bugün

nabız aralığı 120-135 olmak süretiyle tempolu yürüyüş.
-az tıkının
-kaldırın kıçınızı.
Kum torbasıyla çalışın veya ip atlayın.
katı yiyecekler yemeyin. mümkünse sadece çorba için. süzülüp gitmezseniz gelin beni bulun.
akşam yemeğinde sadece cacık yiyin.
siktir edin.
bol proteinli gergedan buğlama yiyin.
göbek bölgesinde yağlar aşırı toplandığında bizi kötü gösterdiği için, bü bölgenin zayıflamasına yönelik edilmesi gereken tavsiyeler bütünüdür.
(bkz: bölgesel zayıflama)
(bkz: göbek eritmenin yolları)
Çok net olarak maydanoz ve lahana tüketin.
10-15 dal maydano ve yarım limon suyuna bir bardak ılık su ekleyin ve blender'dan geçirin. her sabah kalkar kalkmaz bir çaybardağı için ve 15 gün boyunca devam edin. 15. gün sonunda karbonhidrat tüketimini kesin ve 1 adet soğan, 10-15 dal maydanoz ve 8-10 yaprak lahanayı iyice haşlayın. içerisine 1-2 domates de atabilirsiniz. sonra da bu haşlamayı -suyuyla beraber- blender'da iyice çekip çorba niyetine yiyin. Bunu bir hafta boyunca yapacaksınız. Gün içinde dilediğiniz kadra bu çorbadan içebilirsiniz. Yalnız 2 günde bir ek olarak peynir veya süt, 3. ve 5. günlerde mutlaka meyve yiyin. Bu arada günde 30 dakika tempolu yürüyün... bu haftanın sonunda ciddi yağ yakmış olacaksınız.

A tabi bol su...
25 kilo vererek six-pack çıkarmış birisi olarak şunu söyleyebilirim ki, içeceklerden uzak durun(su-soda süperdir gerisini boşverin)
proteine abanın, yağı şekeri 0 olmaya çalışın(zaten besinlerde var).
ağırlık çalışıyorsanız aşırı cardio yapmanıza gerek yok(10-15 den fazla kilo varsa cardio-fitness yapın)
çok seviş.
l carnitine ile birlikte günde 40 dakika kardiyo ile gayet rahat bir şekilde düşürülebilir.

yani aşağı yukarı 1 aydır yaptığım şey *
Milıkanın yağ damlacıkları deneyini her gün düzenli şekilde periyodik olarak gerçekleştirin.
hayvan gibi yemeyin.

daha doğrusu yediklerinizi yarıya indirin, günde en az 1 saat düzenli olarak yürüyün.

ayrıca düzenli olarak ağırlık çalışın, çalışmazsanız vücudunuz kilo verirken gidenin yağ olduğunu sanırsınız ama aslında kaslarınız eriyor olacaktır, bu yüzden kaslarınızı aktif tutun.
vucut yağ oranını dengeli bir şekilde düşürebilmek için en ideal spor dalı yüzmektir. Bir uzmandan işittiğime göre yüzmek, vücuttaki bütün kasları aynı anda çalıştıran tek spor dalıymış. Bu da sizin için yüzmeyi, dengeli bir şekilde yağ yakmak için ideal yapıyor

(bkz: yüzmek)
üniversitede ev arkadaşım 6 ayda gözle görülür aşama kaydetmişti.şimdi onun yaptıklarını gözlemlediğim kadarıyla ilgilenenlere yazmak istiyorum ki herkes kendisiyle barışık olsun.

-spor salonuna yazıldı ama bildiğim kadarıyla koşu veya bisiklet yapmadı ama yapsa bence daha kısa sürede ve daha sağlam vücuda ulaşırdı.
-akşam 6'dan sonra yemek yemedi, çok acıkırsa meyve veya pekmezli yoğurt yedi.
-yemekler olabildiğince yağsız yapıldı, kahvaltı da tereyağ ve benzerleri yenmedi.
-ikinci öğretim olmasına rağmen benden erken yatıp, erken kalktı (ben yatarken namaza falan kalkıyodu ilginç bi ikiliydik).

bu şekilde göğüs, bel bölgesindeki yağlarından kurtulup fit vücut yaptı yalnızca karın kaslarını çıkaramadı, bir gün spor yapıp bir gün dinlendi.

şimdi bunlar gözlemlerimdi ve ben bu gözlemlerle birlikte şöyle nacizane birkaç tavsiye çıkardım.

1-spor salonu(disiplin ve düzen için)(%20)
- hafif tempo uzun koşu
- yüksek tempo bisiklet
- ağırlık idmanı(karın ağırlıklı)
2-diyet(%50)
3-dinlenme ve düzenli uyku(%30)
yağ kullanma, bol su iç. bu kadar basit.
haftada en az 4 gün tempolu yürüyüş günde en az 5 km. denedim yüzde yüz çalışıyor.
bir de sana yağ vardır. tabi konuyla pek alakası yoktur.
Düzenli spor yapılmalı ve şekerden kesinlikle uzak durulmalı.
sık sık seks yapın.
seks seks sık yapın.
(bkz: yağçöz)
türk mutfağını bırakın. full yağ. çorbaları bile full menü maşallah.
Su tüketmek , baharatlı yiyecekler tüketmek , egzersiz ve fitness yapmak .
güncel Önemli Başlıklar