bugün

Danilo fena götürüyor. Tabi danilo'yu destekliyorum ben de haliyle.
Ben yemekleri destekliyorum.
çok izlesemesem de, eray fav.
serhat - eray - barbaros üçlüsünden birisinin kazanacağı yarışmadır. diğerleri mantar. sadece program hemen bitmesin diye boşluk dolduruyorlar. yemek yapıyorlar ama ne bir hijyen var ne bir düzen var ne bir disiplin var ne de yaratıcılık var. sanki oraya zorla sokmuşlar gibi triplere giriyorlar. yemek yapmak bir işten çok bir zevktir. istemeyerek yapılan yemekten ne tat gelir ne lezzet. şefler de öyle dünkü çocuklar değil neticede hayatlarını bu işe adamış 3 adam. neyin ne olduğunu iyi biliyorlar.

özellikle serhat işi ciddiye alıyor gibi. hem yetenekli hemde soğuk kanlı ve zeki çocuk. muhtemelen o kazanır.
Bir sorudur.

Sef(smile was here)a the lemon one. Hatta sefadan limon bile olmaz, olsa olsa ucuz bir limon sosu olur.

Eray'ın kazanmasını isterim. Bile isteye elenmeseydi duygu derdim.
O derecede boşa harcayacak zamanım yok.
atom parçalamaktan zaman bulabildiğimiz için zaman zaman izlediğimiz programdır. vay arkadaş diğer atom parçalayıcısı arkadaşların işleri yoğun demek ki vakit bulamıyorlar izlemeye. bu pandemiden dolayı bize günde 1 atom geliyor. 8-9 saatte parçalıyoruz mesai bitirip eve geçiyoruz..
Batuhan ve çağatay. Kızlardan da gamze.
Kumandanın off tuşunu destekliyorum.
burcu...
MasterChef izlemiyorum ve kimler yarışıyor bilmiyorum şüphesiz..
bandanalı oğlan ve serhat. ikisi de gelmedi maalesef.
Kimseyi, izlemem zaman kaybı.
(bkz: danilo zanna)
Bu yarışma hala devam mı ediyor? Televizyon izlememek harika bir şey ya.
izlemiyorum.
bu seneki formatı bilmiyorum ama eski şampiyonlar/ikinciler bir yerden sonra olaya dahil olursa cemre/serhat veya ikinciler barbaros/alican bu tüm kadroyu güle oynaya süpürür geçerler. birkaç abla var özellikle onlar kontenjanla ( kapalı abla kontenjanı ) falan alındılar sanırım habire bir tartışma vs yaratıp duruyorlar.

bunlar haricinde tanya denilen kız hem sempatik hem becerikli gibi duruyor. diğerlerinde pek ışık yok gibi. akşamları sıcaklardan cinnet geçirmeden evde durabilirsek bakıyoruz göz ucu ile durum böyle gibi.