bugün

entry'ler (233)

sözlük yazarlarının iddaa kuponları

bazı yazarlar formatı öpmüş yine,
ah bu moderasyon nerde?
dokuzuncu, onuncu, onbirinci
hiç farketmiyor, formatı siken sikene.

--yasal uyarı--
iddaa kumardır, bağımlılık yapar.
iddaaya ve sigaraya vereceğiniz parayı bir köşeye atın, biriksin. kazanan siz olursunuz.
--yasal uyarı--

sözlük kızına entry girme kıskanıyorum demek

Ona söylemek istediğimdir. neyse gerek kalmadı da zaten. ahaha çok da saçmaydı. bokum.

malafat

görsel

uludağ sözlük kızlarını seviyorum

çok fazla atarlılar, çekilmiyorlar. gelecek düşünülür mü, evet.

yazarların öğle yemekleri

reçelli kek. erkek yazarlar sakata gelmesin şimdi? Nasıl başlık lan bu.

acun ılıcalı vs turabi

Turabi'nin gönüllülerin ödül oyunu kazanması sonucu karşı takıma yaptığı terbiyesiz davranış * sonucu acun ılıcalı'dan oldukça sert şekilde uyarı alması durumudur. versusu acun ılıcalı kazanmıştır, gavat turabi'ye çıkışı içimin yağlarını eritmiştir. Helal olsun medya patronuna.

görsel

en iyi sigara

monte carlo.
ismini efsane bir şehirden alıyor, çok havalı.

intizar

Şu anda tv8'de canlı performans sergileyen sesi güzel şarkıcıdır. Saçları da uzamış, kadınsallığı artmış hoş olmuş.

zall ın dinlemesi gerektiği şarkılar

dilberay'ın albümünü dinlemelidir kesinlikle.

cankahvecioglu

trollerin saldırısına uğramış yazar. oğlum gidin başka yerde oynayın lan.

dont feed the troll

Açtığı komik başlıklarla güldüren yazardır. Troll olup olmadıgına henüz anlam veremedim ama iyi gidiyor.

Edit: trollmüş piç.

ona söylemem gereken

nasıl birşeysindir sen. geldin, girdin, siktin, gittin.

günde 100 entry giren yazar

Hayatını ulu sözlüğe adamış yazardır. sabah akşam o başlık senin bu başlık benim koşum koşum koşturuyordur. freelancerDir.

sözlük yazarlarının silik sayısı

9 tanedir. masum çocuğu oynuyorum.

mına koyarım diye küfür eden kız

koyabilir. trans arkadaşları unutmayalım, saygı duyalım. Hatta yarın onlar için bir gezi düzenleyip taksimi kapatalım ha, ne dersiniz?

ismi unutulan şeyler

ya bi şey vardı, çok şeydi ya şey işte o şey olan.

kadının kalçalısı adminin zallçalısı

makbul olandır.

babanızın baba olduğunu anladığınız anlar

Arabanın anahtarlarını istediğiniz an değildir kesinlikle. Baba babalıktan çıkıp tanım koyamadığım bilinçsiz bir kişiliğe dönüşüyor adeta.

kurt seyit ve şura dizisinin izlenmeme nedeni

Hala araştırdığım konudur, dizinin yüksek kaliteli çekimlerine ve sağlam oyuncularına rağmen reytinglerinin düşük olması sorunsalıdır. Bu akşam star tv haber bülteni ile kurt seyit arasına eyvah eyvah sıkıştırarak farklı birşey denemiştir, akıllarınca eyvah eyvah'la izleyiciyi toplayıp hemen ardından kurt seyiti verip izletmeye çalışacaklar. Yemezler bro, yemezler. değil istanbul, mardin'de de çekilse o dizi malum sebepler dolayısıyla hiç bir zaman tutulmayacak.

ayrıca mardin'e ve mardin'lilere selamlar.

not: yunanistan göçmeniyim.

en güzel ingilizce kelimeler

vat ken ay du samtayms.