bugün

doğuştan ezik olan yazardır, insan zaten ikinci fake hesabı açıyorsa problemli olduğunu kanıtlar, 18 tane varsa o adam beyin özürlüdür.
(bkz: #9027064)
(bkz: araştırmacı gazeteci)
o hesapların elbet bir gün hesabını verirler*
(bkz: sagopadinleyici) *
ne amaçla yaptıklarını anlamadığım yazarlardır.

not: varsa açıklayacak bi fake sahibi olan yazar lütfen bunu bana açıklasın. tabii aramızda kalır fake olduğu.
(bkz: işte o yazarlar)*
olmasını doğru bulmuyorum ama bulmak nasıl bu kadar kolay olabiliyormuş anlamıyorum. artık internet siteleri mac adress databasesi de mi tutar oldu. mac adressler sadece, savcılığın izni ile dinamik ya da statik ip'lerle bir sonuca gidilmezse kullanılır. internet sitelerinin görebildiği tek ip, statik ya da dinamik ip'lerdir. statik ip'ye sahipseniz işiniz zor da, dinamik ip'ye sahip bir yazarı nasıl bulacaksın şaşarım. her nick değiştirmesinden önce, modeme bi reset atsa tamamdır iş.

proxy olayına hiç girmedim bile. onu da siz düşünün. her şeyi devletten beklemeyin.

(bkz: işkembe i kübradan atmak)
(bkz: yok artık lebron james)
ben fake değilim tmm mı,bi tutturmussunuz fake fake..
(bkz: fake olmayan emo dişisi)
(bkz: bana fake diyen herkese orta parmak hani)*
çaylaklık arifesinde bulunan yazarlardır.

(bkz: fake hesabı varmış muamelesi gören yazarlar)
aynı evde 2 yazar tek bilgisayarı kullanıyorsa böyle bir şeyin bulunmasının imkanı yoktur efenim. *
18 fake hesabı da bambaşka insanlarmış gibi yönetebiliyor ve girdiği entrylerde bunu kanıtlıyorsa, gerçekten bir dahidir. geleceğin şizofreni, bugünün brozaccısıdır.
(bkz: hbia)
kafasızın önde at koşturanlarıdır.

sözlük gibi dandik ortamlar için bile fake hesap alan sorunlular var hamidolar. nasıl bir nesil bu anına koyayım; ya liseli ya da liseli zihniyetli. ulan adam, sözlük için bu kadar uğraşır mı? neyse ne anına koyiim. sonra bir bok olmuş gibi mesajlarla, nick altı agresiflikleriyle sağa sola saldırıyorsunuz.

ulan siz daha söyleyeceğiniz kelamı kafanızda oturtamamışsınız. bir de sağa sola çemkiriyorsunuz paranoyak şizofren hergeleler sizi.

açık ve net söylüyorum; sözlükte fake hesabı olan yazardan bir bok olmaz. ölse üzülmem öyle adama ben. ulan çıkarsın ne yazacaksan yazarsın; kovuyorlarsa da kıstırır kuyruğu gidersin. ne gerek var böyle ibişliklere, ehe.
biride benim ulan benim işim gücüm yok mu kardeşim .xd'li paylaşımları beğenip abaza gibi fotoların altına çok güzelsin yazacağım (face düzgün kullananlarda bu işin bokunu çıkaranlar yüzünden benle aynı fikirde)

peki diyeceksiniz ki ulan ulvi niye açtın şu mereti?
1.mobil internet bedava kanala nın sayfası vb. beğendim hesapta haberler bedavaya cepte
2.arkadaşın slaytı word dosyası tartışılacak konusu oluyo gönderilecek napalım facebook çok şükür msnyi bitirdi(evet onunda bokunu çıkarmışlardı) e posta desen kalmamış face açarken hangi msn yi kullandıklarını bilmeyenler var oradan iletişim için kullanıyorum.
facebooku iyi kullananlara iyi eğlenceler salaklıklar yapanlara bi siktirin gidin.
kendilerine + oy veren eneteresan kişilerdir. enteresandırlar çünkü bence zor iştir; hesap aç oy ver zart zurt. *
sözlük isim ve tc numarasıyla üye almadığına göre fake hesap olayı biraz saçmadır.
veritabanımızda aypi numaraları kayıtlı olan yazarlardır. yakında hepsi şutlanacaktır sözlükten. operasyon bu başlık altından duyurulacaktır. öperim.
kendilerince farklı kimlikler edinmek adına sözlükte varolan yazarlardır.
her gün yazdıkları tarzın dışında yazmak, dikkat çekmek veya önemsenmek için başka nicklerle yazarlar.
ne icin boyle yaptıklarıni anlamadıgım yazarlardır. allah onların belasını versin*
edit: arkadaslar yaptıgım bilimsel arastırmaya gore en az 5 kisinin fake hesabi vardir.
(bkz: abonem olun arkadaşlar)
(bkz: Artı oy ver nickaltındayım)
kendi girdilerini şukulayıp egosunu tatmin eden gereksiz yazarımsı.
genelde gördüğüm şudur ki, birileri fake hesap konusunda sürekli dırıldanıyorsa o kişinin kesin fake hesabı vardır. yüksek sesle birilerini eleştirerek dikkati başkalarının üzerine çekmeye çalışıyordur.