bugün

entry'ler (69)

kadınlara güvenmemek

Kadın doyumsuzdur, bir erkek onu deli gibi sevdiği halde tüm herkesin ilgisini çekmek istediği için götünü başını açar, sorulduğunda ise ya ben kendime güzel görünmek için böyle makyaj yapıyorum böyle giyiniyorum ulan çıplak gez daha iyi orospu. Evet çok çektim kadınlardan.

türbanlı kadınlarla evlenen midesizler

Kapanan kadın, güzelliğini sen farketme diye kapanır orospu evladı seni. Kocasına saklar kendini yoldaki ayyaşlara değil.

sözlük yazarlarının boyları

Türkiyenin boy ortalaması kadınlarda 1.60 erkeklerde 1.70 iken tüm sözlük erkeklerinin 1.80 olması düşündürücü. Ha bu arada 1.74.

sözlük uygulamasının 500 indirme olması

Sebeplerinden başlıcası uygulamanın kendini kapatmasıdır.

neden alındığını söylemeyen insan tipi

Oğlak burcu erkeğidir. Küçük birşeyden alınır ve sorulduğunda yok bişey der çünkü alındığı şeyi söylerse "ya buna mı alındın?" sorusuyla karşılaşacağını biliyordur.

sevgilinin erkeği başka bir erkekle kıyaslaması

Adamın gururunu yerle bir eder bu durum ki bu adam gurura önem veriyorsa o sizi terkedecek zaten.

(bkz: oğlak burcu)

mesaja cevap alamayınca hissedilenler

Belkide ölmüştür.

hz muhammed in kuran ı uydurmuş olma ihtimali

Ateistlerin kendilerini avutma yöntemi bu ihtimale dayalıdır. Kuran ahlakı örnek alınırsa insan zaten efendi biri ve saygı değer birisi olur ve dünyanın böyle insanlara ihtiyacı vardır. Haşa, diyelimki bu ihtimal var yinede müslümanların kaybedecek hiçbirşeyi yoktur. Ateistlere soruyorum, neden sadece islamı inkar ediyorsunuz neden hinduizmi inkar etmiyorsunuz ha bi dakika olmayan birşey inkar edilemez, gerçek din apaçık ortadadır ve inkar edenlere müthiş bir azap vardır.

ağlamak zayıflık mıdır

Gülmek, şaşırmak, korkmak ne kadar insani şeylerse ağlamakta bi o kadar insani şeydir ve oldukça normaldir. Kızlar biraz daha sulu gözdür evet duygularıyla hareket ederler çünkü. Erkekler mantıklarıyla hareket ederler ama duygusuzda değillerdir. Tenha bir yerde hayatın onu yorduğunu düşünüp dakikalarca ağlar erkek ama bu onu zayıf düşürmez, aksine daha güçlü bir hale getirir. Ha bu arada siz hiç sinirden ağlamadınız mı?

kürtler neden sevilmiyor

Kürtlük genetikte var be içlerinde var sinsilik, itlik.

aşık olunan kişinin en yakın arkadaşla çıkması

Furkan dedim ben bu kızı seviyorum. anlıyorum seni kanka ama o kız seni sevmiyor dedi 2 gün sonra onunla çıkmaya başladı ne kalleş çıktı ulan sözlük neyse ben kıza söyledim sevdiğimi en azından pişman değilim içimde tuttuğum için böyle günler dost sandıklarımızın gerçek yüzünü gösteriyor işte.

saçların erken yaşta beyazlaması

Irsi veya stres kaynaklı olabilir,üzüntüye bağlı olarak artabilir. Erkeğe genelde karizma katarken kadınlarda kabus etkisi yaratır. Bendede 12 yaşımdan beri var ve artmaya devam ediyor üzülmeyin arkadaşlar beyaz saç kolay dökülmezmiş,kellikten iyidir.

hiç yakın arkadaşı olmayan insan

Defalarca kazık yedikten sonra arkadaşlarla yakınlık kurmaktan çekinen insandır,iyidir.

vücut yağ oranını düşürmek için tavsiyeler

Yok l carnitinmiş yok bitkiymiş falan ot yiyerek yağ yakılsaydı inekler yağsız olurdu az yiyeceksin ve götünü kaldıracaksın.

hoşlanan bayanın verdiği dolaylı işaretler

Durduk yere bulaşma rahatsız etme gelip burçlardan bahsetme bunlar açık işaretler kapalılar ise en çok sizin laflarınızı dikkate alması kıyafet seçerken bile sizden fikir alması size bakıp gözlerini kaçırması vs.

hızlı saç uzatma yöntemleri

Saç taranmamalı 2 ayda bir uçtaki kırıklar aldırılmalı su ve protein eksik edilmemeli ve duştan sonra soğuk su ile durulanmalıdır.

hoşlanılan kızın başka birinden hoşlanması

O kadar kötü bi durumdurki hoşlanılan kız hoşlandığı erkeği izlerken gözlerinin parıltısını görürsün ve sol yanında derinden gelen bi acı hissedersin ama bırak kardeşim sevmiyor işte seni.

sınıfta hiç kimseyle konuşmayan insan

Sınıftaki kişileri kendi seviyesinde bulmadığı için kendini sınıftan soyutlayan kişidir.

herkes susarken gülmek

Dikkat çekmek için yapıldığında anlamı kalmayan eylem.

bercelona nın arsenal e döşeyeceği boru

Uzun bir boru olduğu kesin.