bugün

chp liyim ama çok yanlış bir hareket artık muhalefetin değişmesi gerektiğinin bir başka sinyali .
tamam rakip olabilirsin sevmiyor da olabilirsin bende sevmiyorum ama bu ne saçma davranıştır? O eli sıkmayınca oy mu artırdın iktidara mı geçtin? Ülkeyi ötekileştiriyor, insanları birbirine düşürüyor denen adamın elini sıkmamak onun yaptığı bu davranışa ortak olmak değil midir? Adam hiç seçim kaybetmemiş siz hiç seçim kazanamamışsınız sevmiyorsan da saygı duyacaksın.
tam bir kemalist hareketidir. ben kemalist olsam, ben de sıkmazdım şahsen. Allah'ım iyi ki kemalist değilim, şükürler olsun sana.
mümkün olsa ----->> görsel
evet alevi diyerek yuhalattığı adamın elini sıkmaması büyük terbiyesizlik?
recep tayyip erdoğanın da çok ihtiyacı vardı sanki, diye cevaplamak istediğim başlıktır. bazı ipneler bu basitliklere entry girerken, adam cumhurun başkanı oluyordu.
Abdullah gül'ün öcünü mü almak istedi n'yaptı bu adam?
o ne ye öyle sevgilisine trip atan kezo misali çokta fifi.
"bu ikisi büyük hadron çarpıştırıcısında birbirine tokuşturulsa, çıkan osuruktan da memleketteki herkes ölse, dünya da bir rahat etse" diye siyasi tasa yaratan bir durum.
Esas olan olay tamamen yanlış anlaşılma. Tayyip elini uzatırken oturmaya hazırlanan kılıÇdaroğlu ayağa tekrar kalktığı anda Tayyip alınıp yerine oturuyor. 1-2 sn beklese tokalaşacaklar. Burada büyük hata cumhurbaşkanının. Bayram günü git yanına elini sık hatırını sor. Terslerse o onun ayıbı olur.
Sanirim kilicdaroglu icinden bugun elini veren yarin ...
diye dusunmustur.