entry'ler (25)

hasmet ibriktaroglu

soyadıyla dikkatleri üzerine çeken yazar. kadir gecesini de boş geçmedi.

emre belözoğlu

bu dünya da para büyük ihtiyaç.
emre belözoğlu paraya muhtaç.
alexle dost ol tümerle arkadaş.
ananıda sat emre yavaş yavaş.
işte ultraslanın bu tezehüratlarına nail olmuş kişidir.

geç saatte hala uyanık olan yazar

oruç nedeniyle ayakta olup akşama kadar offline olacak yazardır.

aldatan erkek aldatılmalıdır

feminist kız başlığıdır. dikkat etmek lazım

bir kızın en güzel çeyizi öpülmemiş dudaklarıdır

bedenin hala bakire olabilir ama kim bilir dudaklarında kaç doğmamış çocuğun izi var demiş rapcinin biri.

oscar cardozo

kadınların 5 dakikaya hazırım sözüyle Cardozo'nun geliyorum demesi ölümüne kapışır

google earth

ilk kez girildiğinde herkesin kendi evine kesinlikle en az 1 kez baktığı aha da bizim ev deyip heyecanlandığı program.

28 temmuz 2013 halk tv nin hacklenmesi

ayyıldız teamin üstlendiği olay. yapmışlarmıdır bilemem tabi ama facebook sayfasından bolca reklamını yapmıştı.

üniversite öğrencilerine sorulan kıl sorular

-ne okuyon sen ?
+metalurji mühendisliği
-hava durumuna mı bakıyonuz siz ?
+(he gel beraber bakak)

fizy

önceden severek her şarkıyı ordan dinlediğim, ancak son zamanlarda üyelik, saçma reklamlar ve üye olmazsan şarkının otuz saniyesini dinleyebilirsin gibi gereksiz kurallarla eski popülerliğini kaybetmiş aynı zamanda aybetmiş site.

ilk dinleyişte aşık olunan şarkılar

funda arar-aşkın masum çocukları. an itibarıyla dinlediğim şarkı.

zöhüre kadar uyumayan müslüman

benim de yaptığım eylemdir. ne kadar orucu uykuya tutturan sevabı rüyasında görür deseler de hiç tutmamaktan iyidir.

zöhüre kadar uyumayan müslüman

benim de yaptığım eylemdir. ne kadar orucu uykuya tutturan sevabı rüyasında görür deseler de hiç tutmamaktan iyidir.

üniversiteye gir gerisi kolay

gelmiş geçmiş en büyük yalandır. üniversite dediğin 80 beklediğin sınavdan 25 almaktır.

nörüyon

zamanın da annesi rus olan arkadaşımın bişey örmüyorum diye cevapladığı sorudur.

doğum gününde facebook duvarını kapatmak

sanal alemdeki kardeşimciler canımcılara karşı yapılabilecek güzel bir eylemdir. zira 20 gün sonra yapmayı düşündüğüm eylemdir.

gs arsenal maçında çalan telefon

özetleri izlerken kanalın verdiğini düşündüğüm telefon sesi.

bekir irtegün

attığı röveşata golüyle zamanında herkesi şaşırtmışi, fenerbahçelilere heran hata yapma olasılığı olduğu için maçları rahat izlettirmeyen stoperdir.

kenan komutanım kenan komutanım

eski bir videodur. kenan komutan fatihle yani fatih sultan mehmetle eminönünde içerken yaşadığı anılarını anlatmaktadır.

46 numaradan büyük ayak

ucuza ayakkabı bulmaktır. ünlü markaların mağazalarında bile bedavaya gidiyo.