bugün

hiç çalışmadım kanka.
herşey güzel olacak.

evet bir kaç dakkalığına belki. ama yine de herşey değildir.
bi de "seni seviyorum" var.
(bkz: iyiyim ben)

yani...
Senin için her şeyi yaparım.
"annem kanser bu işten alacağım tek kuruşa dahi ihtiyacım var, okulu bırakmak zorundayım" diyip iş yerinde kalan ve annemi hastaneye götürmem gerekiyor diyip işe geç gelip erken çıkan, iş yerinden milyonlarca sevgili yapıp, numara dağıtıp sabah akşam ev ev gezen kız. inanması güç ama inanın bunu 16 yaşında bir kız çocuğu yaptı.

Annesi babası gayet normal kızlarını iş yerinde ziyaret eden mütevazı kişilerdi. Bu görünen kısmı tabii. Bilmiyorum 16 yaşında bir çocuk bu haldeyse o ailenin sevecenliği ne derece önem taşır.
"aslında çok iyi kız ya".
Bir ateistin allah yok demesi.
Bundan daha büyük yalan duymadım ben
Her sey guzel olacak.
Nah olacak.
"senin araba daha iyi "
2 çocuk oyun oynar, biri oyuncak araba kullanır diğeri ise terliği araba niyetine kullanır,terliğe mahkum olan mızmızlanır ve o da arabayı kullanmak ister,işte o sırada hem arabayı kaptırmak istemeyen,hem oyuna devam etmek isteyen ufaklık fısıldar, "ooo senin araba daha iyi bak,bükülebiliyor".
Kanka ben de çok düşük bekliyorum bu dönem kesin kalcam fizikten.
(80 aldı.)
Edit: bir de hala inatçıdırlar bu konuda. sonuç açıklanınca oğlum valla cok düşük bekliyodum deyip sizi ikna etmeye çalışırlar.
onun da sana selamı var.
ne kaybedersin ki?
Kanka sen öde bir ara hesaplaşırız.(Okul bitti)
Sen ilksin.
Erkek adam ağlamaz.
cok var aslinda ama seni seviyorum olabilir bu zamana kdr hic inandirici olmadi da.
'sen benden daha iyilerine layıksın.'
Bebeklerin leylekler tarafından getiriliyo olması.
muhammed kuran'ı bir mağarada yazdı. ama tek başına. *
Seni seviyorum!
yerli otomobil ve yerli uçağımız olacak. fabrikası yok ama. tek tek üretiyoruz. isteyen olursa.
4 yaşında bile anladığım en büyük yalandır.

(bkz: oğlum seni leylekler getirdi)

--spoiler--
daha neler
--spoiler--
ben hiç alkolden kusmadım ha.
Sabahlayıp çokaz çalıştım diyen tip.

Biz de yedik