1. 1.
  insanin felc etmek istedigi kisidir. eski sevgilinizle hali vaktinde gezmissinizdir. ellerini sarmissinizdir. baska baska seyler yapmissinizdir. sonra o veya bu sekilde ayrilmissinizdir. belkide kendiniz istemissinizdir bunu. ancak bir sure sonra caddede, lokantada, cafede, okulda v.s de karsiniza bir lavukla veya kevase ile cikmistir. Eskiden sizin uyguladiklarinizi birebir uygulamaktadir. ne yapapacaginizi sasirdiginiz nadir anlardan biridir bu. her ne kadar ben sevmiyorum, umurumda degil denilsede oyle olmadigi ortadadir acikca.

  eski sevgilinin yanindaki lavuk veya kevasenin uzerinde sorgulamalar yapilmaya baslanir. psikolojik olarak kanitlanmistir bu. sorgular surekli kiyaslama uzerinedir. benden yakisikli mi?, benim durusum daha guzel gibi ?, v.s sorularin kendi kendinize sorulmasi kacinilmazdir. sorar ve cevaplamaya calisirsiniz. sinir kat sayiniz daha da artmistir. Yanlarina gidip agzini yuzunu kirmak istersiniz, veya inceden bir laf sokup ayar vermek istersiniz ama yapamazsiniz. Yakistiramazsiniz kendinize. Zira sizinde bir gururunuz vardir. karsi tarafa umrumda degil mesajı gondermek zorundasinizdir.

  bu gibi durumlarda yapilcak en mantikli sey; eski sevgilinin yanindaki di$i veya erkek $ahsa yaninda gezdiriyorsun ama bende yedim o pilicten bakisi atilmasidir. ve olay yerinden uzaklasmak, hic birsey olmamis gibi davranmaktir.

  yok hayir ben nefret ediyorum hakkaten.aman aman bana uzak olsun dediginiz bir eski sevgilisi ise soz konusu muhterem zat. ortada hic bir sorun yoktur.eskiden size ait olan bir sorunu baskasi ustlenmis ve kabul etmistir. madem ki bunu secmistir, sorunu birakin cozsundur. icinizde artik eski sevgilinin yeni sevgilisine acima duygusu baslamistir. iste en guzel duygu budur bu noktada.
  48 -3 ... posion
 2. 2.
  iliski bir sekilde bitmis ama ask bitmemisse, ilk goruldugu anda mide bulandiran kisidir. ancak degerlendirilirse buyuk bir sanstir, icinizde kalan ask kirintilarini yok etmek icin iyi bir firsattir. hele yeni sevgilisini inceleyip, eksik yanlarini gordukce, "yeme de yaninda yat" denilesi durumdur. "madem ki benimle degildir, hakettigi budur" denilerek uzaklasmak lazimidir. askiniz mordor u boylamis, rahatlamissinizdir.
  (bkz: aşk kırıntısı)
  15 -1 ... notdolllab
 3. 3.
  (bkz: nefret)
  6 ... canzone arrabbiata
 4. 4.
  en son şehirlerine gidildiğinde,''allah ım ne olur karşıma çıkar,söz veriyorum sadece bir kafa atıcam,valla fazlasını yapmıycam'' diye dua edilmesine sebep olmuş kişiliksizdir.allah ın sevdiği kuludur karşılaşılamaz.
  15 ... gazoz_kapagi
 5. 5.
  gelen gideni aratır mottosu çerçevesinde sizlerden daha iyi biri olmayacak sevgilidir..
  nitekim benim eski sevgililerimin şimdi ki sevgilileri hiç biri ne benim kadar yakışıklı ne benim kadar zengin...
  12 -8 ... salvatore di stefano
 6. 6.
  hepsini toplayıp çok uzak bi yerlere mesela eşek adasına göndermek lazım bunların, yoksa katil olmak işten bile değil.
  6 ... 2_sleepy
 7. 7.
  ilk duyduğunuzda o onu benim kadar sevmiyoki dersiniz, kıskanırsınız, yeni sevgilinin ne kadar şanslı olduğunu düşünürsünüz *, bigün yeniden beraber olucaz ümidiyle yaşadığınız için yaşama sebebiniz kalmaz, ama belli etmezsiniz, ağlayamazsınız bile, önceden yeteri kadar ağlamışsınızdır çünkü, biraz toparlandığınızda onun mutlu olmasının sizin mutluluğunuzdan daha önemli olduğunu hissettiğinizi anlarsınız, kendinize güveniniz yok olur gider ama aşkınızı sadece kalbinize gömersiniz. özgüven geri kazanılır zamanla ama aşkınız geri gelmez, sizi o kadar üzen kişiye karşı derin bi nefret duyarsınız ama bunun yanında ilk aşkınız olarak kalıcaktır hep, dünyanın en kötü insanı olsada..
  13 ... norma
 8. 8.
  (bkz: eniştemiz/yengemiz)
  6 -1 ... jakuzi
 9. 9.
  sizin yerinize tercih edilen kişi*
  8 -4 ... samaryum
 10. 10.
  uzak doğu sporlarına ilginin artmasına neden olan kişidir kendisi. birazcık da anonim bir şahıstır, eski sevgilinin kişiliğine bağlı olarak.
  3 -2 ... ditty