bugün

Geldiği varlığı bildiği günden bugüne sözlükte kendi bitmek bilmeyen kavga ve hakaretleri dışında faydası olmayan, kendisine sözlükte resmen hanım ağa diye ilan edip harem ağalığı yapan her fırsatta kavga etmek için yer kollayan gece gündüz kendi adına başlıklar açtıran bir kişinin yetkili değil çoktan silik yemesi gerekliydi.

Sebeb olarak ise tam 5 aydır benimle ve toska adlı yazarla kavga ediyor. Bdv e savunma hakkı gereğide olsa cevap vermeyeceğimi söyledim.

Ancak şımarık bir kızın daha ciddi ikaz edilmesi gerekmektedir.

Bu silinme sebebi sözlük kurucusu zall in bizzat kendisinin koymuş olduğu kural gereği olması gerekmektedir.

https://m.uludagsozluk.com/e/63235/

Sözlük kendi kendisiyle çelişemez.

Gerçek bir yetkili aranıyorsa bunun için çok güzel sakin efendi insanlar var. Şımarık bir kızın eline kurumsal ve hukukî sorumluğu olan Uludağ sözlük verilmemelidir.

Kendisine işler dönüp dolaşıp bulduğunda sözlük moderasyonunu tehtid eden birinden bahsediyoruz. Yetmezmiş gibi sözlük modunu gay olmakla suçluyor. Daha ne kadar çirkinliğine maruz kalacağız?

Bu şahsın toska, dilhun, promer gibi nickleri işine gelmediği zaman günlük çaylak yapıyor. Kendisi ilk olarak herkese sataşarak çaylak yapmak için fırsat arıyor.

Dün yine bir yazar dilhun çaylak yapıldı sebebi neydi? Tabi ki karşı atağa geçmesiydi. Ama ona hakaret eden kişi ve essy şuan parkta oynamayan devam ediyor.

Oysa herkese oruspu diyen küfürler eden kişi de çaylak oldu.

Essy ne yetkili olarak görevini yerine getiriyor nede yazar olarak.
Açık açık sözlük formatına tecavüz ediyor ve silik olma sebeblerini taşıyor.
Ağlıyorum şu an.
görsel

Edit: özet geçsin biriniz bu tatar ramazan ne diyo? Sanırım bize bir şeyler anlatmaya çalışıyo.
merhaba ben pembe tolga vardı. sahi o ne oldu?
3-4 yıl önce olsa katılacağım kampayadır lakin essy artık sözlüğün hanımıdır biat edin.
hakkı sildirip gitmesidir.

ama ona yakışmaz, aşağılanmaya devam etsin.
Promer haklı. Essy yetkisini kötüye kullanıyor.
Kedi peri fake nicki ile sağa sola küfür ediyor Ama burası adaletle yönetilen bir yer değil. Daha doğrusu burası yönetilen bir yer değil. Bu sebebten boşuna duyar kasma promer. Oyna devam.
hakkında böyle bir kampanya yapılacak kadar pozitif yada negatif ilgi çekmiş bir yazarın sözlükten silinmesi anlam ifade etmez.
yazdığımız her şey nik arkasında kalıyor. bizler birer nickname den ibaretiz.
bozmayın birbirinizi, kırmayın kalbinizi.
ne sözlükler, forumlar vardı, metruk bina gibi kalıp sonunda kapandı. ne yazarlar vardı, zamanın uzaklarından sesleri duyulmaz oldu.
sevilin, sevişin bu uludağın adı ulu sadece.
Lan küçücük kız çocuğu uğraşmayın takılsın kafasına göre işte zararı yok kimseye...
Sözlükten silinme sebeblerini takılmıştır.

Onun yerine yetkili olacak çok daha iyi yazarlar mevcut.
artık desteklediğim kampanya. ikimizden biri silik yiyene kadar da vazgeçmeyeceğim.
Şiddetle reddedeceğim kampanya. O sözlüğün rengidir. Sözlük renksiz kalamaz.
Evlenince silinir. Hem burdaki abaza takımı ondan vazgeçer, hem kocası "ne Uludağı ulan yasaklıyorum haa" diyebilir. Evlenmesi şart. Tahminimce 3 4 seneye kocaya kaçar. Sabredin.
güncel Önemli Başlıklar