bugün

entry'ler (28)

söylemekten zevk alınan kelimeler

(bkz: maskülen)

türkiye nin en iyi ses sanatçıları

(bkz: ruhi su)

dünyanın en asil hayvanı

şahindir. görsel şu gözlerdeki ''ananı sikerim'' bakışı hiçbir canlıda yoktur.

hayatını yaşayan erkek

(bkz: sefa pezevengi)

seni seviyorum diye mesaj atmadan yatmayan çiftler

bu çiftin erkeği ayrıldıklarında sevgilimden ayrıldım intihar edeceğim diyen malın ta kendisidir.

sevgilimden ayrıldım intihar edeceğim diyen mal

en sıradan aşklarını dünyanın en büyük aşkı sanan mallardır bunlar. üzülecek şeye bahane ararlar. bi' erkek hayatı boyunca hayatın yaşamaya değer olmadığını ve de intihar etmeyi sadece babası * öldüğü gün düşünür. o da 1 hafta sonra geçer.

abisi ölünce yengesine göz koyan gavat keko

camfrog sönmez'in küfretmeye bayıldığı kişidir.

köylerdeki ilginç lakaplar

conder. yıllar sonra farkettim ki bu lakap bi' traktör markası olan john deere'den geliyormuş.

justin bieber in bir iş çıkısı am günü yağ

kızılderili dili bildiğini gösterir.

hayatı boyunca sigara içememiş insan

sıkıcıdır.

düz adam

ne zaman ygs gibi sınavlar hakkında bi' konu açılsa, ''önemli olan puan değil, sıralama'' demekten kendini alamaz.

düz adam

en sevdiği futbolcu messi'dir.

ibrahim balaban

sanat anlayışı yaşar kemalinkine çok benzer. yaşar kemal'in bazı kitaplarının kapaklarında da resimleri vardır.

http://youtu.be/phF-TZHukBI

süt içip gece boyunca osurmak

o gecenin sabahı haşlanmış yumurta yiyip soğuk betona oturulurak taclandırılması gereken hareket.

sözlük yazarlarının itirafları

2 haftadır lavaboya işiyorum.

çirkin olmak

hasan'ın survivor'da nihat'ın ardından ikinci olmasının tek nedenidir. nihat'a göre tabi...

düz adam

sosyal olmak deyince aklına sinemaya gitmek gelir.

le cola

pepsi'den daha güzel olan içecek. hele bi' de fiyatına göre değerlendirildiğinde coca cola'ya rakip olabilir.

28 haziran 2012 almanya italya maçı

almanya'nın son serbest vuruşu paslaşarak bok ettiği maç. ulan neuer o kadar koşup geldi adama ayıp.

alpay erdem

yakında ntv'de bisiklet ve yolculuğuyla ilgili programı başlayacak adam.