bugün

entry'ler (17)

çakma atatürkçüler

Sözlüktekilerin listesi için beklemede kalın.

Kanıtlarıyla birlikte zamanı geldiğinde her biri önünüze serilecektir.

Zira Kemalistler her şeyi görendir, onlar her şeyi bilendir ve elbet bir gün Atatürk düşmanlarının toplandığı yer olan CHP'yi canhıraş bir şekilde savunan çakma Kemalistlerin her birinin foyasını ortaya çıkaracaklardır.

chpli üyenin 17yaşındaki erkek çocuğu taciz etmesi

Son 6 ay içerisinde CHP'de 12 tecavüz vakası yaşandığı için şaşırtmayan olaylardır.

Tabii bunların hiçbiri ses getirmedi değil mi?

Bakın ben şöyle bir başlık açmıştım.

(bkz: chp de hızla artan tecavüz vakaları)

(#44169044)

"ilk söz;

içimizden şerefsiz tecavüzcüler çıktığında değil, susup görmezden geldiğimizde o tecavüzcülere benzeriz...

Son iki ay içerisinde farklı bölgelerdeki iki yüksek mevkiye sahip CHP'linin tecavüzcü olduklarının ortaya çıkması büyük olay oldu.

iki ay öncesinde CHP'li Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay S.T. adlı bir kadınla zorla birlikte olduğu ve olayın örtbas edilmesi için kadını ailesine zarar vermekle tehdit ettiği için tutuklanmıştı.

Kaynak;

https://www.ensonhaber.co...t-deniz-atabayin-tutuklan

Dün ise benzer bir olayın istanbul'da yaşandığı ortaya çıktı.

Maltepe CHP ilçe Başkan Yardımcısı U.K., genç bir kadına tecavüz suçundan tutuklanarak cezaevine konuldu.

CHP'nin Maltepe ilçe Başkan Yardımcısı U.K., 20 yaşında genç bir kadını zorla alı koyup şiddet uygulayarak cinsel saldırı suçundan gözaltına alındı. Savcılık tarafından tutuklanması istenen U.K. çıkarıldığı hakimlikçe tutuklanarak cezaevine gönderildi. Olay 20 Kasım 2020 günü Beşçeşmeler bir kafeteryada yaşandı.

Kafasında bardak kırdım, saçımdan sürüye sürüye...

U.K. ile sevgili olmadıklarını bir mekanda buluştuklarını anlatan Z.Y. isimli kadın, kafede kimse kalmayınca kalkmak istediğini ancak U.K'nin buna müsaade etmediğini söyledi. Kendisini üzerine çektiğini bu sırada kafasına bardak vurduğunu anlatan Z.Y., U.K'nin saçından sürüyerek kendisini tuvalete götürdüğünü anlattı.

'Seni burada ... ve öldüreceğim...'

U.K.'nin kendisini tuvalette darp ettikten sonra ağzına cinsel organını zorla soktuğunu anlatan Z.Y., şunları söyledi: "Bu sırada aynaya bakarak kendini tatmin etti. Bağırdım ama 'bağırma seni kimse duymaz' dedi. Ben kendisine yalvardım ama o bana vurmaya devam etti. Kapıyı kilitledi ve 'seni burada s...ğim ve sonra da öldüreceğim' dedi."

işte Z.Y. isimli kadının savcılıkta verdiği ifadenin tam metni...

görsel
görsel

Gece saat 12:00 gibi kafeden çıkarak U.K.'nın bir arkadaşının evine gittiklerini ve orada kendisine pansuman yapıldığını anlatan Z.Y., daha sonra U.K.'nın arkadaşının kendisini eve bıraktığını söyledi.

Saldırıyı örtbas etme çabası...

Tecavüz olayının patlak vermesinin ardından olayın üzerini örtmek için bazı kişilerin devreye girdiği ve genç kadın ile ailesiyle görüşülmeye çalışıldığı ortaya iddia edildi. Yaşananlara ilişkin CHP il ve ilçe yöneticileri ile CHP kadın kollarının ilçe yöneticilerinin sesiz kalmasını trajedi olarak nitelendirildi.

görsel
görsel

Maltepe CHP yönetimi, geçtiğimiz günlerde Maltepe meydanında ‘Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü’ kapsamında kırmızı şemsiye dağıtmıştı.

Kaynak;

https://www.internethaber...n-tutuklandi-2144826h.htm

Son olarak;

Kemal Kılıçdaroğlu'nun büyük uğraşlara rağmen olayların üstünün kapatılamaması üzerine "Elinde kaset olmadan kimseyi tehdit edemezsiniz. Bu kabul edilemez. Böyle bir şey olabilir mi ya? Ben size böyle mi öğrettim." dediği öğrenildi..."

Kimse umursamadı gerçekten.

Oberst denilen arkadaş "Hadi yahu bak sen şu işe" gibi dalga geçtiği bir entry girdi, judas diye başka bir arkadaş "Koptum ağzına ne yapıp aynaya bakmış öyle ahahahaha" yazdı ve hop anında 3-4 eksi geldi o başlığa.

Sonra oberst yazdığı şeyi değiştirdi ve de judas yazdığı şeyi sildi.

Üstünü kapattılar olayın yani.

Bu sözlükte de aynı ekşi sözlük gibi bir alevi ve Kürt ittifakı var anladığım kadarıyla.

Aleviler CHP'yi ele geçirdi, HDP'de Kürtlerin partisi diye kendi skandallarının üstünü çok güzel kapatıyorlar.

Tüm sosyal medyada büyük bir alevi ve Kürt ittifakı var.

CHP ve HDP içinde yaşanan tecavüzleri dile getirdiğiniz an bunun üstünü çok güzel kapatıyorlar.

Aslında bu çok büyük bir faşizm.

Yani yıllarca Ensar Vakfı diyen insanların, son 5-6 ayda 12 tecavüz-taciz yaşanan CHP'nin bu olaylarının üstünü kapatması çok tehlikeli.

Demek ki bu insanlar tecavüz eden Alevi ve Kürt olduğunda suspus olalım, kendi insanları istediklerini yapsın ama hiç kimse duymasın diye düşünüyor.

Aslında çok büyük hadiseler bunlar.

Bu bizim ülkemizde bir Türk düşmanlığının olduğunu ve bu düşmanlıkta radikal Alevi ve Kürtlerin bir araya geldiğini de gösteriyor.

Sonumuz hayır olsun.

alevi kürt biseksüel trans bir kadın

O kadar da çirkin değildir.

Bence oldukça güzel bir kadındır.

Bunun nesini beğenmediniz?

alevilerin gayet muhafazakar ve dinci olması

Sünnilerden kat be kat daha muhafazakarlardır. Sünniler alevilere kız verir ama alevi katiyen sünnilere kız vermez. Zaten CHP'ye Alevi bir Genel Başkan gelince nasıl CHP'yi 180 derece kökeninden kopardığına ve sadece alevileri partiye alırken sünnileri attığına bakın anlarsınız. Her türlü dogmaya karşı olmak lazım ama bu ülkede namümkün.

ekşi sözlük

Yıllarımı yedi. Tanıyabileceğim kadar iyi ve kötü insan tanıdım. Gelip biraz da burada yeni insanlarla tanışayım dedim. Ama burası ile ekşi sözlük arasında gördüğüm en önemli fark ekşi sözlüğün daha gündem odaklı olmasıyken buradaki arkadaşların kırk yıl önce olmuş olayları gündemde tutmaya çalışıyor olmaları. Komik. Zamanla bu entry editlenecektir.

cyberpunk 2077

Çıkmasına son on gün kala beni yüksek heyecandan kalp krizinden götürme ihtimali olan oyundur. Yapımcıları Witcher'ın oyun serisine imza atmıştır. Bekliyoruz bakalım.

kadir şeker

isterse kadın üstünde bin kilo uyuşturucuyla yakalansın, bu onun birini öldürdüğünü ve katil olduğu gerçeğini katiyen değiştirmez. Siz katilleri haklı, haksız diye birbirinden ayırmaya başlarsınız, siz bu katil haklıydı deyip onu savunursanız, zaman içerisinde yargı hiç kimsenin sikinde olmaz ve sokak hukuku denilen terör artar. Her haklı olduğunu düşünen sokakta birbirini kesmeye başlar. Kendisi bu nedenle bir katildir. Hapiste çürümeyi hak etmiştir. Zaten bu adam bir milliyetçi kılıklıyı öldürdüğü için sadece solcular tarafından savunuluyor sanırım. Beş on yıla kalmaz Yılmaz Güney gibi fotoğraflarının fakir semt kuaförlerinde görmeye başlarız.

chp de hızla artan tecavüz vakaları

Bir gerçeğin yansıtılması olayıdır. Beni niye eksiliyorsunuz lan? Ben mi tecavüz ettim? Ben sadece olan bir olayı dile getirdim. Elçiye zeval olunmaz sözünü hiç mi duymadınız? Ne biçim bir sözlükmüş burası.

chp de hızla artan tecavüz vakaları

ilk söz;

içimizden şerefsiz tecavüzcüler çıktığında değil, susup görmezden geldiğimizde o tecavüzcülere benzeriz...

Son iki ay içerisinde farklı bölgelerdeki iki yüksek mevkiye sahip CHP'linin tecavüzcü olduklarının ortaya çıkması büyük olay oldu.

iki ay öncesinde CHP'li Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay S.T. adlı bir kadınla zorla birlikte olduğu ve olayın örtbas edilmesi için kadını ailesine zarar vermekle tehdit ettiği için tutuklanmıştı.

Kaynak;

https://www.ensonhaber.co...t-deniz-atabayin-tutuklan

Dün ise benzer bir olayın istanbul'da yaşandığı ortaya çıktı.

Maltepe CHP ilçe Başkan Yardımcısı U.K., genç bir kadına tecavüz suçundan tutuklanarak cezaevine konuldu.

CHP'nin Maltepe ilçe Başkan Yardımcısı U.K., 20 yaşında genç bir kadını zorla alı koyup şiddet uygulayarak cinsel saldırı suçundan gözaltına alındı. Savcılık tarafından tutuklanması istenen U.K. çıkarıldığı hakimlikçe tutuklanarak cezaevine gönderildi. Olay 20 Kasım 2020 günü Beşçeşmeler bir kafeteryada yaşandı.

Kafasında bardak kırdım, saçımdan sürüye sürüye...

U.K. ile sevgili olmadıklarını bir mekanda buluştuklarını anlatan Z.Y. isimli kadın, kafede kimse kalmayınca kalkmak istediğini ancak U.K'nin buna müsaade etmediğini söyledi. Kendisini üzerine çektiğini bu sırada kafasına bardak vurduğunu anlatan Z.Y., U.K'nin saçından sürüyerek kendisini tuvalete götürdüğünü anlattı.

'Seni burada ... ve öldüreceğim...'

U.K.'nin kendisini tuvalette darp ettikten sonra ağzına cinsel organını zorla soktuğunu anlatan Z.Y., şunları söyledi: "Bu sırada aynaya bakarak kendini tatmin etti. Bağırdım ama 'bağırma seni kimse duymaz' dedi. Ben kendisine yalvardım ama o bana vurmaya devam etti. Kapıyı kilitledi ve 'seni burada s...ğim ve sonra da öldüreceğim' dedi."

işte Z.Y. isimli kadının savcılıkta verdiği ifadenin tam metni...

görsel
görsel

Gece saat 12:00 gibi kafeden çıkarak U.K.'nın bir arkadaşının evine gittiklerini ve orada kendisine pansuman yapıldığını anlatan Z.Y., daha sonra U.K.'nın arkadaşının kendisini eve bıraktığını söyledi.

Saldırıyı örtbas etme çabası...

Tecavüz olayının patlak vermesinin ardından olayın üzerini örtmek için bazı kişilerin devreye girdiği ve genç kadın ile ailesiyle görüşülmeye çalışıldığı ortaya iddia edildi. Yaşananlara ilişkin CHP il ve ilçe yöneticileri ile CHP kadın kollarının ilçe yöneticilerinin sesiz kalmasını trajedi olarak nitelendirildi.

görsel
görsel

Maltepe CHP yönetimi, geçtiğimiz günlerde Maltepe meydanında ‘Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü’ kapsamında kırmızı şemsiye dağıtmıştı.

Kaynak;

https://www.internethaber...n-tutuklandi-2144826h.htm

Son olarak;

Kemal Kılıçdaroğlu'nun büyük uğraşlara rağmen olayların üstünün kapatılamaması üzerine "Elinde kaset olmadan kimseyi tehdit edemezsiniz. Bu kabul edilemez. Böyle bir şey olabilir mi ya? Ben size böyle mi öğrettim." dediği öğrenildi...

masterchefte kimi destekliyorsunuz

Danilo fena götürüyor. Tabi danilo'yu destekliyorum ben de haliyle.

ibb hesabındaki espriyi gerçek sanan masum akp li

Tipik masum akp'lidir. Yine kandırılmışlardır.

dünya erkekler günü

Erkekler günü olunca kimse kutlamıyor tabi. Erkek olmakta zor bu yüzyılda.

sözlüğün eski tadının kalmaması

Durun daha biz daha yeni geldik. Karpuz kesmeden olmaz.

sözlük kızlarının koca götlü olduğu gerçeği

Daha iyi ya. Ne o öyle bir de iskelet gibi mi olsunlar isterdiniz.

yazarlar cinsel ihtiyaçlarını nasıl karşılıyor

Yengeniz her daim bir telefon kadar yakınımda.

kolera

Hala tedavisi bulunmayan iğrenç bir salgındı bundan yüz yıl kadar önce diye biliyorum.

ümit kocasakal

Ne yapmaya çalıştığını anlamadığım sözde kemalist. Gerçi hoş, chp'ye demediğini bırakmayan adam nasıl kemalist olacaksa...