bugün

entry'ler (132)

ilk sevgililerin adı

Efra. buradaysa beni bulmasını istediğimdir.

cumartesi şarabı

Elmayla iyi giden şaraptir kendileri. Yaninda teoman da gerek tabi.

üniversite mezunu olmanın bir sike yaramaması

Seni tanisacagin insanlara kadar etkiler ama is konusunda bir sikime yaramaz. Kesinlikle hakli onerme.
Tanim: doğru önermedir.

denemeler

Bu sokağı dördüncü geçişiydi. Kafası o kadar çok dalgındı ki bunun farkında bile değildi. Biraz ileride yuvarlak oluşturmuş, konuşan grubun tam ortasindan geçti. Gruptakilerin garip bakışları arasında sokak lambasının aydınlattığı kısmı geçerek kaybolmuştu. Bu yol sahile iniyordu. Cebindeki son parayla ilk gördüğü tekelden iki bira alıp doğrudan banklara ilerlerdi. Cebini yokladı hic sigarası kalmamıştı. Küfür ederek biranın kapağını açtı ve sonra yan tarafta hararetle konuşarak şarap içen ikiliye yöneldi. Uzun saçlı olandan sigara istedi. Şanslıydı ki adam iki dal uzattı ve konuştuğu adama dönerek hararetli konuşmasına geri döndü. Genc adam oturduğu banka tekrar dönüp birasını icmeye devam etti. Dun geceyi düşünüyordu...

renkli gözlü erkek çekiciliği

ela gözlerle elde ettiğim çekicilik. ela göz seven kızlar eqlesin bakışırız. ;)

kpss 2017

Giderken yolda yandigim sinav. Araba bildigin yandi... Üniversitenin girisinin kapali oldugunu uyari levhasiyla bildirmeyen universite gorevlileri ve diger sorumlularin da ayni sekilde yanmasini diliyorum. Osym'nin, herkesi ebesinin horekesine gondermesine deginmiyorum bile. Araba lpg'li oldugundan buyuk facia atlattik. Pesimiz sira gelen insanlarla beraber sondurebildik.

Tanım: sinavinizi sikeyim.

müzikleri efsane olan sinema filmleri

Katma değer şaban. (bkz: kdv)

türk kızının saçının telini dünyalara değişmemek

Düşüyor mu böyle?
(bkz: oltan güzelmiş kardeş)

anın görüntüsü

görsel

internetten tanışılan biriyle buluşmak

Swarm sayılıyorsa buluştum birkaç kere. Oturduk konuştuk ayrıldık. Sanırım sıkıcı geliyor bu. Bir dahakine sinemaya götüreceğim bakalım ne olacak?

3 değil 5 çocuk yapın

iyice k*rde benzetti türk halkını.
1) Yaşadığın ülkede ayaklan.
2) Amaçsızca üre.

hz muhammed in geliniyle evlenmesi

arap dininin türklere uygun olmadığını gösterir. araplarda evlenilen kadın köle gibi başkasına hediye edilebiliyordu o dönemlerde. nitekim hicret olayında da görülmüştür.

Edit: bilmeyenler için kaynak;
“Peygamberimiz (a.s.m) Abdurrahman b. Avf ile Sa’d b. Rabî arasında kardeşlik etti. Sa’d’ın iki hanımı vardı. Abdurrahman’a malını ve eşlerini kendisiyle paylaşmak istediğini söyledi, fakat Abdurrahman 'Allah aileni ve malını sana mübarek kılsın, siz bana çarşı-pazarın yolunu gösterin.’ diyerek bu teklifi reddeti.”(Buharî, Nikah,7; ibn Kesir, Es-Sîre, 2/327; Uyunu’l-eser,1/268).

filli boya reklamının türkiyede engellenmesi

Reklamdaki teyze "burası türkiye, özgürüz biz! özgür insanlarız." dediğinde. Ah be teyzem keşke öyle olsa demiştim. Nitekim yanılmadım da.
(bkz: özgurlük)
(bkz: ileri demokrasi yersen)

filli boya 8 mart dünya kadınlar günü reklamı

Çok güzel olmuş. Yapanların eline sağlık. inceden göndermeler ve atatürk vurgusuyla ve en son fırıncı amcanın kadının elinin değmediği şey bereketsiz olur demesi gözlerimi doldurdu.

sekste altın kural

Korunmak tabiki. Babalara gelmeyin!

ekşi sözlük kızlarıyla diyaloglar

Kız değil kardeşim, dil o. Sen dille tanışmışsın ki.

iyi geceler sözlük

Afrika'da her sabah bir ceylan uyanır,
En hızlı aslandan daha hızlı koşması gerektiğini yoksa öleceğini bilir.
Afrikada her sabah bir aslan uyanır,
En yavaş ceylandan daha hızlı koşması gerektiğini yoksa aç kalacağını bilir.
Aslan ya da ceylan olmanızın bir önemi yoktur.
Yeter ki güneş doğduğunda koşmak zorunda olduğunuzu bilin.

-iyi geceler sözlük-

sürekli evlenen yakın arkadaşlar

Neden sürekli evleniyorlar sorusunu akla getirir. Oysa bir kez evlenseler yeterdi.
Tanım: Sürekli evleniyorlar efendim durduramıyoruz.

bugün kendini mutlu etmek için ne yaptın

2 fincan türk kahvesi yaptım. ikincisi odun ateşinde hem.

efendi erkek

Çükü yokmuş gibi davranır.