bugün

(bkz: allahım sen koru)
(bkz: töbe töbe allaam)
saatin kronometresine basılıp havalandırma boşluğundan atlanılması gereken andır. sonunda kronometre sona erdirilir ve rekor kaydedilir.
(#3670823)
o fıskıyeyi ona yönelik kullanmak. zaman kazandırır..
insanı "düşmanımın bile başına vermesin" diye derin düşüncelere gark eden, tahayyül sınırlarını titreten, başa gelmesi durumunda ve akabinde oluşabilecek travmalar/sorgulamalar sonrası hayatta köklü değişiklere yelken açmaya müsait bön durum.
en iyi kadın-erkek oyuncu oscar'ını bülent ersoy'a kazandırabilecek bir senaryo.
psikanalizle bile çözülemeyecek kabustur.
bir parça merhamet istemekle sonuçlanacaktır.
bir parça istemekle de sonuçlanabilir. üzdünüz beni yıllar olabilir. ya da beddua.
kabarcik böceği tozunu avucla yiyen ama kabarcik böceği tozunun çin malı olmasi nedeniyle etkisi birden geçen bireyin başına gelmiş olan hadise.

duşa kadar olan olaylarin özeti budur aşaği yukari.

peki sonrasi mi, işte onu 3 kurus tasarruf etmek için amcam oswald'dan kabarcık böceği tozu almayan şapsala sorun.

(bkz: ölümden de beter)
(bkz: asma kilitli dus kabini)
bülent ersoyla karı-koca olmakla sonuçlanacak hadise.
hayatının bir film şeridi gibi gözlerinin önünden geçmesine neden olacak hadisedir.
kaşınanı kaşırlar deyiminin açıklamalı hali.
(bkz: bulent ersoy ile ayni odada yalniz kalmak)
(bkz: bulent ersoy ile evlenmek)
(bkz: bulent ersoy la beraber sut banyosu yapmak)

gibi gider böyle...
bülent ersoy'un küvetine süt doldurmak için banyoya giren mahalle sütçüsünün, bülent ersoy tarafından haince ve zalimce yapılan sinsi bir plan sonucu, banyoda kilitli kalıp, bülent ersoy'a kese atmak zorunda kalması.
(bkz: kabus gibi dakikalar)
evlilikleri bile kısa sürdüğü için kilitli kalan mağdurun pek de telaşlanmaması gereken durumdur.
müstehaktır. bülent ersoy'la duşta ne işiniz vardır.
(bkz: hocam duş dediniz yalak çıktı)*
"ablan sana kurrrrrrrrrrrbaaaannnnnnnn olsun" repliğini duyabilmemiz olasıdır.
(bkz: tu kaka sana)
zordur emme; bülent ersoy'la duş almayı göze alan kilitli kalmayı da göze alır.
(bkz: alternatif iskence yontemleri)

yok olmadı:

(bkz: aldatan erkege yapilasi iskence yontemleri) * *
(bkz: bir an icin heyecanlandin itiraf et)
b:aman aman, sen cillop gibisin maşşallah! yawrucum, bak ne diyecem...
birden bülent ersoy ile burun buruna bulunan şanssız kişi feryat etmeye başlar:
şk:hayııııırr, çıkarın beni buradan, boğuluyorum, nefes alamıyorum, hanım mısın bey misin nesin, çekil be kadın üstümden!
b:ah sana kurban olsunlar, gel buraya kaçma. mcuk mcuk...
şk:böhüüü!