bugün

entry'ler (68)

hiç sevgilim olmadı

"keşfedilemeyen" olarak adlandırman ne onurluca bir davranış .

bakkala gitmek bir seçim midir

annelerin yaptığı vicdansal baskı sonucu bakkala gitmek bir seçim değil zorunluluktur . gitmeyeyim desen vicdan azabı , ben giderim tamam diyen anne , iyisi mi git kurtul.

samsunlu yazarların sevilmeme nedeni

sevilmediğimizi bu başlıkla beraber öğrendim.

bugüne kadar beslediğiniz hayvanlar

horozdur senin civcivin. tavuk olursa azcık tatlılık belirtisi gösteriyor ama horoz korkunç.

-ne anlatmak istediğimi kendim bile anlamadım.

askerde ayağı kopan sevgilisini terk eden kız

ASLA TERKETMEZDiM. ASLA. GURUR DUYARDIM GAZi SEVGiLiMLE.

kızları kullanıp terkeden erkekler

ERKEK DENMEZ ÖYLESiNE.

ter kokan kişinin koltuk altına yakın olmak

mide bulandırıcı.

samsunlu

hemşerimdir.

arkadaşları arasında tek sevgilisi olmayan kişi

kurufasulye muamelesi görür ortamda. Kendimden biliyorum. hep espri konusu olan, kankalarinin sevgililerine yaranmak için kötü şakalar yaptığı , ezdiği vs insan örneğidir. siz siz olun o arkadaşlar arasındaki tek sevgilisiz insan olmayın ortamda. canınız sıkılır o telefona gömülmekten başka halt yemezsiniz.

sözlük kızlarının taş olmaması

Ay Totom.

gece gökyüzünü seyretmek

Koca beton yığınlarından metropol de yaşayan insanların gökyüzünü seyretme imkanının kısıtlı olduğu bir durumdur . balkona çıkıyorum başımı gökyüzüne kaldırıyorum ve karşı apartmanın ipe asılmış çamaşırlarıyla karşılaşıyorum, istek gidiyor.

hoşlanılan kızın yanında sözlüğe girmek

Ayrılık sebebi .

pucca okumayıp kendine insan diyen tip

pucca bana da başta ergenler için bir yazar fenomeni gibi gelmişti ama, küçük aptalın büyük dünyasının serisiyle beni keyiflendirdi. bir funda mentaloğlu değil türünde. ama iyi bence.

sözlük yazarlarının şu an okuduğu kitaplar

doktor march'ın dört oğlu. şiddetle öneririm.

1 çok sıkıldım 2 yerim çok dar

bu şarkıya denk gelsem dinlemekten vazgeçerim ben şahsen.

kemal sunal vs barış manço

kıyaslanmamalı.

şiddetli uykunun gelmesi

iş saatindeyken başına gelirse gözkapaklarınla yaşadığın savaştır.

bazen gözlerimin şaşılaştığını hissediyorum açık tutmaya çalışırken. dosyaların üzerinde salyalarımı akıp horlayarak uyumak istesemde bu tatlı uyku gece başıma gelmiyor işte.

hayatınızda yaptığınız en büyük iyilik nedir

sosyal medyada böyle bir haber başlığı gördüm, kendime sordum ve cevaplayamadım. uludağ yazarlarımıza yöneltmek istedim bende.

demet akalın türkiyenin whitney houstonudur

DEMET AKALIN TÜRKiYE'NiN SONRADAN GÖRMÜŞ BiR IRKÇISIDIR.

kızların ağzına almayacağı şeyler

küfür tabiki yakışmıyor ama benim aklıma ağız lafını duyunca başka birşey geldi. ruj. şu açık kırmızı renkteki rujları sarı dişli kızlarımız sürmesin lütfen.