bugün

entry'ler (80)

kullarına 500 yıl ömrü çok görmek

haydaaa 500 sene fakir mi yaşayacak mal mısınız?
500 sene insan neler neler biriktirir 100 yıl birikim yapsa 10 tane ev alır aq

kürtlerin türk soykırımı yapması

Türkiye'den korktukları için hınçlarını savunmasız insanlardan çıkaran oruspu cocukları

önceden yurtdışında yaşamak isterdi insanlar

başbakanımız sayın davutoğlu'nun tespiti. şimdi yurtdışındaki insanlar türkiye'de yaşamak istiyormuş. 19 mayıs nedeniyle canlı yayında konuşuyor. uzun adamın bile aklına gelmeyen beyanlar.

(bkz: ahahahahahahahahahahah)

akpartiyi anca halk indirir

evet efenim akpartiyi bu ülkede ancak halk indirebilir bu bir gerçektir.
fakat öyle oylarla falan değil. şimdi bu akpartili koyunlar korkaktır efenim biz ayaklanırsak, bunlar korkudan dışarı adım bile atamazlar. biz karşı olan %50 olarak bir bunlara yürüyelim gör bak bakalım etrafta bir tane akpartili göremezsin çünkü hepsi korkaktır.

cumhurbaşkanı nın il il miting yaptığı ülke

koyunların olduğu bir ülkede normaldir.

her türk asker doğarsa her kürt ne doğar sorunsalı

(bkz: isyankar) olabilir mesela

rothschildların iblis olduğu gerçeği

yorum yapın lan.

6 ay boyunca günde 6 tane extacy atmak

arkadaşım gibi olursunuz.
paranoyadan kafayı yemiş, atakları durmuyor devamlı intihar düşünceleri var.
insan yüzüne baktığında bile çok korkuyor korkudan delirmek üzereyken zor kurtardık.
dünyanın en güçlü duygusu korkudur! gün boyu o adrenalini yaşadığını düşünsene.
yazık.

ben sikkocu ergenlerden değilim.
subminal miş, illumematiymiş, masonlukmuş demiyorum sikimde değil.
bu adamlar nasıl bunu düşünüp, uygulayabilecek bir iNSAN evladı olabiliyorlar ona şaşırıyorum.

(bkz: vay amk)

şimdi efenim öncelikle şunu belirteyim.
bir insan yeri gelir, akvaryum dükkanına nasıl bir şekil, şemal, düzen yapacağını bilemez.
bu adamlar bir apple, samsung firmaları gibi dünyaya yenilik getirmediler.
dünyada kısa yoldan insanların anasını sikerek deli gibi para kazanmayı tesadüfen de olsa keşfettiler ve işe koyuldular.
Mesela;

Napolyon savaşlarında, Fransayı çok finansa ettiler sebebi mi?;
Napolyon çok güçlü bir diktatör ve donanması, ordusu çok sağlam olduğu için Avrupa'da ki tüm ülkelerin anasını sikmese de sikmeye yakın bir şekilde işgallere başladı. Bu durumda orada yaşayan insanlar ne yapar? götü üç buçuk atar!
Ev, arazi, şirketler ne varsa hisseleri en ucuz yoldan sattılar.
100 milyon ise bir şirket değeri, 7 milyondan gitti. Kim aldı? Rothschildlar. Başından beri oyun buydu zaten.
Hisseleri en ucuz yoldan almak ve napolyonu finansa etmeyi bırakmak.
Bu yöntem hiç bir insan evladının aklına Gelemez! yapsa yapsa, binlerce senedir alimliği çok tepelerde olan ve cennetten kovulmuş olan iblis yapar. Daha nasıl açıklanabilir ki aq?
hangi yavşak ailesine trilyon dolarlar kazandırmak için dünyanın en büyük savaşlarından birini ortaya çıkarır aq?

edit : 1972 de yaptıkları partinin tek amacı;
zengin olsun fakir olsun fark etmez, onlar farklı biz başkayız! biz bambaşkayız! diğerleri ile aynı kefeye koymak haddin bile değil.

xanax

2 mg attım.
uyku yok herhangi bir macera da yok. yavaşlık da yok açıkçası ne yalan söyleyeyim?
sadece hafif bir rahatlık var, boş vermişlik hissi var.
fakat, ben xanaxı çok güçlü bir ilaç ve insanı bulutlarda dolaştıran ilaç sanardım.
ama değilmiş, basit bir yatıştırıcı

senin için başımı açarım

Allah rızası için türban takıp, karşı cins için geri açmayı isteyen cahil bir kızın söylediği cümledir.

rotschild karizmatik yavşağı

çok yavşak zengin ve bir o kadar da karizmatik biridir.
http://scthevivant.files....e-le-ne-de-rothschild.jpg

adolf hitler

Joseph Stalin'in bize kimse bir sik yapamaz dediği dönemlerde, ana avrat demeden yedi ceddesini feci şekilde sikmiştir.
tabi sonra kendi ülkesi yarrağı yemiştir.
42 suikastten yırtmasına rağmen, en sonunda zehir içip kafasına sıkmış diktatördür.

adolf hitler

(bkz: zorla açıklama yaptırmak)
Olum, mal mısınız siz? cidden aklınız yerine götünüzle mi düşünüyorsunuz lan?
neymiş? sarışın ve mavi gözlü olmayanları öldürüyormuş.
Lan bi s.git amcık ağızlı yavşak, orospu çocuğu bir sik bilmiyorsun konuşma bari.
Bu adam yahudi asıllı alman vatandaşlarına bile dokunmadı! neden Alman vatandaşı diye. Alman olan hiç kimseye dokunmadı bu adam.
Bu adam var ya bu adam orospu çocuğu yavşak biri olabilir ama, tüm dünyaya akıl ile neler yapabileceğini göstermiş ve almanyaya zarar veren her götoşun annesini sikmiştir.

adolf hitler

dünyanın gelmiş geçmiş en güçlü diktatörü.

akpye oy verenlerin ak saray hakkinda ne dusunuyor

kurban olsun dünya liderine diyordur ne diyecekler?

seksen milyon un bir kabadayı nın kölesi olması

atatürk'ün bile diktatör olmadığı bu ülkede, adam geldi diktatör oldu.
burası cumhuriyet cumhuriyet! anlamadılar hala.
halk diktatör rejimi özlediyse, yapacak bir şey yok. Abd ye kaçış planlarınızı kurun. Yada ak-47 hazır olsun.

abd nin vize uygulamadığı ülkeler

bir türk olarak abd vatandaşı olsam, bende tr'ye vizesiz geçişe izin vermezdim zaten.
insanından değil, ama ülke zor durumda olduğu için deli gibi göç alırdı.

alkol

Türkiye'de içilmesi pek lezzet vermeyen içecek türü.
Zaten pek kazanmıyoruz ve, çok pahalı.
bu şekilde soğutabileceklerini sanıyorlar, ulan bu şekilde millet soğumaz intihar eder be aptal devlet.