bugün

dayak yememesinin sebebinin karşısındaki insanların hoşgörüsü değil,

kendi gücü kuvveti olduğunu sanan ergen eylemidir.

ulan seni linç ederler oradaki adamlar etmesine de,

dua et onlar sizin gibi vahşi saldırgan değil.

anlayışlı hoşgörülü insanlar.

yoksa pelttin şimdiye.
tebrik edilesi gerizekalı eylemi.
Gün gelir birisi öyle bi höst derki sana sigara bile ne olduğunu şaşırır.

insanlar karşı koyamıyor diye rahatlarını bozmaya hakkın yok orda astımı olan var olmayan var.
nerdesin lan gelip sana höt diyeceğim. Bu arada bende sporcuyum.
kan şekeri düşmüş insanlar arasında yapılmaması gereken eylem. garezinden değil metabolik bir durum.
Sporcuyum diye kendini jackie chan sanan yazar beyanı. O pide kuyrugundakiler bir dalsa sana bütün kemiklerin kırılır biliyonmu.
camii duvarına işemektir. net!
En fazla 1 30 boyundaki insanın masalsı hikayesi.
(bkz: sonra bir ışık gördüm)
tek kelimeyle, terbiyesizliktir. ikinci kelimeyle görgüsüzlüktür. sadece pide kuyruğunda değil diğer kuyruklarda içilen sigaralar için de düşüncem bu. sigaranı bir zahmet kuyrukta değil de kimseyi rahatsız etmeyecek şekilde kenarda içiver.
troll başlığı gibi de dursa, yazacagim.

o pide kuyruğunda sigara içmene bir şey demem de,
'' bir şey diyen olursa şöyle böyle yaparım'' dersen ağzını yüzünü dağıtır, sonuna da höt derim.çok net hemde.
pide kuyruğunun uzunluğu, kısalığı veya sıradaki bıçkın delikanlı sayısı gözönüne alınarak düşünülmesi gerekilen bir eylem..zira sonu feci neticeler doğurabilir...mesela benim olduğum pide kuyruğunda böyle bir olay zuhur ederse muhtemelen o andaval tecavüz mağduru olabilir.
of a gel o sigarayı münasip bir yerinde söndürürler .
"el yumruğu yemeyen kendi yumruğunu balyoz sanarmış" yada "lan sen taş yemedik eniksin" derler bizim buralarda, bilmiyorum hangisi hoşuna giderse.
Oruç tutmuyorsan tutma sigara içiyorsan iç istersen dışarıda da iç ama kuyrukta bırak niyetli olanı sigarayı kullanmayan insanları bile zehirlemenin ne alemi var.

Benim olduğum bir kuyrukta bu olay olursa yazık der güler geçerim onlar da "2 sporcu insana höt demek biraz yürek ister. " sanarlar.
bizim mahallede böylelerini silkerler.
yavsaklikta mastir yapmis seref yoksunu aciz insanlarin yapacagi hareketlerden birtanesidir.
Bir gün höt derlerse sigarayı tersten yakarsın.
ibneliktir. net.bir yeni ateist olmuş ergenvakası daha. Çok afedersiniz götünden kan alırlar adamın.
amerikada esnafa hallenen 3-5 sporcu zibidinin birkaç dakika içinde haşat olduğu videoyu hatırlatmıştır.

https://www.youtube.com/watch?v=2WZVgORPuJQ
o sigara dumanı bana gelse o fırındaki ekmek küreğini kafana yersin açık ve net.Ben o küreği vurayım bak bakim o gazla o sırada bekleyenler seni ve arkadaşını haşat etmiyor mu.

Bu arada tutmayana ya da tutana saygım var ama bu tahriktir.Sporculuğuna güvenip kime artistleniyon lan sen.Bak sinirlendim şekerim düştü ne zaman la bu iftar...
muhtemelen kimsenin sikinde değildir. sikinde olduğunu zannetmek tek bir şeyin belirtisi olabilir: ergenlik.
Müsabık dövüşçü olarak höt demek istediğim kişinin başlığıdır.
Pide yemek icin oruc tutmus olmayi gerektirmeyen durumdur. Musluman degiliz ama pideyi seviyoruz. Pideyi dunyayi katan islam dunyasi.midir bilinmez ama ibrikten cok daha faydali bir icattir.
(bkz: içeri girdiğimde memelerini sıvazlıyordu)