entry'ler (21)

şirinler

yeterince iyi olursanız bigün şirinleri görebilirsiniz diye bişey geçerdi uydurmuyorsam şayet . yada buna benzer bişey işte ...

ben bu yazıyı ateist yazarlara yazdım

Şimdi herkes bir aylığına zaten müslüman .

ankara denince akla gelenler

mal bebe, la, ve gerçek aşktır .

sözlük yazarlarının itirafları

itiraf ediyorum, konuşmak falan istiyorum ne yani bir kere gördüğüm bebeye aşık mı oldum lan ben anlayamıyorum yani. midem bulanıyor ishal oluyorum falan sözlük.

mhpye şehitler üzerinden prim yapıyor diyen şakirt

Kendileride din üzerinden prim yaptığı için pekte alınmaya hakkı olmayan şakirttir.

seni seviyorum diyene verilen saçma cevaplar

-seni seviyorum
-valla de?
-valla
-ne kadar la çokmu

kürt annelerini kısırlaştırmak

yazık lan bu başlığı açana. çözüm bu yani kürtler doğurmassa terör biter. pkk içinde bizzat boy gösteren türkleri napcaz seçcezmi? bu kadının terörist doğurma ihtimali var bağlayın kordonlarını! arkadaşım açmış olmak için açmayın şu başlıkları.

şehit babası olmak

evlat acısı tarif edilmez. Şehit olmuşssa bunun acısıda gururuda anlatılmaz. Canınız çok yanar ama gözlerinizden yaş gelsin istemezsiniz.

platonik aşkın yıllar sonra karşılık bulması

ne olursa olsunda gelsin olayı olabilir. Ne adamlar sevdim zaten yoktular.

laikçilerin hala türkiye yi terk etmemesi

terketmeyecekleride kesindir. Zira üç beş densize bırakılmaz bu ülke. (bkz: ) neden hala bir gemim yok?

her kürt pkk lı değil ama her pkk lı kürt

içlerinde azımsanmayacak kadar türkte mevcuttur.

özgür çağrı

Duygusaldır. içtendir. Ahmet abinin sesine yakışırlığı tartışılmaz

yazarların en beğendiği türküler

(bkz: )şu metrisin önü
(bkz: )hastane önünde incir ağacı
ikisininde anısı ayrı.

mezarlığın yanına hastane yapılması

Bulunduğum ilde mevcuttur. Siz ölümü düşünmeyin yol yakın gömüveririz gidersiniz mantığımıdır nedir bilinmez çok saçma sapan bir iş yaa !

annelik

mucizeyi yaşamaktır. (bkz: )emzirebilmek gibi

akp ye oy verenler şimdi nerdeler

Saklandıkları yerlerden para ve kadro için çıkacaklardır muhtemelen.

araba alındığında kan akıtmak

adaklık bir koyunun yani bu en cılız kessen et çıkmaz cinsten olanların fiyatı ortalama 500 600 tl iken yurdum insanını oldukça zora sokan, lakin yapılmasında fayda olan bir ritüeldir.

şehirler arası yolculukta uyuyamamak

Bakış açısına göre güzelde olabilir. Kendimden biliyorum otobüse biner binmez uyuma potansiyeline sahip olan ben; genelde rezil olarak uyanıyorum. en son rüyamda arkadaşımın arabasıyla yaptığı hızı, şöför yapıyormuş gibi algılayıp 'yavaş sür laaaaaan! ' diye bağırarak uyandım. Gece saat 3 civarı ve benim çığlığımla otobüste oluşan panik, kaptanın imalı bakışı ve muavinin su veriyim mi teklifi kazındı beynime. bu firma bidaha beni taşımaz lan.

mavi saçlı kız

' sabahları hasta uyanmanı istiyorum. Hastaysan eğer yaşıyorsun demektir' kitabın en can alıcı cümlesiydi bana göre. çıktığı yıllarda çok yaygındı, elinde bulundurmayanı okula almazlardı

erasmus anıları

insanoğlu kuş misali diye başlanır mesela.
çünkü erasmus öğrencisi demek, ucuz ucak biletleriyle avrupayı keşfedip, türkiye'de böbürlenmek demektir. italyan erkekleri çok cool be abi yada polishlerin hepsimi taş olur lan diye anlatırsınız. gün gelip hatırladığınızda gözlerinizde dolabilir, gülme krizlerinede girebilirsiniz. güzeldir hoştur yaşanmalıdır.