bugün

kızı etkileyesiye kadar aşığım, seviyorum, ölürüm diyen fakat sonra onunla birlikte olup, kullanıp terkeden erkeklerdir. bari terkederken biraz kibar olun! sonra bunalım bunalım geziyor bu kızlar. arabeske bağlıyorlar.
yakından gerçekleşmesini istediğim başlık , 2 seneye yakın oldu knk baydı artık yeter , ayrılmak biraz sıkıntı sadece.
1 kere yaşadığım olaydır ama intikam kötü alındı denilebilir.
Hata kendini hunharca kullandıran eksik akılındır.
ERKEK DENMEZ ÖYLESiNE.
ayrıca biz bu kızlara "gerizekalı" dediğimiz zaman alınganlık yapıyorlar. ama kendini kullandıran kız gerizekalıdır kimse de kusura bakmamalı bence.
Okul zamanında ödevlerini kızlara yaptıran erkektir. Ama bunlar cool değil havalıdır. O yüzden sevmem böyle tipleri. Olsun buda keyiflidir
Bütün erkekleri abazan olarak gören, cinselliği tabu olarak kabul eden kadınlar gibi yorucu ve hatalı erkeklerdir.
eninde sonunda bir kızın eline düşüp kullanılacak erkektir.
(bkz: dinsizin hakkından imansız gelir)
" kullanma derken ! " dedirtiendir.
herkes hak ettiğini yaşar, sen efendi erkekleri sadece evlenmek için arayıp, eğlenmek için piç erkek figürünü seçersen, bunun sonuçlarına katlanırsın.
Nefret edilesi erkektir. Ölsün.
Ha! işte böyle namussuzlara " Anadolu çomarı " deyin. Bu namussuzlar onun, bunun karısını, kızını ayartarak kâr ettiğini sanıyorlar. Kendi analarının, bacılarının, karılarının kimin kucağında olduğunu da bilmiyorlar

Sözün özü bunlar namus düşmanı olup, orospusu çocuğu küfrünü hakkediyorlar.
kızların şikayet ettiği ama harıl harıl peşlerinden koşulan erkek türüdür. ben hiç bir kızın doğru düzgün bir erkeğin peşinden koştuğunu görmedim. süründürürler böyle erkekleri.
Bazı kızları (özellikle de sözlükten tanışılıp buluşulan) evlenme vaadiyle kaldırdıktan sonra onlarla günde 12 saatten 1 hafta boyunca deliler gibi sevişip hevesini alıp sonra da "sorun sende değil bende." ya da "sen daha iyilerine layıksın." diyerek kızı gözü yaşlı terk eden erkektir.
(bkz: ben değil bir arkadaş)
adamı bırak ınsan bıle degıler ama hepte o ıyı nıyetlı kızlar boyle adamları buluyor ıyı nıyetlı adamlarda karaktersız kızları, dogru dogruyu bulmuyor bır turlu. hayat ıste nedersın ?
kızlara hak ettiğini veren asil erkektir.
bazı kızlar fazlasıyla hak etmişti . yoksa onlar bizi kullanacaktı derecesin de .
Eğer kız hakliysa şerefsiz, ahlaksız, pis surungendir o erkek. Kız içinde bu tabirler haktır.
kimsenin ağzını açmaya hakkı olmayan akıllı erkektir. kadınların ne mal olduğunu ve ne işe yaradığını çözmüş ve çıkarlarını konuşturmuştur.
Şerefli adamlar, kadınlara şeref verir. Kadın, erkeğin şerefidir.
en sevdiğim ama hiç bir zaman olamadığım erkek tipi. keşke olabilsem diyorum ama maalesef karakterim izin vermiyor buna.
Adamın dibidir. Bende adamın dibiyim. Demekki kızları kullanıp atıyoruM. Mutluyumx
''prezervatif günümüzün kristal ayakkabısı gibi. takıyorsun tüm gece bir yabancıyla dans ediyorsun. sonra çıkarıp atıveriyorsun. yabancıyı değil prezervatifi...''

gadın gibi gadın be. keşke benim olsa.
Erkeklerin kullanılıp terkedilmediği ne malum ?