bugün

entry'ler (67)

teleskobu olan yazarlar zirvesi

Zirve sihirli annem avni'nin evinde acik adresi ozelden yollayacagim.

böyle sözlüğü sikeyim

Tanim:bir isyan cümlesi.

Sözlüğün de sirf kendine 'trol' lan bu dedirtmek icin ecdadina sovecek kadar düşen sikiklerin de aq.

Aferin lan size.utaniyorum aq.

sözlükte tıp okuyan yazarlar

Siradaki hastamizi alalim.

orglar aslında kürttür

Uflemeli kürt vs basmali kürt tartışmasını korukleyen başlık.

beşiktaş

Gururlan burasi besiktaaaas.

sözlük yazarlarının itirafları

Alt komşu cocuguna bagirarak niye ağlıyorsun diyor e bagiriyon aq ben korktum ust kattan. Boyle yapan ebeveynlerden olmam insallah cunku nefret ederim boylelerinden.

titanik filmindeki batan gemi

Geldi büzüğün efendisi.

adana demirspor

Vurduğun gol olsun boynuma doladigimin potesi.

ayşen gruda

Su siralar tam bir kuru dağ eheheh.

kavga başlatan cümleler

Ne bakiyon ?

Evet adanaliyim.

kavgada dayağı yedikten sonra söylenen sözler

Bir iyice dovuldukten sonra helal olsun demisligim var. Emege saygi arkadaşlar adam baya 2.ele çıkardıydi beni.

ishal olan birine verilecek tavsiyeler

Bol su ic ve lifli gıda tüket.

yanlış bölümde olduğunu anlamak

Once mezunlarla konuş ne de olsa daha önünde en az 2 yil var belki sonra seveceksin belki is hayatinda anlayacaksin tam sana gore olduğunu . Baktın mezunlarin anlattığı seyler de seni heyecanlandirmadi hatta daha da uzaklastirdi o zaman ailenle otur bir konuş bunu onların da fikrini al.Hemen karar vermemen gereken bir konu ne de olsa.Daha gencsin okulu bırakırsan kaybedecegin 3 5 yilken sevmediğin isi yaparken kaybedecegin sey 3 5 yıl degil hayatin olacaktir. Ama guzel güzel kazanmisken bolumunun guzel yanlarını iyice gor. Bunun icin de forumlarda olur kendi tanidigin mezunlar olur hocalarin olur herkesle uzun uzun konus aklındaki her seyi sor.

uçaktan paraşütsüz atlamak

Gta bence de guzel oyun.

telefonu uçak moduna alıp tatile çıkmak

Kapatip evde bırak niye yaninda tasiyorsun.

uykuyu açmak için yapılacaklar

Ufak su dolu bir legene buz doldurun sonra kafanızı söyle iki kez sokun çıkarın.

Bende ise yarıyor.

üniversite ve bilim

Birbirinden epey uzak kavramlar. Milyon tane üniversite acilirsa böyle vasifsiz insanlar da dolusur tabi. Seviye yerlerde. Vatana millete hayirli olmak adina calisan,dusunen,uretme ihtiyacı hissedenlerin orani 1/5000 falan. Iki sayfa nota calismaya aciz ve aklında orda burda dolasmak,gunun tamamini eglencesine ayirmak isteyen insanlar cogunlukta. Çalışan ve üretmek icin düşünen,caba gösteren herkese de teşekkür ederim siz de olmasaniz çöplük aq.

1994 dogumlu sözlük yazarları

Duygulandim aq.

ikinci el araba jargonu

Sıfırdan farksız.

Arabaya binmemis ceyiz sandiginda saklamis abimiz.

uyuyan yolcunun suratına boşalan metro muavini

O otobuste olup öldüresiye dovmek vardı o şerefsizi. Lan it lan sikik lan aminakodugumunun lan haysiyetsiz yaratik senin gibilerin Allah bin belasını versin.