entry'ler (65)

sevilmeyen insan tipleri

sevgi pıtırcığı şeklinde gezen kızlar.

hocam cevaplari yazmak icin bos yer kalmadi

- hocam cevapları yazmak için boş yer kalmadı
- kenardaki boşluklara yaz anlarım ben

kiss me

" If you love me tell me tell me, if you love me kiss me kiss me" şeklinde yer alır Sayın Ümit Besen'in i love you adlı eserinde *

dön sevgilim

dön sevigilim çok geniş kapsamlı bir sesleniştir. mesela "cinsiyet değiştir" demektir, "geri gel, anahtarını unuttun" demektir, "barışalım, beni bırakma" demektir, "etrafında bi kere dön" demektir...

sinüzit

Bu öyle kötü bir şeydir ki... Küçücükken burnun tıkalı olmasından dolayı bayılacak kıvama gelip, servisçiye "ilk önce beni bırak n'olursun" diye yalvarmaktır.

haykırsam dünyaya

haykırsam dünyaya biraz sesim kısılır, boğazım ağrır. geçer sonra.

yalnış

"yanlız" demek gibi bir yazım hatasıdır.

göz kapağı şişmesi

Büyük ihtimalle arpacıktır * * Çay konulursa bi şeyciği kalmayacaktır. * * *

anüsü alaturka tuvalet deliğine adeta yapıştırmak

Sıçarken kendini kaybetmiş, bu suretle dengesini sağlayamamış ve düşmüştür. Böylece bu eylem gerçekleşmiştir *

birpalyacovarmis

iyi bir insan, harika bir dost, durmadan saçmalayan ve aslaaaa şımarmayan (!) çok önemli bir şahsiyettir. Hoş gelmiş, sefa getirmiştir.

rüzgardan uçan donun komşunun balkonuna düşmesi

+ pardon kilodum sizin balkona düştü de...
- nasıl bişeydi hanım efendi?
+ ııı böyle pembe önde danteli var

ve olaylar gelişir.

üşengeçlikten doğan ilginç davranışlar

Yere düşen kumandayı sevgili ayak parmaklarını kullanarak almak * *

ilişkisi olmadığı halde ilişki durumunu var yapmak

Eski sevgiliyi yahut hoşlanılan kişiyi kıskandırma amaçlı yapılmış olabilir. "hoş duruyo ondan yaptım" diyenine bile rastlamışımdır.

eski sevgilinin eski sevgilisinin eski sevgilisi

Gariptirki eski sevgilimin eski sevgilisinin eski sevgilisi benim eski sevgilimdir. * *

vajinaya am diyen kültürsüz insan

Küfrederken söylenir. Kültürle bi alakası yoktur. * *

beren saat e alternatif isimler

Fakmagül. *

eski sevgililerden öğrenilenler

Herkesi olduğu gibi kabullenmeyi ve gereğinden fazla kıskançlığın zararını.

sıçtın bari sıvazla

(bkz: hem sıçılsın hem geçilsin) *

afedersiniz siz kimdiniz

Msn de sorulduğunda "asıl sen kimsin" cevabı alınmaktadır. üstelik bu cevabı veren kişi eklemiştir sizi. "nereden tanıyorsunuz beni eklemişsiniz" dediğinizde ise "hayır asıl sen beni eklemişsin ama tanışabiliriz bence" diye cevap verirler. bu böyle sürüp gider. sizde kafayı yersiniz bu esnada.

ders çalışmamak için yapılan anlamsız hareketler

evde boş boş dolaşmak ve sonra "a a zaman ne çabuk geçmiş yahu" diyerek usulca mis kokan yatağa sokulmak.