entry'ler (117)

sevgili arıyorum

178 boy 74 kilo 33 yaşında gezmeyi spor yapmayı seven gezsin benle para sorun değil birini arıyorum. uygun olan yeşillendirsin

evli erkekle ilişki yaşayan kadın

Mis gibi kadındır olsakda kızı çıldırtsam pamuk gibi olur kocasına da iyi davranır.

boşanmış çocuklu erkekle evlenen kadın

ben evlenirim ne olcak ki.

neden evlenmiyosun

Karılar çok oynak ve maddiyatçı.

bekar bayan öğretmenler

Son günlerde tanıştığım kişilerin yüzde 70'i öğretmen ya kimseyi beğenmiyorlar ya boşluktan erkeğe sarıp kaçırtıyorlar. Evlenin şunlarla ya yazık.

yazarların meslekleri

eski bankacı şimdi ise yatırımcı.

evlenmek

Spor yapan kendine bak gezmeyi sevenler kızlara bir tık mesaj uzağındayım.

sözlük yazarlarının itirafları

çok sıkılıyorum.

88 li hatunlar

Vücütları iyi tanımışlardır artık sevişmeyi nasıl zevk almayı artık çok iyi bilirler. Erkekliğini hissettiriler.

88 li hatunlar

Vücütları iyi tanımışlardır artık sevişmeyi nasıl zevk almayı artık çok iyi bilirler. Erkekliğini hissettiriler.

kendinden 10 yaş büyük kadınla evlenmek

30 lu yaşlardayım isteyen kadın varsa zevkle yaparım özelden mesaj bekliyorum.

bekar 40 yaş üstü yazarları evlendiriyoruz

Bekar 40 yaş üstü yazarlar burdan yazsın tanışsınlar uyarlarsa evlensinler bence.

izmirli kızların kolay yatağa atılması

Son yıllarda yattığım kızla bakıyorum ya kız izmirli ya izmirde okumuş ya sürekli izmire gitmiş kızlar. Laik olacağım diye sadakati yitirmişler duygu olmadan çok kolay yatağa atılıyorlar. Aldatmalar o şehirde almış başını gitmiş.

izmirli kızların çok kolay aldatması

Valla son yıllarda yattığım takıldığım seks ile ilgili ne yaptıysam ya kızlar izmirde okumuştur ya izmirlidir. Çok kolay aldatıyorlar. Yanında eski sevgilisini anlatıp sen sevişebiliyolar.Tamam seks ihtiyaç yap ama güvenilir ol. En çok boşanma oranı izmirde.

eski sevgilinin facebook ve whatsup ta ekli olması

iki tarafta sosyal alemlerde eklidir ve birbirini silmiyorlardır. içlerinde bir şeyler vardır.

sevişmem hemen evlenmem dışarı çıkamam çok

Böyle kızlar vardır kendilerini bulunmaz sanarlar evlenmeden olmazı bırak öpüşmeye bile mesafelidirler dışarıda çok çıkmazlar babam kızıyor derler. Evlenmeyi acele edelim dediklerinde ise olmaz 4 sene sonra düşünüyorum derler. Hayatını belli dönemini çöpe atmaya meyillidirler.

30 yaş üstü bugün boş bursalı hanımefendi

Bugün benle görüşecek güzel sohbetedece cinsellik olmayan canı sıkılan hoş sohbet isteyen biriyle akşam görüşebilirim.

uludağ sözlük 30 yaş üstü tanışma grubu

sapıkça düşünenler gruptan atılsınlar.

uludağ sözlük 30 yaş üstü tanışma grubu

Böyle grup olsa ne güzel olur ergenlerdışlarızseviyeli sohbetler olur.

30 yaş üstü şarap gibi kadınlar nerde

Bayıldığım kadınlardır 23^lülçıtırlardançok daha güzelsinizdir.Mesaj atsınlar bana