bugün

inci sözlükte ki son günlerde dönen modların bayan yazarlarla mesajlaşmasını konu alan bir caps gördüm. aslında başta ilginç bir şey yoktu. inci sözlüğün admini inci, sözlüğün celebritysi suzana * gönderdiği msj için caps alınmış fakat o msjda aslında çok daha derin, nazik ve duygusal şeyler olduğunu farkettim. hemen o saf duygunun insanı olan delikanlının yazdığı mesajı gördüm.

ve sonra gözümden bir damla yaş süzüldü..

ama gülmekten.. ulan adam radyoda bana selam söylermisin diye msj atmış. tamam twitter fln olsa neyse de incideyiz be kardeşim. radyodan selam söyle lan piç dese daha doğal olabilirdi. ama kardeşim yüzünü bile görmediğin bi kullanıcının ay vajişim entrylerinden etkilendiysen ben sana ne diyim. bu kadar iyi kalpli olma be genç. biraz hinlik piçlik öğren. zaten nickinden liseli olduğu belli.**
sonuç olarak: gayet nazik ve de iyi kalpli bir incicinin bir başka inciciye gönderdiği saf ve temiz bir mesajdır.

evet inciden pek hazzetmeyen arkadaşlar görün işte. incide de iyi kalpli saf, temiz duygular besleyen ve nazik olan insanlar var.*
ilgili caps: http://twitpic.com/3i80d6/

edit: dur bi dakka lan. benim neyim eksik. sayın sözlük bayanları bana selam söyler misiniz? **