entry'ler (158)

sigarasini ters yakan asik

ters yakılan sigara son sigaraysa bide cepte para yoksa inanın aşık olmaktan daha fazla yakar bu durum.
edit: yazar sayfasıymış teh.. tanımıyorum arkadaşı ama iyi çocuktur herhalde...

erkeklerin aslında demek istedikleri

* tabi canım nasıl istersen alalım o pırlantayı.
* meali: yav kızım manyak mısın sen? bu kadar para şuncacık şeye verilir mi gözünü seveyim? sen beni batırmak mı istiyorsun? babanın evindeyken böyle şeyleri rüyanda görebiliyor muydun sanki? o gücücük şeye vereceğim parayla arabaya sıfır 4 lastik alırım ben tamam mı, belki zorlasam çelik cantların bile parası çıkar. mahalle karılarıyla yaptığınız günlerde arkadaşlarına hava atasın diye kusura bakma onca parayı ben veremem o gücücük şeye. karşılığında bikaç gece beni biraz daha memnun edecen diye alamayız onu, yoo dostum yooo o kadar da ölmedik hani...

peşinden koşulan kıza tur bindirmek

bide üstüne sevinirler gariplerim. bazen hemcinslerimi hiç anlamıyorum...

kışın geldiğinin anlaşıldığı anlar

gece nöbette sigara içmek için dışarı çıktığınızda, esen soğuk rüzgarın etkidiyle sempatik aktivite oluşup mesanenizin kasılmasıyla sonuçlanan tuvalete gitme isteği oluştuğu için sigarınız henüz daha yarım iken çöpe fırlatıp tuvalete koşturduğunuz an bilinki kış gelmiştir.

bayanların çiçeklerden daha güzel olması

tereddüte düştüm bak şimdi *

sevişmeyi bilmiyorsan sevişme

(bkz: herkes anasının karnında öğrenmiyor)
(bkz: tecrübe sonuçta bu işler anacım)

kendi kendine moral veren insan

(bkz: Pollyanna)

pkk yı ve pkk lıları anarşist sanmak

--spoiler--
Anarşizm, (Eski Yunanca'da an "-sız, olumsuzluk eki" ve archos "yönetici" sözcüklerinden türetilmiştir, yöneticisiz anlamına gelir) toplumsal otoritenin, tahakkümün, erkin ve hiyerarşinin tüm biçimlerini bertaraf etmeyi savunan çeşitli politik felsefeleri ve toplumsal hareketleri tanımlayan sosyal bir terimdir. Anarşizm, her koşulda her türlü otoriteyi reddetmektir.
--spoiler--

kelime anlamından anarşizm yapanlar bireysel takılırlar anlamı çıkmıyor. pkk ve pkklılar Türkiye Cumhuriyeti Devletinin otoritesini reddedip ülke bütünlüğüne kasteden anarşist eylemler içindedir. evet pkk poktan bişeydir.

öğrenciyiz abi

sevgiliye pırlanta yüzük alırken kuyumcunun yemediği söylem *

1 ocak ta hiçbir şeyin değişmeyecek olması

(bkz: aydısından bi posiyonda ben istiyorum)
yıllardır değişmiyor 1 ocaktaki halim ama bir sonraki 1 ocaktan umutluyum ***

tabirin caiz olmaması

(bkz: caizin tabiri kaaleye almaması)

sigara içenin sağlık güvencesi iptal olsun

(bkz: uyuşturucu içeni de kazığa oturtalım)

kadınla tokalaştığında abdesti kaçtığını sanan mal

şafi meshebine göre karşı cinsle ten teması sonucu abdest bozulur. imam Şafiî nin islam bilgisinden daha fazla islam bilgisine sahip olduğunu düşünen bir takım dalkavuklara göre hiçte mal olmayan kişilerdir. ha mal demişken içmeyin kardeşim o kadar sağa sola saldırıp duruyonuz sonra.

git bana çay getir diyen asistana kafa atmak

bana bunu diyecek asistanın götünden kan gazı alırım.
(bkz: kendine güvenen intörn)
tanım: kendini fasülyeden nimet sanan asistana haddini bildiren stajyer yada intörnün yapacağı eylemdir.

erkeklerin aşık olduklarında yaptıkları

(bkz: fedakarlık)
anketimi doldurdum rahat rahat uyuyabilirim *

yaran facebook iletileri

"bir kek dileğim var muzlu ol yeter" * *

internete kesin dönüş yaptım

(bkz: home sweet home)

niye evlenmiyorsun sorusuna verilebilecek cevaplar

+ niye evlen miyorsun?
- sponsorum olur musun?

solcuların kötü kokması

(bkz: evet yaptım genelleme yaptım)
(bkz: ama bir sor niye yaptım)
yapmayın uuser arkadaşlarım, solcu olmasamda solcu zihniyetteki insanların kötü koktuğunu söylemek ayıptır.
sonuç olarak
(bkz: hepimiz kardeşiz) *

hepinize koymaya geldim

(bkz: sizi şu masaya alalım beyfendi)