bugün

acıkınca yemek yerler.
illa da bütün siyah saçlı ve beyaz tenliler güzel olacak diye bir kural da yoktur,üzgünüm beyler.
Adamin aklini gotune kaciran hatunlardir.
Merve boluğurdur. Muhteşem yūzyilda her ciktiginda ekrana kitleniyordum bir kadin olarak.
Gunese cikmasinlar.
gözleri çekik ise kesin japondur.
gözü yükseklerde değil sevgi ve saygıdan nasibini almışsa... (bkz: buradan selam gönderiyorum)
Sophie elis baxtor.
Sevgilim olur. Burdan Aşk çakıyim "Seni çok seviyorum Hilal"
Bıyıklıdır onlar yahu.
Iyidir iyi.
candırlar.caps vermeyin allahsızlar!
(bkz: vampir)
(bkz: Hortlak)
her zaman rockcı oldukları düşünülen hatunlardır. sert, asi bir duruşları olduğundan hep bende öyle çağrışım yaptı. yabancı filmlerde de görüyoz mesela rockcı üzerinde dövmeler olan siyah giyinen, hatta deri, bu tür kızlar hep ruh gibi beyaz ve siyah saçlı oluyorlar. hiç öyle esmere, sarışına denk gelmedim. bi' de siyah göz makyajı filan. belki de bu filmlerin insanlarda oluşturtuğu bir bilinçaltıdır he. abi yalnız çekici de geliyorlar. biraz insanın içinde şiddete eğilim var gibi cinsel çekim konularında. ne bilim aklıma hemen kelepçe geldi mesela. sahneyi hayal edebiliyorsunuzdur. gerçekten düşünmeyi bırakmam lazım. bu iş bazen beni aşıyor şurda ilk cümleyi yazıp gidicektim halbuki.
besiktaslidirlar.
benimdir o kız. yazın geldiğinde amele yanığı olan, kış geldiğinde mezardan çıkmış gibi olan kızımdır. güzellik konusuna girmiyorum hiç göreceli ama her beyaz tenli siyah saçlı kız güzel değildir.
her şeyden önce insandırlar.
aha ben, bir hayrı görülmemiştir bu zamana kadar. Saç boyamak istesen siyah makyaj yapsan beyazsın. Bir yaptığın dövmeler güzel duruyor tek yararlı yanı.
çok tatlı hatunlardır. bi tanesiyle tanışmak isterim.
Kahkülleri kaşları hizasında kesik, saçları uzun ve düz ise kendine güzelliği ayriyeten tarzlığı birlikte bahşetmiş hatunlardır.