nesin? Belki edebiyat yapiyorum belki baska birsey.

depresyon

Beynin gri duvarli yuksek tavanli loş bir zindana gozlerin ise en tepede parmaklikli iki pencereye donustugu hisli birsey.

instela

Eksiden kacinca dur surda yazayim bari diye gittigim ama baslik arama isini bir turlu beceremeyince ve eksinin altinda kalmayan reklam politikasi nedeniyle kactigim sozluk.

nomos

Alman saat ureticisi cok sade ama ederinden pahali saatler satar.

esmer tenli kız beyaz tenli çocuk ilişkisi

Pedofilik iliskidir malesef. Cocugun 18 yasini doldurmasi beklenilmelidir.

ekşi sözlük

Entrylerimi de orda birakarak uludaga geldigim sozluk. Zaten maddi yada manevi bir beklenti olmadan yazi yazmak iki birsey ogrenmek icin kullandigimiz siteydi twitterlardan facebooktan daha kaliteli icerik vardi en azindan bunlarin hic biri kalmayinca bari tam sayfa reklam basina buyruk yonetim daha da zengin olma pesinde kurucu cekecegime geldim. Gerci ilk instela hesabimda yazayim dedim ama mobilde baslik arayamadigim icin ordan da kosarak uzaklastim