bugün

(bkz: birinç)
şaka şaka..
Ayni zamanda sozluk erkeklerinin koca gotlu kizlara yazdigi gerceginin acik ispatidir efendim.
Sözlüğün yazar ve katiple dolu olduğu gerçeğidir.
patlak egzoz borularını yola atmayalım, kendilerini havalı sanan bazı mal gençler onları alıp arabalarına takıyor.
(bkz: trolllere alakasız entry girilsin kampanyası)
bizim tek sorunumuz o koca kıçımızın kafamızdan büyük olması.
kadın kısmısının akli melekelerinden ümidimi keseli çok oldu ama "hayır bi kerem ben ilik gibiyim" diye ortaya çıkan denyo var mıdır, oltayı atan arkadaş bi malumatlandırırsa müteşekkir kalırım...
sözlük erkeklerinin koca göt sevmesinden dolayı pek çoklarını mutluluğa kavuşturacak gerçektir.kim kardashian a yazılanlara bakılırsa kadının kalçalısı makbul. evet.
sözlük yazarı olmanın ön koşulunun götünüzün uzayda belli bir hacimden fazlasını kaplamaması gerekliliği olduğunu öğreten gerçek.

alınız metreyi efenim, ölçünüz götünüzü. alınız kalemi, neticeyi not ediniz kenara. sorunuz zall'a efenim "benim götümün çapı şudur sayın zall. bu durumda sözlüğünüzde çiziktirebilir miyim?" diye.

zall müsade ederse ne ala. etmezse götünüzü de alın gidin rica edicim. başlık sıç başlık sıç nereye kadar di mi ama.
Otur otur otur otur genislet anca fitnese gitmezse olacak sonuc.
başlığı açan yazarın benimle tanışmamış olduğunun kanıtı.
(bkz: kadınlar da olta atabilir)
sözlük erkekleri için bu durumun farketmemesinden daha önemli olan bir durum değildir.
sözlükten kız kaldırmayı düşünenler dışında kimsenin siklemediği durum.
nerden bilindiği muamma olan önerme.

(bkz: gördün mü lan)
rastgele.
sozluk erkeklerinin burda ahkam kesip sonra o koca gotleri yaladigi gercegi.
oturmaktan olsa gerek yayıldıkça yayılıyor mudur nedir?
estağfurullah o sizin koca götlülüğünüz şeklinde cevap verebileceğiniz yargı.
o koca götlülerden birisi (!) "vercem" dese koşa koşa gidecek erkek yazar genellemesi.
böyle bir gerçek yoktur.
belli olmaz.
sözlükte ki er kişilerin kendine bir sevgili bulması zamanının geldiğini bize anlatan yargı.
günün her saatini bilgisayar başında geçirdiğini varsayarsak olası durumdur. buna güzel kızların bilgisayarla aralarının olmamasını da eklersek vardığımız sonucun doğru olma olasılığı %99 a yakındır efendim.
hangi birini gordunuz ki efendim? Hayir yani kahin misiniz anlamadim ki? Sozluk erkeklerinin ne kadar zeki olduguyla es deger bir onermedir.
görmeden bilinemeyecek gerçektir (ya da gerçek olmayandır).
Olmak ya da olmamak.
Saçma bir genelleme.Yazılan entrylerden bunu nasıl anlıyosunuz sorusu akla gelmiyor değil.
güncel Önemli Başlıklar