bugün

entry'ler (18)

bir kişi üşümüyorsa o kişi ölmüş demektir

çok sevdiğim bir arkadaşım tarafından benim için söylenmiş söz.evet üşümüyorum ama yaşıyorum.ama bu tezatlığı ona anlatamıyorum.

havaların ısınması

mevsim yaz olunca gayet olağan bir tabii durumdur.

çamaşır suyu ile diş beyazlatmak

cifle yapılmasından çok daha iyi sonuçlar vereceği kesindir.

sözlükte kimsenin farkında olmama durumu

çok acınası bir haldir.şu an içinde malesef bulunduğum durumdur.nasıl atlatabilirim diye düşünmekteyim.

annenin sevgiliye taktığı lakaplar

ordulu ve kelll.ah canım anneciğim neden beğenmezsin sevgilimiii.?

köpek keserken fotoğraflarını facebook a koyan kız

BiR HATA yapıp o adresine baktığım insan(!).

69

lisedeki okul numaram hep utanmışımdır.ama 31 olmasından iyi diye dua da etmişimdir hep.işte böyle..

sözlük formatı

defalarca okuduğum kurallardır.okuyorum.okuyorum.hala kurtulamıyorum ne zaman kurtlulunur bu dönemden.

ösym tercih kılavuzu skandalı

rezillik.ya senede bir kere yapılan bir sınav ve hata oluyor.bizler hata yapsak kabul edilir mi hiç.

sözlük yazarlarının öğrenim gördüğü üniversiteler

Anadolumuzun bağrından selçuk üniversitesi.

bülent ersoy la duşta kilitli kalmak

hangi cinsiyette olursanız olun tehlike yaratabilir.

yeni gelen yazara kimsenin hoş geldin dememesi

aaaaaaaaaaaa aynı ben gibi neyse ki yalnız değilim..ama daha yeni geldim belki bir yerlerden birileri fark eder.

halk açken gece kulüplerinin tıklım tıklım olması

çarpık kentleşme gibi bir şey bu da ülkemizdeki çarpık hayatların çarpık göstergesi.

ayşe arman ın şu anki kocası

vah ki vah acınası kişidir ya da uzayda falan yaşıyor olması muhtemeldir çünkü tüm bunlara nasıl dayanıyor bilinmez.

çağdaşlığı free sex sanan kişi

bu toplum nereye gidiyor diye insanın düşünmesine sebep olan düşüncesiz kişidir.yazık!

facebook

bu feysbuk rüyalarımın senaristi.Geçen aksam tuncel kurtiz ve ezel ile ilgili bir videoya baktım gece rüyamda kendisine sarılıp ağlıyordum 'dayı, dayı' diye. başka bir akşam da bir arkadaşın doğum günü resimlerine baktım ve yine aynı akşam teoman'ın bir klibini izledim. gece doğum günündeydim ve bilin bakalım şarkı söyleyen kimdi? evet teoman. =))Yarabbim sen koru aklımı!!!

sevgiliye söylenen kırıcı sözler

çok üzerime geliyorsun artık yeter bunaldım!Demesi

sevgiliyi eski sevgiliyle aldatmak

bu gün itibari ile şahit olduğum bir şey insanın hayatını darmadağın ediyor denenmişi denememek gerek.