bugün

sevdiği entry'ler

beşiktaş ı son yirmi yıldan ibaret sanan şarlatan

boş zamanlarında sivilcelerini patlatan ergen tayfasıdır. kendisinin yaşı yetmediği gibi, internet denilen nimeti kullanmaktan bile acizdir. hadi onu da geçtim, insan bir amcasına, babasına, dedesine falan sorar. büyükleriniz de size babanızın kim olduğu söyler böylece.

ateistlerin günah işleme potansiyeli

zirvede olandır.

doktorxx

Abazanin onde gidenidir. Bir erkek amansizca her entrye atliyor ve sizi sebepsizce kollayip sarkiyorsa bilin ki abazadir kizlar. Yeni gelmis ve burayi badoo sanmis yazar. Birdaha mesaj atarsa bokta cikabilir.

sürekli sözlükte olan manyak

ofisteyken: (bkz: ben)

bayanlar cinsel ilişkiden başka bir işe yaramaz

genelde yalama erkeklerin karşı çıktığı asla karşı çıkılamayacak tespit. kusura bakmayın ama sözlük karılarına yaltaklanacak kadar acizsiniz diye sorumlusu ben olmuyorum.

türkiye nun en çüsel kizlaru karadenuz kizlaridur

hiç kimsenun inkar edemeyacağu gerçektur.

son zamanlarda artan fotoğraflı bayan yazar sayısı

yanlış durumdur. sadece bazı yazarlar fake hesap açmıştır. bayan yazarların gündeme gelmesi türk halkının kadınlara aşırı özen ve dikkat göstermesi ile paraleldir.

dünyanın en küçük annesi

ismi Lina Medina... Perulu... 1939 yılındayken henüz 5 yaşındayken doğurarak 'en küçük anne' olarak tarihe geçti.

https://youtu.be/SXO655PBtF0

(hâlâ midem bulanıyor).

sözlükte bilgi adına hiçbir şey olmaması

Üzücü bir durumdur.
Açılan başlıklara bakıldığında ağırlıklı olarak ya cinsellik ya nefret söylemi içeren başlıklar görülmektedir.

türban altı mini etek

hangi dine mensuplar bilemiyoruz. isviçreli bilim adamları da bu konuyla ilgilenmeyi bıraktı.

eksi isteyen yazara artı vermek

pek kapak sayılmaz ama ters psikolojinin ne kadar etkili olduğunun göstergesidir.

geçen biri eksi istemiş, gül gül öldüm okurken öyle uzun uzun anlatmış neden istediğini.
ama sevgili yazarlarımız sağolsun adamı günün ve haftanın en beğenilen entrylerinin birinci sırasına oturttu.

eksi isteyen yazara artı vermek

eksi isteyen yazarı gıcık etmek için yapılan kapak.

yerli malı haftası yaptıran öğretmen

türkiyenin hala 1950 lerde olduğunu zanneden vasıfsız öğretmendir.

böylelerini tespit edip anında atacaksın öğretmenlikten.

vereceksin 3 koyun onu gütsün dağda.

morpetunya

insanların girdiği entrylere göre milliyetini belirleyebilen yazar.